• GoHome Professional
do 150 m2 useljiv što skuplji do 60000 eura kablov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 useljiv što skuplji do 60000 eura kablov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 useljiv što skuplji do 60000 eura kablovska

  • Za upit "do 150 m2 useljiv što skuplji do 60000 eura kablovska" pronađeno 211 nekretnina - prosečna cena 945 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 66.000 €, 66,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se luksuzno opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. U neposrednoj blizini Knez Mihailove i Kalemegdana, svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Stan je orijentisan ka mirnom dvorištu, pružajući potpunu tišinu i privatnost. Stanari imaju na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.950 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 soban stan u NOVOM SADU, SATELIT površine 29m2. Stan je odličnog rasporeda. Prazan je i odmah useljiv. Ostava u podrumu.Mirna ulica kod Satelitske pijace. Ostali sadržaji u blizini. Odlično povezan sa glavnim saobračajnicama kao i ostalim delovima grada.. Stan zavređuje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150 m2 useljiv što skuplji do 60000 eura kablovska'
59.500 €
40.000 €
64.890 €
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.920 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban uknjižen stan na Satelitu. Stan uknjižen na ime prodavca bez tereta i zabeležbi, tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita. Po isplati odmah useljiv.Cena za dogovor. U blizini gradski prevoz, osnovna škola, vrtić, mega marketi, pošta, banke, itd. Pozovite.064/8222-116....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 64.600 €, 34,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Apartman je useljiv nalazi na 10 minuta laganog hoda od jezera i centra do kojih vodi šetališna staza,nalazi se u veoma mirnom delu Zlatibora. Apartman poseduje parking mesto, terasu i odvojenu sobu. Agencija sa recepcijom,spa centar,restoranom i bazenom omogućavaju kvalitetno i ekonomično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 64.000 €, 21,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem garsonjeru 21 m² – odlična lokacija, odmah useljiva Prodajem funkcionalnu garsonjeru od 21 m², smeštenu u krugu novosadske "dvojke", u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici (drvored), svega nekoliko minuta hoda od strogog centra grada. Lokacija: U neposrednoj blizini se nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan od 80m2 na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan je veoma prostran, svetao i izuzetno funkcionalan, što daje mogućnost da se koristi kao stambeni ali i kao poslovni prostor. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, odvojena....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 63.500 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 63.000 €, 31,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Apartman u prizemlju stambenog objekta, površine 31m2+6m2 terasa. Parking mesto na parkingu zgrade koja se nalazi pored borove šume i u blizini potoka. Opremljen svom infrastrukturom (struja, voda, kablovska, podnim grejanjem..), odvojena spavaća soba. Useljiv. Mogućnost zamene za....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 63.000 €, 31,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 65.000 €
06.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.000 €, 29,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten stan, odmah useljiv po isplati. Stanu pripada 30m2 kompletno ograđenog dvorišta. Grejanje na sopstveni strujni kotao. Odlična lokacija u neposrednoj blizini Novosadskog puta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Parking,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera u Vrnjačkoj Banji. Nalazi se nedaleko od Mosta ljubavi u blizini Vrnjačkih termi i Slatine. Stan ima svoje parking mesto, terasu a zgrada je stara samo par godina. Prostor je klimatizovan a kuhinja savršeno opremljena. Savremeno kupatilo i dnevni boravak.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. Useljiv stan. Bez većih ulaganja. Pozovite za više informacija. 511665 Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 37,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji - Bulevaru Evrope. Useljiv po isplati, idealan za izdavanje. Pozovite naše agente za sve dodatne informacije. Kontakt 064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 33,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP ponuda – Jednoiposoban stan 33 m² na Adicama, bez ulaganja, useljiv za mesec dana! Lokacija: Adice, blizu Kamenjara, marketa, autobuskog stajališta – sve na par minuta hoda, odlična povezanost javnim prevozom i centrom grada. Površina: 33 m² funkcionalno organizovano – spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera od 24 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je odmah useljiv, uredno održavan i apsolutno spreman za život, što ga čini idealnim kako za sopstveni boravak, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.530 €, 35,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je funkcionalan dvosoban stan od 35 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adice, smešten u prizemlju nove, kvalitetno građene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv po isplati, osim garniture koja nije uključena u cenu. Prostor je praktično organizovan, pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.800 €, 32,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, ADICE, površine 32m2. Stan je nov i odmah useljiv. Prodaje se isključivo za gotovinsko plaćanje. Funkcionalan, podno grejanje. Papirološki se vodi kao garaža. Zavređuje pažnju. Pozovite Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 60.640 €, 27,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u Veterniku. Moguća kupovina na kredit. Neposredna blizina svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 43,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan apartman u sklopu kompleksa Kraljevi Čardaci. Sastoji se od dnevne sobe opremljene sa ugaonim garniturom, trpezarijskim stolom i opremljenom čajnom kuhinjom. U sklopu apartmana nalaze se i dve odvojene spavaće sobe (jedna sa francuskim krevetom, dok se u drugoj....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran,nov nameštaj,podno grejanje,3 klime,odmah useljiv. Infostan je oko 5500 dinara;KTV i internet oko 4500 dinara,struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 59.400 €, 66,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samoj granici Zemuna i Novog Beograda, tik uz šetalište Zemunskog keja, nalazi se stan koji nudi ono što je danas retkost – kombinaciju savremenog komfora i pogleda koji oduzima dah. Uživanje u Dunavu postaje svakodnevna stvarnost, jer se iz svake prostorije pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 59.230 €, 19,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i kompletno renoviran stan u dvorišnom objektu, idealan za one koji traže komfornu životnu sredinu ili sigurnu investiciju. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar Evropre. Stan je uknjižen na 19m2 dok u stvarnosti ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 59.000 €, 40,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza i prodavnice je, oko, 300m. Stan je suv , očuvan i nije uknjižen. Označena je približna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 58.800 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Lep, komforan, namešten po strukturi dvoiposoban dupleks stan na IV spratu uredne zgrade sa liftom. Neposredna blizina strogog centra grada, niza obrazovnih ustanova, Žeželjevog mosta, Dunavskog parka, Riblje pijace i šetališta keja Ovaj veoma....

