• GoHome Professional
do 150 m2 namešten što veći zadnjih 14 dana do 960 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 namešten što veći zadnjih 14 dana do 960 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 namešten što veći zadnjih 14 dana do 96000 eura

  • Za upit "do 150 m2 namešten što veći zadnjih 14 dana do 96000 eura" pronađeno 40 nekretnina - prosečna cena 2.274 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 91000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • novogradnja
    • uknjižen
    • pogodan
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.850 €, 34,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, NADOMAK LIMANA 4---Agencijska šifra 1007989.Prodaje se jednoiposoban stan površine 34 m², smešten na 1. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – sam početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana 4, u ulici Heroja Pinkija.Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150 m2 namešten što veći zadnjih 14 dana do 96000 eura'
88.000 €
84.000 €
94.500 €
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 82.400 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Čalijama, na mirnoj i lepoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, odvojene spavaće sobe i dnevnog boravka, spojenog sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatilo sa kadom, ukupne površine 40 m2. Na podu je laminat, stolarija drvena.Prodaje se namešten.Zgrada....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.000 €, 58,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 58 m² i po strukturi je 2,5-soban. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom koja je funkcionalno povezana sa hodnikom i dnevnom sobom, kao i kupatila. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Dodatna....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 55.000 €, 57,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave i kupatila, pružajući udoban i praktičan raspored za svakodnevni život. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno namešten jednosoban stan površine 56m2 u zgradi novije gradnje u centru grada. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na komfornu terasu, spavaća soba koja takođe izlazi na terasu, prostorija koja je garderober....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 54,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban, delom renoviran, stan na Bubnju.Struktura stana obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 4m² koja nije uračunata u kvadraturu stana. Takođe, postoji mogućnost korišćenja terase od 40m².Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 105.000 €, 52,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Stan je potpuno renoviran i prodaje se sa novim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U neposrednoj blizini Tašmajdana, Palilulske pijace, fakulteta, u ulici Stanoja Glavaša, u ponudi je funkcionalan, namešten 2,0 stan. Nalazi se na prvom spratu lepo održavane starije stambene zgrade. Stan je renoviran 2005. godiine, osunčan, sa kuhinjom, trpezarijom i dve sobe. Lepa....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 92.000 €, 46,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Kertvaroš, prodaje se kompletno namešten, dvosoban komforan stan površine 46m² na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je izgrađen 2023. godine, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na gas,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 75.000 €, 46,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan 46m2, na lepoj, mirnoj lokaciji na Bubnju, na 300m od Apelacionog suda. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne starogradnje, bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka sa izlaskom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 75.000 €, 46,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 2.0 stan, površine 43m2 + terasa, bez dodatnih ulaganja u urbanom i infrastrukturno razvijenom naselju Plavi Horizonti. Stan je u odličnom stanju, namešten Gradska kanalizacija, parking prostor ispred zgrade Uredna dokumentacija, uknjižen Grejanje pomoću norveških....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novogradnji, u veoma lepoj kvalitetnoj zgradi na odličnoj lokaciji na Ledinama. Stan je idealan za porodice ili kao investicija. Komplet je moderno namešten (sa belom tehnikom) i trenutno se izdaje . Postoji mogućnost preuzimanja zakupca.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 69.500 €, 39,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jenoiposoban stan u naselju 4.juli D3, površine 39m2, obe terase su integrisane u stambeni prostor , te stan funkcionalno ima veću korisnu površinu, nalazi se na prvom spratu stambene zgrade.sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom , kuhinje, ulaznog hodnika, spavaće sobe, degažmana....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 57.000 €, 35,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten jednoiposoban stan na prvom spratu zgrade u naselju Beli bagrem na Srebnom jezeru. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Kompletno namešten, inverter klima, podno grejanje, ugradni aparati u....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 33,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 1.5 soban kompletno namešten apartman, novije gradnje, na Zlatiboru, u novom apart-hotelu, u naselju Sloboda, u blizini meteorološke stanice. Apartman se nalazi na 2.spratu, u zgradi koja ima lift, interfon, spa centar. Vrhunski kvalitet gradnje i opremljenosti je ono što....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.280 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta hoda od centra i svih ključnih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za izdavanje stanova Vrnjačka Banja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.498 €, 32,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.000 €, 31,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Adice, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoisposoban stan na prodaju na Adicama, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Podunavske. Stan je jednoisposobne strukture. Prodaje se namešten kao sa fotografija. Odličan je stukrurno. Sastoji se iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.170 €, 31,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlična garsonjera na Detelinari površine 31 m², smeštena na četvrtom spratu stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim kako za život tako i kao investiciju za izdavanje. Funkcionalan raspored maksimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini Skadarlije, kompletno namešten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se jednoiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini Skadarlije, kompletno namešten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan je smešten u suterenu uredno održavane predratne zgrade, koja odiše autentičnim gradskim šarmom. Po strukturi je vrlo praktičan i dobro....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 57.000 €, 30,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo jednosoban stan u centru grada u prizemlju , kompletno namešten odličnog rasporeda , sređen renoviran . Stan se sastoji od hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije , sa desne strane je kupatilo , pravo spavaća soba i levo je kuhinja sa dnevnom sobom . Stan ima pripadajuće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, gornji Dorćol - Strahinjića bana 1.0, uknjžen na 24m2 mereno 30m2, npr/4, terasa, TA, klima, KATV, interfon, podrum Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa U Strahinjića bana, jednoj od najlepših gornjo-dorćolskih ulica, skriven od buke,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjižen, novogradnja. Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odličan kako za život tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 25,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika pravo kupatilo, levo lepa soba, pored kuhinja sa izlazom na terasu. Prodaje se kompletno namešten, dvorišno je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 25,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Na prodaju garsonjera sa galerijom u strogom centru grada. Stan se nalazi u potkrovlju i kompletno je namešten, spreman za odmah useljenje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina je uknjižena 1/1 i bez tereta, što omogućava sigurnu kupovinu, kao i mogućnost kupovine putem stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 82.000 €, 23,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Jednosoban stan, na I/II, grejanje na klimu i norveški radijator, na podu laminat. Prodaje se namešten. Tiho i mirno okruženje. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Jednosoban stan, Beograd - Senjak | Prodaja · 23m² · 82.000€.