• GoHome Professional
do 150 m2 namešten što skuplji zadnjih 7 dana pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 namešten što skuplji zadnjih 7 dana pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 namešten što skuplji zadnjih 7 dana porasla cena

  • Za upit "do 150 m2 namešten što skuplji zadnjih 7 dana porasla cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 3.835 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosečna cena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
10.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2. 5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150 m2 namešten što skuplji zadnjih 7 dana porasla cena'
63.000 €
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 163.770 € na 168.920 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 168.920 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 163.770 €
08.05.2026 - 168.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Riblje pijace, pešačke zone, strogog centra grada, keja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>