• GoHome Professional
do 160 m2 do 57000 eura useljiv što skuplji opreml - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 57000 eura useljiv što skuplji opreml - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 57000 eura useljiv što skuplji opremljen zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 160 m2 do 57000 eura useljiv što skuplji opremljen zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 54000 eura (malo jeftiniji)
    • 59000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 620.000 €, 124,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je luksuzan troiposoban stan površine 124m² u moderno projektovanoj novoizgrađenoj zgradi na Vračaru, u ulici Nikolaja Hartviga (nekadašnja Dubljanska), u neposrednoj blizini Čuburskog parka, Hrama Svetog Save, Kalenić pijace, škola, vrtića i drugih obrazovnih ustanova, brojnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 92,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža Nudimo vam izuzetan dvostrano orijentisan stan koji se izdvaja svojom specifičnom ugaonom pozicijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 488.735 €, 73,00 m2 cca 6700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 115,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Omladinskih brigada, 8/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-115m2 , ugovorna povr��ina-115.00m2, U ponudi kompletno name��ten, prostran i svetao ��etvorosoban stan, povr��ine 115m2+52m2 terase, sme��ten na poslednjem, 8. spratu stambene zgrade sa liftom (godina izgradnje 1983.). Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 425.000 €, 117,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se jedinstven dupleks stan u Gajevoj ulici, na Crvenom krstu, u novijoj i izuzetno održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Lokacija je izuzetno atraktivna – mirna, a istovremeno odlično povezana sa svim važnim sadržajima, što ovaj stan čini idealnim izborom kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 412.000 €, 99,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 365.000 €, 56,00 m2 cca 6520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao, prostran, luksuzan i kompletno opremljen apartman površine 56m2. Već 6 godina je deo prestižnog lanca jednog od najuspešnijih brendova u segmentu apartmanskog smeštaja u Beogradu. Prostorije ulazni hodnik, open space, spavaća soba sa đakuzijem, kupatilo i terasa.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo izuzetan četvorosoban stan, potpuno opremljen u kompleksu Park Villa Rezidence. Savršen dom za vas i vašu porodicu. Funkcionalan, moderno dizajniran. Opremljen Smart home sistem koji pruža pristup svim električnim uređajima. Odlična infrastruktura. Uknjižen. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 320.000 €, 87,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 87 m² (plus dodatnih 4 m² hodnika), na 8. spratu od ukupno 8, u jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Struktura stana: • Dve komforne spavaće sobe • Kupatilo i dodatni gostinjski toalet • Moderna kuhinja • Svetla dnevna soba otvorenog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 160 m2 useljiv što skuplji opremljen zadnjih 14 dana (129)
  • do 160 m2 do 57000 eura što skuplji opremljen zadnjih 14 dana (37)
  • do 160 m2 do 57000 eura useljiv što skuplji zadnjih 14 dana (6)
  • do 160 m2 do 57000 eura useljiv što skuplji opremljen (275)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>