• GoHome Professional
do 150 m2 useljiv što skuplji do 42000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 150 m2 useljiv što skuplji do 42000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 useljiv što skuplji do 42000 eura

  • Za upit "do 150 m2 useljiv što skuplji do 42000 eura" pronađeno 577 nekretnina - prosečna cena 736 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 39000 eura (malo jeftiniji)
    • 44000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • dvorište
    • parking
    • novogradnja
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN Vase Pelagića, Novi Sad Useljiv od: odmah Površina: 47m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Garažno mesto uz doplatu od 100 eura. U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji – mirna ulica Vase Pelagića, nadomak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opemljen stan,lep raspored hodnik,dnevni boravak,kuhinja,3 sobe,kupatilo,toalet,terasa,idealno za porodicu ili ljude koji rade od kuće,dozvoljeni su kućni ljubimci,useljiv odmah,cena 500e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE TROSOBAN STAN NA GRAVICI ULICA DANILA KISA NA PRVOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM DVE SPAVACE SOBE USELJIV OD 01,08, STAN CE BITI OKRECEN I DUBINSKI OCISCEN ZA NOVE STANARE CENA 500eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Neznanog junaka ulica,2.0,50kvm renoviran stan kompletno u zgradi uvučenoj od ulice-u parku, nova kuhinja (masina za sudove), novo kupatilo, pvc, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, 2 terase, ostava,2 klime, grejanje na TA pec (info stan 3000din), održavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan na Adicama, tri spavaće sobe od kojih jedna nije nameštena, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo. Stan je useljiv odmah. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Potreban depozit. Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

65m2 •dnevni boravak •kuhinja (ugradna rerna, sudomasina) sa prirodnom ventilacijom i manjom terasicom •ostava •kupatilo sa kadom • 2 x spavaca soba (od toga jedna manja) •posebna prostorija koja je moderno uredjena kao garderober •veca terasa * Stan se izdaje namesten, okruzen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen, odmah useljiv dvosoban stan u centru+++Agencijska oznaka 9116795 Izdaje se luksuzan stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na minut hoda od ulice Laze Telečkog i tri minuta hoda do Trga slobode. Na I spratu u novoj zgradi, poseduje savremenu tehnologiju poput....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9104571.Izdaje se namešten troiposoban stan (65m2) na 8.spratu zgrade sa liftom na Limanu 2. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Odličan, veoma komforan dvosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, dva hodnika, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111179. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem, dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, u Centru. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten,dvosoban stan od 54 m2 na Bežanijskoj kosi u ulici Partizanske avijacije.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109036.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Grbavici, sa svojim parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je useljiv od 01.10.2024. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 32.400 €, 60,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111015. Izdaje se lep, komforan, kompletno namešten dvosoban stan (60m2) na 1. spratu zgrade sa liftom, kod Betanije. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran i dozvoljeni su kućni ljubimci.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Predstavljamo namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, više poslovnih banaka, TC Promenada, Spensa. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinjom i ostavom, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 32.200 €, 46,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novijoj zgradi na prvom spratu u Ruzveltovoj ulici kod Vukovog spomenika. Stan je opremljen i odmah useljiv. Veoma funkcionalan i svetao. Odlično povezan sa svim delovima grada. Bez kućnih ljubimaca. Za svaku preporuku. PROSTORIJE: hodnik, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 32.000 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa prelepim pogledom. Kuća je površine 53m2, spratnosti sut+pr. Nalazi se na placu ukupne površine 475m2. Prilaz do kuće ja asfaltni. Obzirom da se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 32.000 €, 17,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal u podzemnom prolazu, cg, dobra lokacija, NišNa prodaju lokal u Obrenovićevoj ulici.Lokal se nalazi u podzemnom prolazu na odličnoj i prometnoj poziciji.Ukupna površina lokala je 17.37m2,u postupku je uknjiženja, a grejanje u lokalu je centralno.Odmah useljiv. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Skadarlije i Bajloni pijace, ulica Đorđa Jovanovića , potpuno renoviran stan površine 40 m2, i terasa 23 m2, dvorišno orjentisan. Grejanje -inverter klima i norveški radijator. Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, spavaća soba, galerija za odlaganje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KATASTRA, BUL.OSLOBOĐENJA, MAKSIMA GORKOG, PEŠAČKE ZONE, 2min.od SPENS-a i SUD-a.. Uredan i svetao salonski stan na uglu Železničke i Laze kostića, ulično orijentisan. Po strukturi dvosoban. Sastoji se od dve velike prostorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Novog Dorćola, Silosa, šetališta 25. maj. Novogradnja, prvo useljenje. Kompletno opremljen nameštajem, uređajima, posuđem, posteljinom, sve što je potrebno za ugodan život. