• GoHome Professional
do 160 m2 do 150000 eura do 1600 eura/m2 porasla c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 150000 eura do 1600 eura/m2 porasla c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 150000 eura do 1600 eura/m2 porasla cena potkrovlje najnovije što jeftiniji

  • Za upit "do 160 m2 do 150000 eura do 1600 eura/m2 porasla cena potkrovlje najnovije što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 38.000 € na 41.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 41.500 €, 95,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 38.000 €
01.05.2026 - 41.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2. Na samom izlasku iz grada, na ograđenom placu, površine 1674 m2, nalazi se kuća, na tri nivoa, koja u prizemlju, pored garaže i radionice, ima i veliki dnevni boravak,....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 50.000 € na 65.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 65.000 €, 110,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2023 - 42.000 €
08.06.2023 - 48.000 €
31.10.2024 - 43.000 €
12.12.2024 - 50.000 €
10.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2023.,

www.heroldo.com

Ako želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu predstavljamo Vam idealnu kuću. Na 70m udaljenosti od Velike Morave, potpuno izdvojena od gradske gužve a na samo 1, 5 km od centra grada. Površina kuće je iskorišćena maksimalno. Od prostorija....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 59.000 € na 69.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, LESKOVAC, 69.000 €, 150,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 59.000 €
20.03.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca, sa predivnim pogledom na grad i okolinu, koja je pogodna kako za odmor i uživanje tako i za svakodnevni život. Ova spratna, kvalitetno....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 82.000 € na 85.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 108,00 m2 cca 790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 82.000 €
19.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Kertvaroš, prodaje se dvojna dvosobna kuća površine 108kvm, sa sopstvenim dvorištem na placu površine 350kvm. Kuća je građena od čvrste cigle, komplet renovirana 2015 godine. U svom sastavu poseduje: u prizemlju ulaznu prostoriju, hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 83.000 € na 88.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRNJAČA, 88.000 €, 52,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 83.000 €
16.07.2025 - 79.000 €
11.08.2025 - 77.000 €
22.10.2025 - 83.000 €
19.04.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stan duplex u naselju Kotež ukupne površine 52,41 m2 (u prvom nivou-potkrovlje 1 ukupne površine 38,20 m2, drugi nivo-potkrovlje 2 ukupne površine 14,21 m2). U procesu legalizacije. .

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 79.000 € na 90.000 € dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 150,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.08.2025 - 79.000 €
28.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na jednom placu u naselju Šumica. Prizemna kuća od naboja - sastoji se od dve sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila kuća je useljiva. U dvorištu se nalazi kuća sa potkrovljem sa 6 soba, 2 kupatila, dve terase Kuća u izgradnjiObjekat je zidan od cigle (cigla ipo zid).....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 93.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 163,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2024 - 93.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Prvi sprat čine dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 109.000 € na 120.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 121,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 109.000 €
19.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palić – Vikend naselje, prodaje se samostalna vikend kuća sa potkrovljem u površini od 121kvm sa pripadajućim delom dvorišta. Građena je 2015 godine od čvrstog materijala. Kuća u svom sastavu poseduje dva odvojena apartmana. Oba apartmana poseduju svoje kupatilo i jednu veliku prostoriju....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 120.000 € na 123.700 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 123.700 €, 96,00 m2 cca 1290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
10.04.2026 - 123.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a druga (PK) 44m2. Uz stan ide i parking mesto ili garažno mesto. Nalazi se na drugom spratu i potkrovlju, manje porodične zgrade sa tri stana.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 160 m2 do 150000 eura do 1600 eura/m2 porasla cena potkrovlje što jeftiniji (33)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>