• GoHome Professional
do 150 m2 do 60000 eura useljiv oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 do 60000 eura useljiv oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 do 60000 eura useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "do 150 m2 do 60000 eura useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 67.000 € na 66.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 66.000 €, 30,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 67.000 €
09.05.2026 - 66.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054424 NOVI SAD, ADICE, NAMEŠTENA GARSONJERA, UKNJIŽENA KAO GARAŽA Nova nesuseljavana garsonjera koja je uknjižena kao garaža. Nalazi se na lokaciji Adica na par minuta od Veterničkog puta. U neposrednoj blizini se nalaze ranje i gradski prevoz.Stan je nov i neuseljavan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita je omogućena jer ima upotrebnu dozvolu . Stan se sastoji od hodnika koji povezuje sve prostorije, kupatilo, dve spavaće sobe , iz jedne spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju useljiv poslovni prostor u centru, u prizemlju TC Ambasador, pogodan za razne trgovinsko - uslužne delatmosti. sastoji se od višenamenske prostorije, izdvojene manje kuhinje i toaleta Grejanje je centralno.. Uknjižena površina 31 m2. Odlična investicija. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 63m2 u centru grada na mirnoj lokaciji u zgradi bez lifra, novije gradnje. Od prostorija poseduje ulazni hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i terasu. Prednosti stana su odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.950 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 soban stan u NOVOM SADU, SATELIT površine 29m2. Stan je odličnog rasporeda. Prazan je i odmah useljiv. Ostava u podrumu.Mirna ulica kod Satelitske pijace. Ostali sadržaji u blizini. Odlično povezan sa glavnim saobračajnicama kao i ostalim delovima grada.. Stan zavređuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.920 €, 28,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen jednosoban useljiv stan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1- bez tereta tako da je moguća kupovina putem stambenog kredita. Gejanje na gas. Odlična lokacija kako za život tako i za izdavanje. U blizini gradskog prevoza, marketa, Biga. Po isplati odmah useljiv. Naša preporuka.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.920 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban uknjižen stan na Satelitu. Stan uknjižen na ime prodavca bez tereta i zabeležbi, tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita. Po isplati odmah useljiv.Cena za dogovor. U blizini gradski prevoz, osnovna škola, vrtić, mega marketi, pošta, banke, itd. Pozovite.064/8222-116....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 65.900 €, 50,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,klasičan dvosoban stan kompletno renoviran i odmah useljiv. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051417 .

 
 
 
  Stan, BRUS, 65.800 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95459, I/, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Pre prezentacije i informacije o tacnoj lokaciji,potrebno je da potpisete potvrdu o gledanju nekretnine,koju mozete dobiti na viber ili email i sl. Prodajemo dvosoban stan u Brzeću, koji se nalazi na prvom spratu,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 150 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji (1163)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>