• GoHome Professional
do 160 m2 do 457 eura/m2 parking interfon što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 457 eura/m2 parking interfon što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 457 eura/m2 parking interfon što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 160 m2 do 457 eura/m2 parking interfon što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 434 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 479 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 685.000 €, 167,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju autenti��na porodi��na ku��a sme��tena u jednoj od najlep��ih i najtra��enijih mikrolokacija na Vra��aru - u mirnoj i u��u��kanoj ulici na ��uburi, koja pru��a potpuni mir i privatnost, a istovremeno neposrednu blizinu svih gradskih sadr��aja. Objekat je gra��en 2014. godine,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 600.000 €, 176,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Brđanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 470.750 €, 175,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Ljube Nedića Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 180.000 €, 173,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Sremčica - Beogradska 5.0, kuća, 173m2, PR, Gas, klima, telefon, interfon, parking, garaža. Prizemna kuća sa dve odvojene stambene jedinice, odvojena struja dva trofazna brojila. Kuća je kompletno renovirana, u odličnom stanju , sa video nadzorom. Udaljenost od gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 398.000 €, 170,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Risanska Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 5 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4.0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna novogradnja, vrhunskog kvaliteta, u prestižnom delu grada, nudi priliku za bajkovit život. U ponudi četvorosoban stan izvanredne strukture i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 960.000 €, 152,00 m2 cca 6320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Vardarska Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 160 m2 parking interfon što veći zadnjih 7 dana (174)
  • do 160 m2 do 457 eura/m2 parking što veći zadnjih 7 dana (1)
  • do 160 m2 do 457 eura/m2 parking interfon što veći (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>