• GoHome Professional
do 160 m2 do 60000 eura useljiv što veći novogradn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 60000 eura useljiv što veći novogradn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 60000 eura useljiv što veći novogradnja

  • Za upit "do 160 m2 do 60000 eura useljiv što veći novogradnja" pronađeno 168 nekretnina - prosečna cena 1.120 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 850 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 57.170 €, 35,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, neuseljavan stan na dosta lepoj lokaciji, kod Bul. Patrijarha Pavla i Futoškog puta - uvučena zgrada! Odmah useljiv i dosta specifičan, maksimalno iskorišten svaki kvadrat! Iznad stana je tavan, na koji ima izlaz, urađene skrivene pokretne stepenice i može da služi kao ostava.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 63.000 €, 105,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Preko puta Poljoprivredne škole, u mirnoj ulici, useljiv, namešten stan, čeka možda baš Vas. Podovi hrastov i bukov parket. Opremljen. Dobro izolovan. Tri spavaće sobe, velika dnevna soba. Trostrano orijentisan. Inverter klima i nov kotao na struju tek ugrađen. Sigurnosna ulazna vrata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.100 €, 93,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u Temerinskoj ulici, na deset minuta hoda od pešačke zone grada, četvorosoban, komforan stan, u novogradnji. Ima dnevnu sobu i još tri spavaće sobe (jedna je sa bračnim krevetom). Ima terasu, klimu, veš i sudo mašinu; lift, gradsko grejanje. Useljiv odmah. Potreban depozit,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160 m2 do 60000 eura useljiv što veći novogradnja'
47.900 €
47.900 €
41.250 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov četvorosoban stan 73m2 u Lipovom gaju.Ima veliki dnevni boravak i tri sobe za spavanje.Obezbeđeno parking mesto i manji kućni ljubimci su dobrodošli.Useljiv 01.10.2025.Cena 600ePozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Univerzitet – 0 minuta peške TC Promenada – 0 minuta peške Štrand & Kej – 3 minuta peške Izdaje se potpuno renoviran i opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – idealan za one koji žele da budu u samom centru zbivanja, a opet u mirnom i prijatnom okruženju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran,nov nameštaj,podno grejanje,3 klime,odmah useljiv. Infostan je oko 5500 dinara;KTV i internet oko 4500 dinara,struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.000 €, 70,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Adice,prazan,nov odmah useljiv poslovni prostor/stan,idealan za teretanu,rođendaonicu ili neku drugu tihu delatnost...Uz stan ide i ostava 5-7m2.Ovaj prostor ima poseban/nezavistan ulaz od cele zgrade.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051159 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE NOV, IZUZETAN TROSOBAN STAN – TEMERINSKA 📍 Odlična lokacija, stan je okrenut prema dvorištu, nema buke 🔹 Osnovne karakteristike: 🆕 Nov stan u potpuno novoj zgradi, 2.sprat 📐 Površina: 65m², Dve spavaće sobe, Dva kupatila, Terasa 🅿️ Parking mesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113804, VII/IX, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Moderno opremljen stan u kompleksu Elixir Garden! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije,spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu,kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 43.400 €, 62,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep stan,nov u novoj zgradi, mali troškovi grejanje na kalorimetre,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, terasa,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv od 20 septembra,cena 700 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Odličan, nov, neuseljavan dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhonjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. U stanu mašina za pranje posuđa, mašina za pranje i sušenje veša Zakup na duži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 33.000 €, 62,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Dviposoban stan na šestom spratu u zgradi sa liftom.Kompletno nov stan. Dve spavaće sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Dvostrano orijentisan veoma svetao. U stanu su korišćeni materijali visokog kvaliteta. Useljiv odmah. Nalazi se u naselju Gaj u Barajevu i u blizini transporta. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 54.900 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, namešten stan, do sada nije useljavan. Odlična pozicija stana, blizina Šumadijskog trga i Ada mola. Dve spavaće sobe, dva mokra čvora, podno grejanje. U cenu uračunato korišćenje parking mesta od 12.5m2 koje se nalazi u garaži zgrade. Odmah useljiv. Obavezan depozit u....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2023.,

www.heroldo.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 60,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Nov, kompletno i moderno opremljen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u blizini škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 9100128. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Ima dovoljno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U novoj zgradi,nov lokal u sirovoj fazi,odradjeno grejanje,podna košuljica,malterisanje,grejanje je na kalorimetre pa su i troškovi mali Lokal je pogodan za razne delatnosti,useljiv,cena 1000 e+ depozit + ag.provizija. Kontakt 0645543444 BULEVAR OSLOBOĐENJA, Prizemlje, Nenamešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118882, III/VI, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Svetao i kompletno opremljen stan od 56m² na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici na Vračaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u open space konceptu, spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Crvenom Pevcu. Ukupna površina stana je 56m2 , nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Druga spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov,još neuseljavan stan,kompletno opremljen,podno grejanje,mali troškovi,parking ispred zgrade,lep raspored,hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 17 juna,cena 500 e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla- nov neuseljavan stan ++|+ Izdaje se nov neuseljavan stan na odličnoj lokaciji. Stan je u fazi opremanja bice opremljen po želji budućeg zakupca. Stan se izdaje na duži period. Grejanje se plaća u sezoni. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, nov dvoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Blizina strogog centra grada, Spensa TC Promenada, Futoške pijace Sav sadržaj za lagodan i komforan život se nalazi na nekoliko minuta laganog hoda. Nalazi se na XI spratu nove stambene zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku na uglu Bulevara oslobođenja i ulice Braće Ribnikar. Ovaj svetao i lep stambeni prostor nalazi se na XI spratu zgrade sa liftom. Čine ga dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan u tek useljenoj zgradi, novogradnja iz 2023. godine, nadomak Hrama Sv. Save i Čuburskog parka. Nalazi se na 1. spratu, visina 2. sprata, zbog konfiguracije terena. Svetao, dvostrano orijentisan i vrlo funkcionalan prostor. Zakup na minimum godinu dana. Obavezan depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.100 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor u Beogradu na vodi – Zgrada Libera- CENA FIXNA 1250E cena stana 1150 evra cena garaže 100 e (minus -1 , prvom nivou) Ovaj potpuno nov, polunamešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 45.600 €, 54,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 54m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -2 spavace sobe -2 izlaza na terasu stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. Stan je useljiv u roku od 7 dana Agencijska provizija je uracunata u cenu. Novac od prodaje Stana ide....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se moderan dvosoban stan – Banatić, Bačka ulica 🏡 U ponudi je potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan, smešten u mirnoj ulici. Lokacija pruža savršen spoj tišine i odlične povezanosti – sve što vam je potrebno nalazi se na samo nekoliko minuta hoda. ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 165)

<< <1 2 3 4> >>