• GoHome Professional
do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji renovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji renovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji renovirano

  • Za upit "do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji renovirano" pronađeno 126 nekretnina - prosečna cena 1.040 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Povoljno na Grbavici. Renoviran dvosoban stan, prazan i odmah useljiv. Uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta. Moguća prodaja i putem stambenog kredita. Nalazi se na prvom spratu od četiri, ispod se nalazi stan. Okrenut je na dvorište, pa je totalni mir. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 65.900 €, 50,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,klasičan dvosoban stan kompletno renoviran i odmah useljiv. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051417 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman 1 , na odličnoj lokaciji , funkcionalan uknjižen jednoiposoban kompletno renoviran i odmah useljiv stan .(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053360 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji renovirano'
52.550 €
52.550 €
64.000 €
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Subotici na Prozivci,60 m2,6. sprat,zgrada ima 12 spratova,2 lifta u zgradi i ostava za bicikle.Stan je uknjizen,renoviran sa CG,podovi laminat i pločice,kupatilo renovirano,PVC Stolarija,klima,terasa.Odmah useljiv.Stan ima dve sobe,hodnik,kupatilo,kuhinju sa trpezarijom.Cena....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep lokal u Bulevaru kralja Aleksandra sa izlogom (u pasažu) u blizini Arhitektonskog fakukteta. Lokal je kompletno renoviran, plocice, kupatilo, rasveta i postavljena je inverter klima tako da su troskovi minimalni. Postoji mogućnost spajanja sa lokalom pored (48m2) pa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 63.900 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prelep dvosoban, renoviran stan 48m2, plus podrumska prostorija 9m2. Uknjižen 1/1. Stan se prodaje komplet sa nameštajem i tehnikom. Ono što je prednost, jeste da se stan nalazi u mirnom delu grada, zgrada ograđena zelenilom ispred koje uvek imate mesto za parkiranje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 63.600 €, 106,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u samom centru grada. Sastoji se iz dve etaže, na prvoj se nalaze ulazni hodnik, dve izdvojene prostorije, terasa i kupatilo. Na drugoj etaži su takođe dve izdvojene prostorije sa terasom koja je na krovu i kupatilo. Ukupna poršina ovog poslovnog prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRANJE, 63.000 €, 80,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izvanredan lokal, adaptiran za stambeni prostor na adresi Slobodana Penezića . Ovaj prostrani lokal površine 85 kvadratnih metara nudi idealnu priliku stanovanje.Može se kupiti kao jedna stambena jedinica od 85m2,ili dve odvojene stambene jedinice.Jedna je površine 50m2,druga....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 39,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje ali i kao poslovni prostor. Zamenjene su sve strujne, vodovodne i kanalizacijone instalacije. Stan poseduje hodnik, kupatilo, spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 62.500 €, 21,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Medakovića I, okružen zelenilom, tek renoviran, namešten. Stan se u papirima vodi kao poslovni prostor tako da nije moguće da se kupi putem stambenog kredita. Moguće je kupiti preko kredita za pravna lica (firme). Stan je uknjižen bez tereta i zabeležbi. Struja prebačena....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 62.000 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

