• GoHome Professional
do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji novogr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji novogr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji novogradnja pala cena

  • Za upit "do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji novogradnja pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 530.000 € na 470.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 530.000 €
01.05.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, 3 klime, useljiv po dogovoru, uknjizen na 93 m2, parking mesto u garazi, novogradnja iz 2021. godine.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 399.000 €
02.11.2025 - 380.000 €
19.11.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 360.000 €
14.01.2026 - 349.000 €
18.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta, interfon, odmah useljiv, kompletno renoviran, uknjizen, mogucnost kupovine zasebne garaze sa parking mestom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 335.000 € na 310.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 403.000 €
14.01.2026 - 360.000 €
01.04.2026 - 335.000 €
06.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u salonskoj zgradi iz 1936. godine sa liftom, na Dorćolu, Gospodar Jovanova ulica, u neposrednoj blizini Studentskog trga. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od prostranog ulaznog salona, dve odvojene sobe, kuhinje i kupatila. Kompletno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 285.000 € na 270.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 270.000 €, 72,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan trosoban stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji – Vukov Spomenik, Zvezdara. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, u mirnoj i tihoj ulici, na samo nekoliko minuta hoda od Vukovog spomenika i Bulevara kralja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 310.000 €
09.04.2026 - 295.000 €
21.04.2026 - 270.000 €
07.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan dvosoban stan. Retko se pojavi stan u Bulevar kralja Aleksandra na Lionu koji ima ovako funkcionalan raspored, dvostranu orijentaciju i toliki potencijal za moderno uređenje. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 273.900 € na 257.500 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 279.130 €
08.03.2026 - 273.900 €
29.03.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep, ulica Milana Koma. Izdvajamo iz ponude odličan, nov troiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj veoma svetao stambeni prostor, estetski moderno dizajniran stan čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinjom i izlazom na terasu. Iz....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 271.600 € na 255.400 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 255.400 €, 101,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 271.600 €
25.04.2026 - 255.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom i uređenom delu Čukarice, u Šavničkoj ulici, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan koji pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja. Smešten u kvalitetnoj vojnoj zgradi od prepoznatljive žute fasadne cigle, sa dva uredna ulaza....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 230.000 €
16.03.2026 - 235.000 €
25.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video nadzor, odmah useljiv, gradjevinska dozvola (placeno gradsko gradjevinsko zemljiste), mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 160 m2 useljiv što skuplji novogradnja pala cena (80)
  • do 160 m2 do 60000 eura što skuplji novogradnja pala cena (22)
  • do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji pala cena (20)
  • do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji novogradnja (215)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>