• GoHome Professional
do 150000 eura što skuplji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150000 eura što skuplji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150000 eura što skuplji Najnovije

  • Za upit "do 150000 eura što skuplji najnovije" pronađeno 80 nekretnina - prosečna cena 2.424 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 162.000 €, 48,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U jednoj od traženih i interesantnijih ulica u Zemunu, u veoma mirnom okruženju ulice, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i lepo održavane zgrade okružene sa dosta zelenila i parkovima ispred i iza zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.000 €, 81,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosoban sta u izgradnji od 81m2 na 4. spratu, lift, grejanje na gas, klima, velika terasa, dva mokra čvora( kupatilo+wc), Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa PDV-om. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 81 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Novogradnja Terasa Podrum Đoke Krstića Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.900 €, 43,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je renoviran i kompletno namešten stan na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na petom spratu od ukupno osam, u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Svetao, funkcionalnog rasporeda. Odlično povezan sa svim delovima grada linijama gradskog saobraćaja. Idealan izbor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 53,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Zastupamo prodaju odličnog renoviranog dvosobnog stana koji se nalazi u samom centru grada, u lepoj salonskoj zgradi renovirane i unutrašnje i spoljašnje fasade. Prostor od korisne površine 53m2 ima zaseban ulaz i pogodan je za sve namene. Odličan odnos cene i kvalitete, topla preporuka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u sve prostorije, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu i spavaću sobu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran, elekro i vodovodna instalacija , PVC prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 151.000 €, 230,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Ova lepa kuća je u mirnom delu Nove Pazove, nadomak železnicke stanice, a nije daleko od centra naselja. Građena je 80-tih godina, izuzetno kvalitetno. Ima tri stana: dvosoban u prizemlju i garažu, trosoban na spratu i dvosoban u potkrovlju (bez kosina). Ima EG na gas, tri kupatila,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 150.150 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 65 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 47,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalasn stan u mirnoj ulici sa porodičnim kućama u prizemlju zgrade sa posebnim ulazom odvojenim od ulaza u zgradu. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od ulaznog hodnika,spavaće sobe,prostrane open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i toaleta. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 144.500 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija, manja kuća kod stadiona Vujadin Boškov. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom mestu Futogu Uknjiženu Porodičnu kuću 64 m2 na TOP LOKACIJI kuća je Prizemna Dvoiposobna komplet je Renovirana ima Dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, hodnik, predsoblje i Lepu Terasu Poseduje letnju kujnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 144.000 €, 49,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U zgradi sa urednim i održavanim ulazom izvorno jednoiposoban stan, svetao, funkcionalnog rasporeda. Ulazno predsoblje sa mestom za cipelarnik, dnevna soba sa izlaskom na terasu povezana sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo. Stan je u izvornom stanju, uknjižen na ime....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 142.000 €, 68,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjiženu Kuću 68 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 136.500 €, 39,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

✅Useljiv stan u Novogradnji Moderan stan u tek završenoj novogradnji sa mogućnošću povrata pdv-a. Zgrada je rađena kvalitetno i moderno, sa pažljivo biranim materijalima: ✅ alu stolarija ✅ toplotne pumpe ✅ luksuzan ulaz u zgradu ✅ granitna fasada ✅ moderan i elegantan izgled objekta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, na atraktivnoj lokaciji u Mirijevu, u mirnoj ulici punoj zelenila, nalazi se ovaj jednoiposoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 133.900 €, 250,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Bukovca Porodičnu kuću 250 m2 starije gradnje na TOP-TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.530 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope i Medicinske škole. Ovaj svetao stambeni prostor predstavljaju dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U neposrednoj blizini Botaničke bašte i Ateljea 212, nalazi se ovaj jednosoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi. U okolini su brojne prodavnice, kafei, restorani, pijaca, škole, obdaništa, gimnazija, Bitef-teatar i svi ostali kulturno-istorijski sadržaji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe,kupatila i terase,odličan raspored bez suvišnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Plac, KOVILJ, 125.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlično zemljište u Građevinskom području 2781 m2, nedaleko odatle već sagrađeni privredni objekti sa Prilazom na Koviljsku Petlju, na Auto-put Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 125.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni boravak sa kaminom, trpezarijom i kuhinjom, terasa sa lepim pogledom, spavaća soba, špajz i kupatilo. U kupatilu je očuvana španska keramika,....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 122.270 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju dva građevinska placa na Popovici – idealna prilika za gradnju vašeg doma iz snova! Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 49,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 69,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 69,26 m2. Odlična lokacija. U procesu legalizacije. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 69 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.700 €, 39,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.500 €, 42,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Mirnom delu Južnog Telepa Fantastičan Dvosoban stan 42 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Kuća u slovenskom stilu na odličnoj lokaciji u Bockama. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 44 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 8.

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.500 €, 66,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan površine 66 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija i dvostranom orijentacijom, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 106.000 €, 28,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličana, uknjižena, kompletno nameštena garsonjera u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih lokacija u gradu, blizina centra grada, Futoške pijace, Spensa, TC Promenada Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 104.290 €, 44,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 44 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Plac, BAČKA PALANKA, 103.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u okolini Novog Sada Veliku Plantažu Lešnika od 950 stabala na TOP TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 103.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u srcu Vrdnika Lep Plac 1000 m2 na TOP LOKACIJI..... Infrastruktura je u blizini Placa.... izlazi na Asfaltni put.... IMA IZVESTAN POGLED... POGODNO ZA UŽIVANJE ILI PRAVLJENJE APARTMANA.... BLIZINA STAZE ZDRAVLJA... OBAVEZNO POGLEDATI... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 80)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.