• GoHome Professional
do 150 m2 porasla cena do 270000 eura najnovije št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 porasla cena do 270000 eura najnovije št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 porasla cena do 270000 eura najnovije što jeftiniji dvorište

  • Za upit "do 150 m2 porasla cena do 270000 eura najnovije što jeftiniji dvorište" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 226.600 € na 231.750 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 231.750 €, 97,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 226.600 €
25.02.2026 - 231.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Sremska Kamenica. LUKSUZNI STANOVI SA POGLEDOM NA NOVI SAD I FRUŠKU GORU! U ceni DODATNIH 25m2 DVORIŠTA + DVA GARAŽNA MESTA + PARKING MESTO ISPRED ZGRADE + OSTAVA! Stanovi su u izgradnji - završni rok februar 2026.godine. U pitanju je vila od 6 stanova različitih struktura....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 16.000 € na 19.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 19.000 €, 70,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 19.000 €
06.04.2026 - 16.000 €
27.04.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu, u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, delimično sređena, uz manja ulaganja i useljiva. Kuća ima struju i vodu u funkciji, dve sobe sa ulice, jednu manju iz dvorišta, trpezariju,kuhinju i kupatilo, te verandu polu otvorenog tipa....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 32.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 33.000 €, 145,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 32.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da im je sve neophodno u neposrednoj blizini. Glavne karakteristike: Kuća u funkciji, sa potrebnim ulaganjima u stolariju i fasadu Mogućnost dogradnje....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 29.900 € na 33.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 33.000 €, 38,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 29.900 €
18.03.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice. Predmetni stan je na legalizaciji, stan nije uknjižen i knjižiće se kao posebna celina iz ozakonjenja. Trenutno se overava....

 
 
 
 
+44%

Promena cene sa 27.000 € na 39.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MLADENOVAC, Centar, 39.000 €, 105,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 27.000 €
10.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K544 Na prodaju kuća površine 105 m2, smeštena u Selu, nadomak Mladenovac, na placu od 10 ari, okružena prirodom i mirom. Kuća je pozicionirana tako da se sa terase i iz dvorišta pruža divan otvoren pogled, što ovu nekretninu čini idealnom za odmor ili život van gradske gužve.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 
 
+34%

Promena cene sa 38.000 € na 51.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 51.000 €, 46,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 29.500 €
06.03.2026 - 38.000 €
22.04.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se adaptirana dvosobna kuća sa visokim plafonima veličine 46 m², funkcionalnog i komfornog rasporeda.Kuća je građena od čvrstog materijala, sa laminatom na podovima i pvc stolarijom. Grejanje je na struju. Obložena je demit fasadom. Priključci: gradska voda, kanalizacija,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 53.500 € na 55.600 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 55.600 €, 28,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 53.500 €
27.03.2026 - 55.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Veternik, 28m2, jednoiposoban stan, dvorišno orjentisan, ima sa strane svoje dvorište i parking mesto. Odlična ponuda na izuzetnoj lokaciji u Veterniku! U prodaji je praktičan jednoiposoban stan, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi u mirnom delu Veternika, a u neposrednoj....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 56.330 € na 57.750 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 57.750 €, 33,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 58.082 €
20.03.2026 - 56.330 €
01.05.2026 - 57.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sajlovo, Jednoiposoban stan sa parkingom i dvorištem u ceni ! POVOLJNO. Agencijska oznaka stana 1101893, Novi Sad, Sajlovo . CENA 56330 e + agencijska provizija 3%.Jedoiposoban stan u izgradnji kome pripada i dvorište od oko 50m2. U blizini svi potrebni gradski sadržaji .Za dodatne....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 45.000 € na 60.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 60.000 €, 47,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 45.000 €
01.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2024.,

www.indomio.rs

Na prodju dvorišni stan površine 47 m2 u Maloj Americi. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, jedne velike prostrane sobe i kupatila. Grejanje je na plinske peći, stolarija PVC, po podovima broski pod i keramika. Krov menjan pre 3 godine. Dvorište ograđeno i lepo uređeno.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 150 m2 porasla cena do 270000 eura što jeftiniji dvorište (229)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>