• GoHome Professional
do 150 m2 do 63000 eura useljiv što skuplji Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 do 63000 eura useljiv što skuplji Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 do 63000 eura useljiv što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 150 m2 do 63000 eura useljiv što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 57.170 €, 35,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, neuseljavan stan na dosta lepoj lokaciji, kod Bul. Patrijarha Pavla i Futoškog puta - uvučena zgrada! Odmah useljiv i dosta specifičan, maksimalno iskorišten svaki kvadrat! Iznad stana je tavan, na koji ima izlaz, urađene skrivene pokretne stepenice i može da služi kao ostava.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 69.000 €, 62,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 75.000 € na 69.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 69.000 €, 26,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 75.000 €
21.04.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Bez tereta i zabeležbi. . - Izuzetna lokacija. - Nadomak Gardoša. . - Kompletno renoviran. - Odmah useljiv. . - 26 m2. - Odlično iskorišćen prostor. . - U zajedničkom dvorištu. - Zaštićen od buke. . - Jedinstven stan. - Pogodan za život ili kao investicija. . - Za....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.000 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem stan u parku Vrnjacke Banje zgrada ima lift kompletno sve novo po vrlo povoljnoj ceni Stan je u osnovi 35m2 sa spavacom sobom od 15m2 na galeriji. Cena stana je 69.000 evra uknjizen odmah useljiv. Parking u okviru dvorista zgrade. U objektu postoji recepcija tako da je izuzetno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 69.000 €, 46,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u samom centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji u ulici Janka Katića. Stan je na trećem spratu u petospratnici sa liftom. Zgrada žute fasadne cigle. Po strukturi je jednosoban, površine 46m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, sobe, komotnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV STAN LEPO NAMESTEN.IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 70.000 € na 69.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.000 €, 37,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 70.000 €
19.04.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Iznad stana postoji tavan koji se može preurediti u stan. Za više....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 69.000 €, 119,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno poslovni prostor na veoma prometnoj lokaciji. Objekat se nalazi u zajedničkom dvorištu (do ulice) Odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, nov, potpuno namešten troiposoban stan u novoj zgradi sa liftom na Bulevaru Evrope iza hotela Šeraton, površine 69m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trperzarijom, kuhinje, dve terase, kupatila, tri spavaće sobe od kojih je jedna pretvorena u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.000 €, 40,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Podbara, prodaje se manji dvoiposoban stan od 40m2, dvorišni, useljiv, uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, manje dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa (Agencija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 150 m2 do 63000 eura useljiv što skuplji (1302)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.