• GoHome Professional
do 160 m2 do 537 eura/m2 lift oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 537 eura/m2 lift oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 537 eura/m2 lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 160 m2 do 537 eura/m2 lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 510 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 563 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 33.920 €, 64,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u bloku 33,sa terasom,opremljen. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 34.560 €, 64,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na prvom spratu, veoma prostran i svetao. Izdaje se renoviran,komforan od 64m2,na I spratu sa liftom na odličnoj lokaciji u blizini Centra,Bulevara Oslobođenja,Betanije,Medicinskog Fakulteta u ulici Branimira Ćosića Stan se sastoji od: hodnika sa velikim plakarom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 37.630 €, 71,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 1. 0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 44 m2 CENTAR ul. Zmaj Ognjena Vuka, dvosoban namešten stan, 3 sprat od 5, lift, cg, ktv, vm, klima, USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit CENTAR ul. Zmaj Ognjena Vuka 44 m2 - 500 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, IZ 18014 Agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Grbavica, Novi Sad - stan od 41m2 kompletno namešten - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, odvojena spavaća i terasa - stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom (sudomašina, veš mašina, klima, tv), prirodna ventilacija u kupatilu i kuhinji - smešten u mirnom porodičnom kraju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade sa liftom, u ulici Hadži Ruvimova (kod cvećare Flamingo). Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od spavaće sobe, odvojene kuhinje, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Square Garden, Avijatičarsko naselje - 2.0 stan - kompletno opremljen i namešten (klima, 2 x TV, sudomašina, veš mašina..) - dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa - garažno parking mesto je u ceni stana - useljivo odmah - potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 160 m2 do 537 eura/m2 lift (395)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>