USELJIV, RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA! Tražite stan bez dodatnih troškova, na lokaciji gde vam je sve na dohvat ruke? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan u visokom prizemlju ✨ ONO ŠTO GA IZDVAJA: ✔ Kompletno renoviran – nove vodovodne i elektro instalacije ✔ Odmah useljiv....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 65.000 €
06.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Medicinskog fakulteta Ovaj poslovni prostor poseduje ukupno tri kancelarije (jednu veću i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 60.770 €, 19,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i kompletno renoviran stan u dvorišnom objektu, idealan za one koji traže komfornu životnu sredinu ili sigurnu investiciju. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar Evropre. Stan je uknjižen na 19m2 dok u stvarnosti ima....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 60.000 €, 52,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s552 Prodaje se kompletno renoviran, funkcionalan i svetao stan površine 52 m², koji se nalazi u zgradi u naselju 25. maj u Mladenovcu – jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan je dvostrano orijentisan, a pogled se pruža ka mirnom delu i zelenilu,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 59.500 €, 47,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar 1 mesna zajednica u Subotici . Prodaje se dvosoban stan od 47 kvm ( salonac ) u dvorišnom delu zgrade , bivša zubna ordinacija . Stan je renoviran u potpunosti 1994. godine . Nova instalacija struje , vode , kanalizacije , kupatila i kuhinjske niiše. Postavljene su nove keramičke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran,nov nameštaj,podno grejanje,3 klime,odmah useljiv. Infostan je oko 5500 dinara;KTV i internet oko 4500 dinara,struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - Trg Republike. Odličan, renoviran, nenamešten poslovni prostor na Ribljoj pijaci. Ovaj poslovni prostor nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Čine ga ukupno tri kancelarije, odvojena, kompletno opremljena kuhinja, veliko kupatilo i terasa. Dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 59.400 €, 66,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samoj granici Zemuna i Novog Beograda, tik uz šetalište Zemunskog keja, nalazi se stan koji nudi ono što je danas retkost – kombinaciju savremenog komfora i pogleda koji oduzima dah. Uživanje u Dunavu postaje svakodnevna stvarnost, jer se iz svake prostorije pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 59.230 €, 19,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.000 €, 57,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju kompletno renoviran stan od 57 m² u prizemlju, idealan za porodičan život ili izdavanje. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i odmah useljiv. Struktura stana: prostrana dnevna soba odvojena trpezarija jedna komforna spavaća soba kuhinja kupatilo dve terase koje pružaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 59.000 €, 59,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, kompletno namešten, 3.0 stan. Komforan, ugradni plakari, lođa, panoramski pogled. Useljiv od 1. Jula. Uredna zgrada. Dva lifta, cg. Slobodan parking oko zgrade. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50% Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 58.710 €, 18,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Socijalno, manji stan u blizini centra , renovirano+++Agencijska oznaka1061800.Garsonjera kod zgrade socijalnog . Stan je u manjem objektu , renoviran, useljiv. Uknjizeno je u idealnom delu . Za više informacij ai gledanje pozvati na 0641709174 MILA Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 58.710 €, 18,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Socijalno, manji stan u blizini centra , renovirano+++Agencijska oznaka1061800.Garsonjera kod zgrade socijalnog . Stan je u manjem objektu , renoviran, useljiv. Uknjizeno je u idealnom delu . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, RUŠANJ, 58.000 €, 45,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma funkcionalan, svetao stan sa odličnim rasporedom u mirnom delu naselja u održavanoj zgradi koja se nalazi u blizini svih infrastrukturnih sadržaja. Stan je renoviran i brzo useljiv. PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 58.000 €, 62,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u: kuninju, dnevni broravak sa terasom, spavaću sobu sa terasom, kupatilo renovirano, podrumska prostorija. Stolarija aluminijumska, podovi parket. Besplatni parking. Stan se prodaje polunamešten odmah useljiv.. Stan je uknjižen,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 57.000 €, 52,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s303 Prodaje se odlično renoviran stan površine 52 m², koji se nalazi na četvrtom spratu zgrade u mirnom delu, nedaleko od sportskog centra i svih važnih sadržaja. Stan se prodaje isključivo namešten, što ga čini idealnim za one koji žele odmah useljiv dom bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman 1, ulica Strumička. Izdvajamo iz ponude polunamešten, po strukturi troiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini fakulteta, Štranda, keja, Spensa, centra grada Ovaj kompletno renoviran stan čini komforan dnevni boravak, tri spavaće sobe, degažman, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 56.000 €, 43,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, na Detelinari, useljiv, potpuno renoviran stan od 43m2, preuređen u dvoiposoban. Kuhinja sa dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kupatilo. Dnevni boravak prolazan za jednu spavaću sobu., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052228 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao, potpuno renoviran stan u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu, na svega nekoliko minuta hoda od Savskog keja i u neposrednoj blizini velikih poslovnih i tržnih centara – Delta City, Airport City i TC Piramida. Stan se prostire na 70 m² funkcionalno raspoređenog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je uknjižen dvosoban stan od 39 m² u prizemlju, dok terasa od 5 m² i podrum od 3 m² nisu uračunati u kvadraturu – što znači da dobijate više prostora nego što piše na papiru! Lokacija: Centar Jagodine Savršeno za one koji žele da žive u srcu grada, sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan nalazi se u naselju Ruža Šulman, površine 49m2, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Stane je renoviran i postoji mogućnost prodaje sa kompletnim nameštajem.Grejanje na TA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 53.600 €, 67,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Tašmajdan: moderan, komforan, svetao dvoiposoban stan u srcu Beograda Izdaje se prelep, potpuno renoviran i moderno namešten stan od 67m², smešten u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka, jedne od najlepših i najzelenijih lokacija u centru Beograda. Stan je sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Univerzitet – 0 minuta peške TC Promenada – 0 minuta peške Štrand & Kej – 3 minuta peške Izdaje se potpuno renoviran i opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – idealan za one koji žele da budu u samom centru zbivanja, a opet u mirnom i prijatnom okruženju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 53.000 €, 21,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Železniku imamo prliku da vam ponudkmo stan - garsonjeru koja se nalazi na prvom spratu. Stan je kompletno renoviran i ne zahteva ulaganja. Prazan i odmah useljiv. Nalazi se u blizini svih infrastrukturnih objekata i stanice. Za svaku preporuku. Samo za keš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 123)

<< <1 2 3> >>