• GoHome Professional
do 150 m2 porasla cena uknjižen do 390000 eura što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 porasla cena uknjižen do 390000 eura što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 porasla cena uknjižen do 390000 eura što veći najnovije

  • Za upit "do 150 m2 porasla cena uknjižen do 390000 eura što veći najnovije" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.580 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 197.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 205.000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 205.000 €
01.10.2025 - 200.000 €
14.12.2025 - 185.000 €
01.02.2026 - 210.000 €
10.04.2026 - 197.000 €
10.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za život u miru. Malo dalje od grada, a blizu.Odlična investicija može se izdavati na dnevnom nivou, ali i za život fantastična. 1/1 sve, posao se može....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 205.000 € na 225.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 225.000 €, 100,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 205.000 €
10.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na odličnoj lokaciji, otvorenog pogleda. Autobusi i tramvaji povezuju ovu lokaciju sa svim delovima grada. Blizina Košutnjaka i Ade Ciganlije su dodatne pogodnosti. Stan poseduje odvojen dnevni deo od zone za spavanje koja se nalazi na spratu. Nisu neophodna nikakava....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 185.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BANJA, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 185.000 €
10.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan trosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle, Energoprojekt gradnja. Zgrada uredno održavana sa toplotnom izolacijom i odličnim grejanjem. Stan je svetao, funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, ima veliku prelepu terasu. Ostaje kompletan nameštaj. Prostorije:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150 m2 porasla cena uknjižen do 390000 eura što veći najnovije'
405.000 €
405.000 €
70.000 €
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
10.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 65.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>