• GoHome Professional
do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 750 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 750 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 750 eura/m2 kablovska

  • Za upit "do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 750 eura/m2 kablovska" pronađeno 151 nekretnina - prosečna cena 608 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 48000 eura
    • do 60000 eura (prosečna cena)
    • do 72000 eura
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan od 80m2 na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan je veoma prostran, svetao i izuzetno funkcionalan, što daje mogućnost da se koristi kao stambeni ali i kao poslovni prostor. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 750 eura/m2 kablovska'
58.800 €
58.100 €
55.000 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Blizina Novosadskog sajma, Mašinske škole, osnovne škole Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan okružen zelenilom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, ostavom, 2 spavaće sobe, 2 francuska balkona i velikom terasom. Na prvom spratu je. Izdaje vlasnik. Useljiv od 1.10. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru grada, kompletno opremljen,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, terasa,moguć boravak kućnog ljubimca u stanu, useljiv odmah,cena 800 e+ depozit+ ag.provizija Kontakt 0645543444....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, kompletno opremljen stan,mirna ulica, dvorišno orijentisan mirno,grejanje na gas,mali troškovi,uz stan ima i garaža.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, soba, kupatilo,vešernica,terasa,2 klime,internet uveden u stanu,useljiv,cena 700 e+ depozit+....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * Izdajemo 66 m2 NOVA DETELINARA ul.Branka Bajića, trosoban komplet namešten stan, 1 sprat od 5, cg, vm, terasa, klima, USELJIV, obezbeđeno 1 PARKING mesto u dvorištu zgrade CENA mesečno 700 Evra +....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan u blizini Tašmajdana i fakulteta, dvostaano orjentisan, kompletno namešten ,nova mašina za veš, tv aparat može da se kupi u dogovoru sa zakupcima, Stan je useljiv od 01.10.2025.god. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 45.000 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan površine 64 m 2 na tećem spratu stambene zgrade. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu je centralno grejanje na gas. Ovaj dobro osvetljen stan poseduje i terasu. Imate priliku da postanete vlasnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u jednoj od najlepših ulica u gradu,svetao,komforan,kompletno opremljen,lep raspored,hodnik,dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01.septembra,cena 700e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 55m2, renoviran, dvostrano orjentisan, spavaća i dnevna soba su juzno orjentisane. Veoma osvetljen i dobro izolovan. Nalazi se na Dorćolu u blizini Bitef-a. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u komplexu PARK NOVI. Kompletno opremljen, izuzetan, niski računi. U sklopu cene je i garažno mesto. Stan ima ostavu. USELJIV ODMAH. Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Registarski br posrednika 1187 Kontakt: Ivana 063 7445 379....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 43.400 €, 62,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep stan,nov u novoj zgradi, mali troškovi grejanje na kalorimetre,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, terasa,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv od 20 septembra,cena 700 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan trosoban stan od 72m2 na Grbavici (miran deo, bliže Bulevaru) Useljiv, kompletno opremljen. Stan je renoviran, postavljen pvc, laminat, bračni krevet i dušek novi kao i ugradni plakari, šporet, u kupatilu i wc sve novo. Nalazi na 9. spratu, nije poslednja etaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Lokacija: Grbavica, u blizini Limanske pijace 📏 Površina: 72m², trosoban stan sa dve spavaće sobe 🔹 Karakteristike stana: ✔️ Dve terase 🌿🌿 ✔️ Dvostrano orijentisan 🌞🌞 ✔️ Kupatilo sa kadom 🛁 i posebno WC 🚽 ✔️ Renoviran stan, klimatizovan ❄️ ✔️ Centralno grejanje 🔥 ✔️ Kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten, izuzetno funkcionalan i kvalitetno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji sa trpezarijom čine jedinu celinu, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao stan u mirnom delu Grbavice. Strukturu ovog stana čini dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaća soba, kupatilo i terasa. U cenu zakupa je uračunata garaža koja se nalazi u dvorištu zgrade. Stan je odmah useljiv. Cena je 650€ + depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u blizini Botaničke bašte. Stan ima 2 spavaće i dnevnu sobu, CG, klime, protočni bojler, KTV, optički internet. Skroz namešten, sa puno plakara, zimi izuzetno topao a leti hladovina. Izdaje se na minimalni period od godinu dana. Odmah useljiv.Depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i kompletno opremljen stan,odlična lokacija idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan,moderan dizajn, kompletno opremljen u novoj zgradi,grejanje na kalorimetre,mali troškovi.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, terasa,dvorišno orijentisan mirno,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 750 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Kneginje Zorke ulica-kod Hrama, 1.5,51kvm,NOV nameštaj, dnevna+spavaća soba, 2 klime, mašina za sudove, ugradni plakari, 2 LCD-a,kvalitetni SVI uredjaji, halogena rasveta, cg-po potrošnji (info stan od 6000din), održavanje 2500din,katv i internet 4500din, PARKING MESTO uz doplatu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdajemo lep, svetao, dvostrano orjentisan, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, zatim kupatila i kuhinje sa trpezarijom, dve terase. Stan je kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan,svetao stan u mirnoj ulici u blizini Generalštaba i ulice Neznanog junaka.Odmah useljiv.Stan nije pet friendly. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Oslobođenja, Novi Sad - stan od 52m2, 2.0, kompletno namešten i opremljen sa nameštajem i tehnikom - struktura: dnevna soba koncipirana sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa - stan je odmah useljiv - nije pet friendly Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 151)

<< <1 2 3 4> >>