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111260, III/V, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom mirnom delu Vračara, u blizini škole Kralj Petar II i Čuburskog parka. Na pešačkoj udaljenosti nalaze se i brojni supermarketi, restorani, čuveno....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 31.999 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru Siriga u krugu 100m dom zdravlja,dom kulture,robna kuća,pošta, apoteka,pijaca,škola,i vrtić,mesna zajednica,crkvaStan je u srednjem delu trojne kuće sa potpuno nezavisnim prilazom, ima manje ulazno dvorište i veče dvorište sa vodom,odlično orjentisano prema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 ADAMOVIĆEVO NASELJE, UL. TEODORA PAVLOVIĆA 🏢 📍 Lokacija: Mirna i poželjna zona, neposredna blizina Medicinske škole, Doma zdravlja, bolnice i parka – idealna za porodičan život ili zaposlene 👨‍👩‍👧‍👦🌳 🔑 Opis nekretnine: 🛋️ Trosoban, kompletno namešten stan 📐 Površina:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.800 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad 🏙️✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja, izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 53m² . Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade i odmah je useljiv. Ovaj stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan trosoban stan na Adicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Sjajan je izbor za porodice koje žele mirniji gradski život, zaposlene, bračne parove Opremljen je kompletno novim i modernim nameštajem, odmah useljiv, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Liman 2 kod promenade, izdaje se troiposoban stan od 63m2, kompletno namešten i opremljen, odmah useljiv. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa trpetarijom i kuhinjom, spavaće sobe i dve manje dečije sobe, kupatila, wc a i terase. Za više informacija pozovite 060-6211-685....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:9103424. Izdaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu. Lokal je useljiv od 01.08.2025. godine. Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 31.500 €, 42,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 45 m2 CENTAR ul STRAŽILOVSKA, LUX – NAMEŠTEN dvosoban stan, 4 sprat od 5, lift, terasa, cg, klima, vm, - u blizini centra, Dunava, fakulteta i škola - ODMAH USELJIV CENA mesečno 750 Evra + 750 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CENTAR....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namesten stan u odlicnom stanju.Odmah useljiv. Kontakt Svetlana 0600812584 agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo namešten stan, kompletno opremljen,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,mali troškovi grejanje na gas,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01 avgusta,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten, komforan dvosoban stan na atraktivnoj i lepoj lokaciji. Neposredna blizina TC Promenada i Merkator, Limanske pijace, Bulevara cara Lazara, nekoliko obrazovnih ustanova. Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u Zahumskoj,odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se udoban i svetao dvosoban stan od 62m2 na Limanu 1, na 1. spratu u zgradi sa liftom. Pored trpezarije, dnevne i spavaće sobe, stan ima i ostavu kao i dve terase koje gledaju na Ekonomski fakultet. U spavaćoj sobi postoji i radni sto (može se izneti), a u predsoblju je dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.800 €, 44,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČNA PRILIKA - zgrada je novijeg datuma, nalazi se na predivnoj lokaciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture, a ipak je povučena od buke idirektnog i zagaženja. Stan je po strukturi jednoiposoban, kompletno opremljen luksuznim nameštajem i belom tehnikom. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.680 €, 52,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetno prijatan i moderan stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – u mirnom delu Grbavice, idealnom za svakodnevni život. Stan je dvoiposoban, površine 52m2, smešten na četvrtom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.550 €, 47,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov izuzetno lep jednoiposoban stan površine 47m2 Na odličnoj lokaciji u centru grada, neposredno blizu Spensa, TC Promenada i fakulteta. Kompletno opremljen modernim nameštajem i svim neophodnim električnim uređajima. Ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 30.500 €, 35,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Odlična lokacija. U prilici smo ponuditi jednosoban stan površine 35 m2 koji se nalazi se u Prijepolju, ul.Stara Centrala br.24, na prvom spratu. Na odličnoj lokaciji, u centru Prijepolja, neposrednoj blizini:Doma kulture,O.Š."Vladimir Perić-Valter", OTP banke, Opštine Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đure Jakšića. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan nadomak pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa kadom i velika terasa. Dvorišno orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Podgoričkoj ulici, iza NIS-ove zgrade. Blizina Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, centra kao i svega potrebnog za život. Stan se izdaje kompletno namešten. Useljiv od oktobra. Za više informacija pozvati. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108141. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Parking mesto obezbeđeno. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 578)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>