• GoHome Professional
do 160 m2 do 63000 eura useljiv što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 160 m2 do 63000 eura useljiv što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 63000 eura useljiv što skuplji

  • Za upit "do 160 m2 do 63000 eura useljiv što skuplji" pronađeno 1 011 nekretnina - prosečna cena 1.151 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
    • do 844 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 3.sprat
    • opremljen
    • podrum
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Mladenovca, na lokaciji 25. maj, nalazi se novi stambeni kompleks koji spaja savremenu arhitekturu i kvalitetnu gradnju sa praktičnošću porodičnog života. Zgrada je projektovana i izvedena po najvišim arhitektonskim i inženjerskim standardima, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 55.250 €, 85,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108300Kompletno namešten troiposoban stan površine 70m2+15m2 terase, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane na samom početku Telepa, u neposrednoj blizini Limana 4. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo u grejnoj sezoni. Stan je useljiv od 05.09.2025.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 55.237 €, 39,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan i funkcionalan stan u mirnom dijelu Novih Banovaca, sa brzim izlaskom na oba autoputa BG-NS i BG-ZG. Stan je na 10 min vožnje od aerodroma, 20 min od centra Beograda, 35 min do centra Novog Sada i 12 km od budućeg Expo Centra. Neposredna blizina vrtića, škole, prodavnica i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 55.200 €, 69,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan kod Hrama, ispod Karađorđevog parka. Nalazi se u urednoj, maloj zgradi, sa po 2 stana na spratu u mirnom delu ulice. Odličnog rasporeda, funkcionalan, sa divnim velikim terasama, trostrano orjentisan, veoma svetao. Stan ima 69m2 grejne površine i plus 11m2....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je uknjižen dvosoban stan od 39 m² u prizemlju, dok terasa od 5 m² i podrum od 3 m² nisu uračunati u kvadraturu – što znači da dobijate više prostora nego što piše na papiru! Lokacija: Centar Jagodine Savršeno za one koji žele da žive u srcu grada, sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban 31m Apartman Kopaonik, Jolly kop uknjizen PRODAJE SE Cena: 55.000,00 EUR Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Pavla Vujisića Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 31m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 65.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 32,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053781 ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 32M2 <span style="font-family: " arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">Na prodaju 1.5 stan na Adicama – odmah useljiv, namešten, sa parking mestom U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan koji se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan nalazi se u naselju Ruža Šulman, površine 49m2, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Stane je renoviran i postoji mogućnost prodaje sa kompletnim nameštajem.Grejanje na TA....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajamo apartman na Kopaoniku, vikend naselje Jolly kop, na I spratu, jednoiposoban sa terasom. Useljiv odmah, uknjizen. Cena 55000e. Za više detalja javite se agentu 063518546 Bombyx Reg 217 Terasa.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 55.000 €, 33,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan na Srebrnom jezeru, 33.05 m2. Pločice se nalaze u celom stanu, klima, zasebna terasa, PVC prozori, stan se prodaje namešten i odmah je useljiv. Po strukturi stan je dvosoban i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i ulazno predsoblje. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno i moderno namešten, sa pažljivo odabranim detaljima koji pružaju vrhunski komfor. U prostranoj spavaćoj sobi nalazi se veliki bračni krevet sa kvalitetnim dušekom, dok je kupatilo opremljeno elegantnom kadom, savršeno za opuštanje nakon dugog dana. Zgrada nudi dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 54.900 €, 29,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se sređen funkcionalan jednosoban stan sa velikom terasom. Stan je odmah useljiv, a postoji mogućnost proširenja za još jednu etažu. Satoji se od velike sobe, izdvojene kuhinje, velike terase i kupatila. Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici dvospratnih i jednospratnih zgrada sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 54.900 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, namešten stan, do sada nije useljavan. Odlična pozicija stana, blizina Šumadijskog trga i Ada mola. Dve spavaće sobe, dva mokra čvora, podno grejanje. U cenu uračunato korišćenje parking mesta od 12.5m2 koje se nalazi u garaži zgrade. Odmah useljiv. Obavezan depozit u....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2023.,

