• GoHome Professional
do 160 m2 do 482 eura/m2 što jeftiniji parking Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 482 eura/m2 što jeftiniji parking Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 482 eura/m2 što jeftiniji parking Najnovije pala cena

  • Za upit "do 160 m2 do 482 eura/m2 što jeftiniji parking najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 457 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 506 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 385.000 € na 370.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 390.000 €
24.04.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 385.000 €
10.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan duplex na atraktivnoj lokaciji, po izuzetnoj ceni. Stan se nalazi u novijoj, modernoj zgradi, i uz njega ide i spoljno parking mesto. Postoji i mogućnost kupovine do 3 garažna mesta u okruženju. U neposrednoj bliuini je Bulevar kralja Aleksandra, škola, gimnazija,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 58.000 € na 52.727 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 52.727 €, 29,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 58.000 €
10.05.2026 - 52.727 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalna garsonjera, odlična spratnost. Stanovi ovih kvadratura se prvi prodaju, zato ne gubite vreme zakažite gledanje. Margita mirno naselje, zgrada nedaleko od sadržaja poput marketa, nedaleko od centra i blizu nove glavne autobuske stanice. Kvalitetna gradnja, izdvajamo etažno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 82.000 € na 74.545 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 74.545 €, 41,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 74.545 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zbog blizine centra, sve uređenije infrastrukture, bogat blizinom najbitnijih sadržaja, a još uvek sačuvanog mira, Margita postaje sve traženiji i poželjniji deo grada. Bez visokih zgrada i bučnih saobraćajnica, već je postala dom mnogih kako Pančevaca, tako i građana pridošlih iz....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 100.000 € na 86.364 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 86.364 €, 50,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 100.000 €
10.05.2026 - 86.364 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Deo grada kojeg reprezentuju spomenik kulture od izuzetnog značaja - Preobraženska crkva u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovna škola koja je đake primila još davne 1794. godine. Danas Margita ima dva bulevara, markete, glavnu železničku stanicu i uskoro glavnu autobusku stanicu.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 132.000 € na 114.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 132.000 €
10.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan (predbeležbom) predviđenog roka useljenja septembar 2027. godine. Sa dve spavaće sobe, savremene koncepcije i praktičnog rasporeda. Dodatak urbanosti čine etažno grejanje na gas. Profili su aluminijumski, sigurnosna brava, podovi keramika i tarket. Stan poseduje i ostavu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 120.400 €
10.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju, ulica Seljačkih buna. Prvi sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila terase i ostave na terasi. Uknjižen......

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 133.900 € na 118.450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 139.050 €
28.11.2025 - 133.900 €
10.05.2026 - 118.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoetažni stan u blizini Sajma i Betanije---Agencijska šifra 1007636.U ponudi je moderan stan koji se sastoji iz dva nivoa – na donjem nivou nalazi se dvosoban stan površine 43 m², dok je na gornjem nivou galerija od 15 m², koja može da posluži kao radna soba, spavaća ili....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 127.000 €
16.11.2025 - 123.000 €
10.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.000 € na 125.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 34,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 138.000 €
22.03.2026 - 133.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru Voždovca u ulici Ljuba Vučkovića. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, male ostave i terase. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Svetao je i orijentisan ka ulici kao što....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 138.000 € na 125.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.500 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 138.000 €
10.05.2026 - 125.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 61 m² (bruto 72 m²), smešten na Novom Naselju - Bate Brkića. Stan se nalazi na petom spratu zgrade, trenutno se ugrađuje lift u istu. Ugrađena je Velux stolarija, PVC, kao i elementi od medijapana. Grejanje je centralno. Uz stan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 160 m2 što jeftiniji parking najnovije pala cena (56)
  • do 160 m2 do 482 eura/m2 što jeftiniji najnovije pala cena (6)
  • do 160 m2 do 482 eura/m2 što jeftiniji parking pala cena (15)
  • do 160 m2 do 482 eura/m2 što jeftiniji parking najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>