• GoHome Professional
do 150 m2 useljiv do 39000 eura klima zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 useljiv do 39000 eura klima zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 useljiv do 39000 eura klima zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "do 150 m2 useljiv do 39000 eura klima zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 37000 eura (malo jeftiniji)
    • 40000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 270.000 € na 263.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 263.000 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 270.000 €
06.05.2026 - 263.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 89 m2, parking za stanare u dvoristu zgrade, zgrada iz 2008. godine. Stan je trostrano orijentisan i sastoji....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2024 - 255.000 €
23.05.2024 - 245.000 €
12.09.2024 - 255.000 €
03.10.2024 - 279.000 €
10.04.2025 - 249.000 €
18.09.2025 - 355.000 €
02.10.2025 - 349.000 €
02.04.2026 - 390.000 €
07.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2024.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, na Vračaru. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu opštine, sa odličnom povezanošću ka svim delovima grada i neposrednom blizinom svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.000 €, 72,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 185.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PREMIUM PONUDA – Trosoban stan u kući, Zemun (Sava Kovačevića), 72 m² Na prodaju je izuzetno kvalitetan trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnoj i visoko cenjenoj mikrolokaciji Sava Kovačevića, u ulici Milana Uzelca. Stan se nalazi na 1. spratu od 2 u objektu sa ukupno tri stambene....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 149.000 € na 146.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 146.000 €, 70,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.12.2024 - 179.500 €
29.04.2026 - 149.000 €
01.05.2026 - 146.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Lider prodaje troiposoban duplex stan 70m2, sa pripadajućim parking mestom u dvorištu. Grbavica, Atanasija Gereskog, na III spratu, bez lifta. Stan sa nalazi u zgradi sa malo stanova, centralno gradsko grejanje.  Stan je izuzetno atraktivan, prvoklasno renoviran,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 247.200 € na 237.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 237.000 €, 69,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 247.200 €
01.05.2026 - 237.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetno renoviran trosoban stan na Limanu IV. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i odmah useljiv, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Stan je u potpunosti renoviran i veoma pažljivo održavan,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.900 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 179.900 €, 62,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 185.000 €
30.04.2026 - 179.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.700 € na 169.700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 169.700 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 179.700 €
03.05.2026 - 169.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 62m2 sa terasom, uknjižen, u Ohridskoj ulici, na odličnoj i mirnoj lokaciji, delimično renoviran. Stan se nalazi u prijatnom okruženju sa dosta zelenila, parkovima oko zgrade i javnim parkingom koji je dostupan stanarima. Odlična lokacija koja pruža mir i dobru povezanost sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 179.900 €, 62,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 185.000 €
01.05.2026 - 179.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 150 m2 useljiv klima zadnjih 14 dana pala cena (49)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>