www.heroldo.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 60,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 43,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Nekretnina vredna Vaše pažnje. Povoljan 2.5 stan u stambenoj zgradi! Prodaje se kompletno namešten i useljiv je po isplati. Poseduje i parking mesto u dvorištu zgrade. Nekretnina može da se pogleda svakim danom uz predhodnu najavu. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9107572.Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na 11. spratu nove zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja, kod restorana Pause. Stan je dvostrano orijentisan, sa pogledom na panoramu grada i Frušku goru. Useljiv je odmah. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Potreban....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na Voždovcu, u blizini Vojvode Stepe. Odmah useljiv. U prizemlju zgrade, sa obezbeđenim mokrim čvorom i funkcionalnim enterijerom. Pogodan za otvaranje manjih kancelarija, salona, prodavnica ili drugih uslužnih delatnosti. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BANJA, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 90 m2 JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA, kod POKRAJINSKE BOLNICE, visoko prizemlje, KLIMA, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA 90 m2 - 600 Evra USELJIV IZ 4190....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban stan – na Grbavici, 54m² | 11. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen trosoban stan površine 54m², smešten na 11. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na Grbavici. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, pogodan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 54.000 €, 36,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Posovani Kupci, Na prodaju je stan u naselju Golija udaljen tacno 400 metara od jezera na Zlatibor. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom iz koga se izlazi na terasu i odvojene spavace sobe. Stan se nalazi u SUT zagrade stan ima dvoriste koje se knjizi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku u neposrednoj blizini centra grada, Spensa, TC Promenada i Nis-a. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, nov dvoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Blizina strogog centra grada, Spensa TC Promenada, Futoške pijace Sav sadržaj za lagodan i komforan život se nalazi na nekoliko minuta laganog hoda. Nalazi se na XI spratu nove stambene zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.900 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se troiposoban dupleks stan – Podbara, 77m², 3. sprat 🏡 U ponudi je prostran troiposoban dupleks stan površine 77m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Podbare . Stan je prazan i odmah useljiv , što omogućava zakupcima da ga opreme prema sopstvenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 53.600 €, 67,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Tašmajdan: moderan, komforan, svetao dvoiposoban stan u srcu Beograda Izdaje se prelep, potpuno renoviran i moderno namešten stan od 67m², smešten u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka, jedne od najlepših i najzelenijih lokacija u centru Beograda. Stan je sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 53.600 €, 40,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Blok 2. Uknjižen, veoma komforan jednosoban stan na IV spratu (ne i poslednji) zgrade starije gradnje bez lifta. Blizina centra. Okružen zelenilom. Ovaj prostran jednosoban stan čine jedna velika soba otvorenog tipa sa izlazom na terasu i francuskim balkonom, fizički odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 43,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov prelep komforan 2.5 stan useljiv po isplati. Podne površine 70m2. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.560 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

JEDNOIPOSOBAN STAN SA GRATIS TERASOM, ODLIČNA LOKACIJA U VETERNIKU---Agencijska šifra 1007248.Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji, koji će biti useljiv u novembru 2025. godine. Stan se nalazi u prizemlju manje porodične zgrade, a uz njega dolazi i terasa površine 13 m², idealna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 26 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 53.500 €, 19,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prizemni, ulični, višenamenski lokal na odličnoj lokaciji! Dugo godina je bio salon, ali je pogodan za razne delatnosti. Useljiv odmah po isplati! Za više informacija o lokalu, kontaktirajte naše agente prodaje!545085 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.300 €, 82,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jako lep komforan i svetao porodičan stan na dva nivoa. U prizemlju se nalazi veoma prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatilom i terasom. Gornju etažu čine dve odvojene spavaće sobe i kupatilo. Useljiv odmah. Kontakt 0693831006 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Univerzitet – 0 minuta peške TC Promenada – 0 minuta peške Štrand & Kej – 3 minuta peške Izdaje se potpuno renoviran i opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – idealan za one koji žele da budu u samom centru zbivanja, a opet u mirnom i prijatnom okruženju.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 53.132 €, 28,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 53.000 €, 21,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Železniku imamo prliku da vam ponudkmo stan - garsonjeru koja se nalazi na prvom spratu. Stan je kompletno renoviran i ne zahteva ulaganja. Prazan i odmah useljiv. Nalazi se u blizini svih infrastrukturnih objekata i stanice. Za svaku preporuku. Samo za keš....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.000 €, 26,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namesten 1.0 stan-apartman studio na odličnoj lokaciji na Zlatiboru. U blizini centra, ali izolovan od gužve i buke i okružen borovima. Na samo 500m od jezera, pijace i trga, Dino i Avantura parka, Gold gondole i mnogih drugih atraktivnih lokacija....