• GoHome Professional
do 150000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 150000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 1 337 nekretnina - prosečna cena 1.882 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, POŽAREVAC, 150.000 €, 286,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca u Bratstva jedinstva od 286m2 na 397m2 placa Struja ,CG,kanalizacija,voda cena 150.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150000 eura zadnjih 7 dana'
150.000 €
150.000 €
150.000 €
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 37,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Proda je se odličan stan za dvoje koji se sastoji od hodnika,dnevne sobe,lođe,kupatila,spavaća soba,kuhinje,gardarobera.Nova stolarija,stalno topla voda.Stan se nalazi u blizini pijace,Lidla .Racuni-infostan 10000,00RSD,struja po potrošnji,održavanje zgrade 1000,00 RSD,kablovska i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lep jednoiposoban stan na dobroj lokaciji.Zgrada u kojoj se stan nalazi je odlična,bela fasadna cigla,lift,centralno grejanje.Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kupatila,dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje,zasebne spavaće sobe i terase.Pogodan je kako za sopstvene potrebe....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.adventisrealestate.com

Luksuzno opremljena kuća u Baćevcu - oaza mira nadomak Beograda. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2 (lođa 5m2), 5/11, dva lifta, CG, topla voda, interfon, telefon, ktv, adaptibilan Naselje Braće Jerković predstavlja jedno od najvećih naselja na opštini Voždovac, a i u celom Beogradu. Ulica Braće Jerković je jedna od centralnih ulica ovog naselja. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1. 5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Uknjižena površina stana iznosi 53 m², dok je stvarna površina oko 60 m². Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo odličan jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji, novije gradnje. Po strukturi je veoma fukcionalan i odlično organizovan. Poseduje odvojenu spavaću sobu, konforan dnevni boravak, lođu i parking mesto. U stanu su promenjene elektro i vodovodne instalacije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan površine 74 m² na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, idealan za kvalitetan porodični život ili kao dugoročna investicija. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade sa ukupno četiri sprata i odlikuje se odličnim rasporedom i trostranom....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 150.150 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 65 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 33,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Vučedolska, pr/4, stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici, blizina svih infrastrukturnih sadžaja, pogodan za stanovanje i kao investicija, uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 33 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 149.000 €, 1200,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo plac 12ari (1200m2), uređen, spreman za izgradnju, ograđen zidanom ogradom. Na placu je urađen temelj za kuću u osnovi 109m2, kao i temelj za letnjikovac, pomoćni objekat i septičku jamu. Uz plac ide i izvesna količina materijala za izgradnju. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 149.000 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 149.000 €, 29,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vračar, kod Hrama Svetog Save, namešten jednosoban stan 29m2 u salonskoj zgradi, odvojena kuhinja, centralno grejanje, podrum. Zgrada nema lift. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 149.000 €, 120,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na odličnoj lokaciji u Malom Radanovcu površine 120m2 smeštena na parcli od 430m2. Sagrađena 2019. sastoji se od dve spavaće sobe od kojih jedna ima svoje kupatilo, velikog dnevnog boravka sa trpezarijim i kuhinjom, špajza i još jednog većeg kupatila. U dvorištu se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.600 €, 51,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predivan porodičan stan od 64 m2 u mirnom delu Stare Rakovice. Stan je dvostrano orijentisan sa dve terase i predivnim pogledom ka Avali. Izuzetno je svetao, okružen zelenilom i potpuno zaštićen od eventualne buke. Nalazi se u blizini više autobuskih linija, železničke stanice (BEO....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.000 €, 70,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u blizini Caira. Nalazi se na 8. spratu zgrade sa 2 lifta (ukupno 15). Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 spavace sobe, terase sa pogledom na Cair, kupatila i wc-a, i francuskog balkona. Stan je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 147.000 €, 124,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvojna kuća izgrađena od termo blokova i opeke sa spoljašnjom izolacijom -DEMIT fasada 12cm stiropora.Centralni deo kuće čini prostran dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe od kojih jedna ima sopstveno kupatilo,dečija soba i drugo kupatilo.Grejanje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 161.500 €
15.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Podrum Hilandarska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3004577, NOVI SAD, GRBAVICA, PRIZEMNA KUĆA, 70M2. Antona Čehova.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 150.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 145.000 €, 87,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U mirnom planskom naselju, smeštene su dve kuće na istom placu. Kuća do ulice je 87m2, prizemna i funkcioniše kao četvorosoban stan. Pod krovom je betonska ploča. Čvrsta i vrlo kvalitetna gradnja ali je potrebno renoviranje. Kuća ima sve priključke, gas, struja, voda, kanalizacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 47,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalasn stan u mirnoj ulici sa porodičnim kućama u prizemlju zgrade sa posebnim ulazom odvojenim od ulaza u zgradu. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od ulaznog hodnika,spavaće sobe,prostrane open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i toaleta. Grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 145.000 €, 25,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Takovska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Prištinska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavaće sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaća soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavaće sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavace sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaca soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavace sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419- 353 Prikaži broj PR/1....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi box nekretnina, trosoban stan površine 70 m² nalazi se u Nišu, u naselju Medijana, u delu Bulevara Nemanjića, u blizini reke Nišave i Doma zdravlja. Stan je smešten na drugom spratu i predstavlja dobru priliku za porodično stanovanje. Raspored prostora obuhvata tri sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan četvorosoban stan na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju, trpezariju i ustakljenu terasu. U izvornom stanju....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 145.000 €, 66,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Inđija, u mirnom i perspektivnom delu grada, u neposrednoj blizini budućih Panonskih termi – lokacije koja će u narednom periodu značajno podići vrednost ovog područja. Osnovne karakteristike: Plac: 419 m² Kuća: 66 m² (uknjiženo) Suteren ispod kuće koji je stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u visokom prizemlju,dvorišne orijentacije poseduje Dnevnu sobu sa kuhinjom,spavaću sobu,predsoblje,kupatilo i Lepu TerasuGrejanje je CentralnoStan je Namešten....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 456)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>