 
 
 
  Stan, KANJIŽA, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA STANOVA (43, 65 i 71m2) 900 eur/m2; PRODAJA GARAŽA (5000 eur); SVE U IZGRADNJI U KANJIŽI, USELJIVO ZA 1 MESEC OD KUPOVINE OSIM ZA STAN OD 43m2KOJI JE ODMAH USELJIV. MOGUC IZBOR PLOCICA I LAMINATA. BANJA KANJIŽA - BLIZINA MADJARSKE I JEZERA PALIĆ INFORMACIJE: 064 133 25 94....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 57.000 €, 60,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan stan u BW Vista,18.sprat,useljiv odmah.Cena je sa garažnim mestom. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 56.650 €, 25,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvorišni stan na odličnoj lokaciji – u mirnom delu Podbare, nadomak centra grada. Uknjiženo je 25 m² (u prirodi oko 30 m²). Uknjiženo. U dobrom je stanju i odmah useljiv. Za više informacija pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Parking, garaža, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 55.000 €, 33,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan na Srebrnom jezeru, 33.05 m2. Pločice se nalaze u celom stanu, klima, zasebna terasa, PVC prozori, stan se prodaje namešten i odmah je useljiv. Po strukturi stan je dvosoban i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i ulazno predsoblje. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno i moderno namešten, sa pažljivo odabranim detaljima koji pružaju vrhunski komfor. U prostranoj spavaćoj sobi nalazi se veliki bračni krevet sa kvalitetnim dušekom, dok je kupatilo opremljeno elegantnom kadom, savršeno za opuštanje nakon dugog dana. Zgrada nudi dodatne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 54.000 €, 36,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Posovani Kupci, Na prodaju je stan u naselju Golija udaljen tacno 400 metara od jezera na Zlatibor. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom iz koga se izlazi na terasu i odvojene spavace sobe. Stan se nalazi u SUT zagrade stan ima dvoriste koje se knjizi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku u neposrednoj blizini centra grada, Spensa, TC Promenada i Nis-a. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 208)

<< <1 2 3 4 5> >>