• GoHome Professional
do 150 m2 namešten do 56000 eura porasla cena najn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 namešten do 56000 eura porasla cena najn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 namešten do 56000 eura porasla cena najnovije što manji

  • Za upit "do 150 m2 namešten do 56000 eura porasla cena najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 53000 eura (malo jeftiniji)
    • 58000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+33%

Promena cene sa 45.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 60.000 €, 106,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 45.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored prostorija. Stan poseduje ulazni hodnik, tri spavaće sobe, dnevnu, kuhinju, kupatilo, dve zastakljene terase, ostavu. Ukoliko želite da pogledate....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 45.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 50.000 €
06.05.2026 - 45.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera u centru Mladenovca, površine 28 kvm, poseduje veliku terasu od 12 kvm . Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja (prodavnice, prevoz, škole). Odlična investicija .....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 42.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 50.000 €, 96,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 42.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 150 m2 do 56000 eura porasla cena najnovije što manji (8)
  • do 150 m2 namešten porasla cena najnovije što manji (7)
  • do 150 m2 namešten do 56000 eura porasla cena što manji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>