• GoHome Professional
do 150000 eura lođa Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150000 eura lođa Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150000 eura lođa Najnovije

  • Za upit "do 150000 eura lođa najnovije" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.393 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • dve lođe
    • 3.sprat
    • parking
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 141.820 €, 44,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetan stan u novogradnji sa urednom građevinskom dozvolom, smešten na idealnom prvom spratu moderne stambene zgrade. Stan površine 44m² je funkcionalnog dvosobnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom predprostora....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 140.420 €, 51,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u jednom od najkvalitetnijih objekata u naselju Medaković, u režiji proverenog i veoma iskusnog investitora. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio maksimalan komfor, sigurnost i dozu savremenog glamura u svakodnevnom životu. Jedna od najvećih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma lep i komforan stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi. Nalazi se na 5. spratu (bez lifta) i uknjižen je na 48 m², uz zastakljenu lođu površine 2,76 m² koja je obezbeđena i grejanjem, pa predstavlja prijatan dodatni prostor tokom cele godine. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150000 eura lođa najnovije'
126.000 €
126.000 €
123.395 €
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji, komforan stan koji je odmah useljiv. Zgrada se nalazi u samom centru Ledina i katastarski pripada opštini Novi Beograd, u neposrednoj blizini okretnice na Ledinama. Lokacija je izuzetno povoljna, sa kompletnom infrastrukturom i svim neophodnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 143.000 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U Zemunu, u neposrednoj blizini DZ Šilerova, u ulici Banijska prodaje se dvoiposoban stan. Stan je izvorno dvosoban, površine 55m2. Nalazi se na 13 spratu u dobro održavanoj zgradi sa 22 sprata. Zgradu opslužuju tri lifta. Dva putnička i jedan teretni. Stan čine ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 123.900 €, 39,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan na trećem spratu, površine 39 m², sa lođom ukupne kvadrature 44 m², u mirnom i dobro povezanom delu Karaburme. Ovaj stan predstavlja idealnu priliku za sve koji traže udoban život u mirnom okruženju. Zgrada je u odličnom stanju, sa novim krovom i renoviranim....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

4. juli - trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.000 €, 41,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 88.913 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra. Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcionalnost? Na prodaju je stan u izgradnji, u modernom stambenom objektu koji postavlja nove standarde u pogledu estetike i dugovečnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80.155 €, 35,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>