• GoHome Professional
do 150 m2 do 57000 eura useljiv što skuplji novogr - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 150 m2 do 57000 eura useljiv što skuplji novogr - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 do 57000 eura useljiv što skuplji novogradnja

  • Za upit "do 150 m2 do 57000 eura useljiv što skuplji novogradnja" pronađeno 152 nekretnina - prosečna cena 1.024 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 54000 eura (malo jeftiniji)
    • 59000 eura (malo skuplji)
    • do 775 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Poštovani zakupci, u prilici smo da Vam ponudimo nov, do sada ne useljavan dvosoban stan od 47m2 u srcu Voždovca, u neposrednoj blizini Trošarine, Lidla,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan na Telepu, u manjoj ulici blizu Bulevara Patrijarha Pavla. Dobra je lokacija, blizu su marketi, restorani, autobuska stajališta, bulevari, Liman 5, Dunav Stan ima i garažno mesto u zgradi, ako je potrebno i ono se doplaćuje 50€. Zgrada je energetski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan dvosoban (47 m2), kompletno namesten stan na 2. spratu , u centru Novog Sada, na 3min od Miletićeve i Zmaj Jovine ulice. Lep, sunčan, topao, mirna lokacija bez buke, tearsa. Zgrada poseduje parking u dvorištu, koji možete koristiti uz daljinski za kapiju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na prvom spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas. Dvorišno orjentisan. Stan poseduje svoje parking mesto koje uključeno u cenu zakupa. Odmah useljiv. Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109897.Izdaje se potpuno nov, kompletno namešten dvosoban stan na 1. spratu tek useljene zgrade, koja se nalazi na Južnom Telepu, u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Stan je useljiv odmah i izdaje se sa savremenim nameštajem i novim uređajima, spreman za komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Nov, kompletno namšten jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Blizina strogog centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške oijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan Dvosoban neuseljavan stan na Somborskom Bulevaru u extra kvalitetnoj novogradnji Nalazi se na početku Somborskog Bulevara i odlično je povezan sa Limanima, Cara Dušana, Bulevarom Evrope kao i ostalim delovima grada Stan će biti opremljen Kuhinjom Useljiv je Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, opremljen stan na idealnoj lokaciji u mirnoj ulici izolovanoj od saobraćajne buke a nadomak svih gradskih dešavanja. Dvorišno orijentisan. Nova gradnja, nekretnina je opremljena sa najkvalitetnijim nameštajem i poseduje inverter duo klimu, smart TV, internet, smart....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, nenamešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina škole, glavne autobuske stanice i centra grada. Pozicioniran na III spratu novoizgrađenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV JEDNOIPOSOBAN, CENTAR-SOCIJALNO+++Agencijska oznaka 9117139. Stan od 44m2 na prvom spratu , sve novo , namešten . Useljiv od 10 avgusta . Mirna ulica . Do centra pet minuta hoda. Za gledanje nazvati na 0641709174 Mila . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, centar grada, Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan, kompletno namešten jednoipoosban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj enterijerski lepo uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119696, III/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, kod Lidla i skretanja na Ribarac. Stan je ulično orjentisan sa pogledom na Frušku goru. Do sada je neuseljava. Stan je kompletno namešten i poseduje svu belu tehniku -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Filipa Višnjića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan nadomak šetališta keja, Riblje pijace, Dunavskog parka i fakulteta. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. VI sprat u novoizgrađenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

<span style="font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman","serif"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";color:#333333;mso-font-kerning:.5pt; mso-ansi-language:EN-US;mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-language:AR-SA">Nov, odmah useljiv+++Agencijska oznaka stana 9116924, Novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Hilandarska. odličan, nov, kompletno i kavalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak strogog centra grada, Sprpskog narodnog pozorišta i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 DETELINARA ul.Orlovića Pavla, jednoiposoban namešten stan, 2 sprat od 5, terasa, cg, veš mašina, mašina za pranje suđa, tv, klima, USELJIV – NOV - NEUSELJAVAN CENA mesečno 500 Evra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Đorđa Nikšića Johana. Predstavljamo nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu ´ Park Novi Rezidence ´. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škola, vrtića, više dečijih igralištaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Jednoiposoban lepo namešten stan na Grbavici,ugao Miše Dimitrijevića i Hopovske,novogradnja,sav nameštaj i tehnika su novi,I sprat,dvorišno orjentisan,bez buke,grejanje na kalorimetre,video nadzor . . . odmah useljiv.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Vase Stajića ulica,1.5,35kvm, polunamešten -kompletna kuhinja i kompletna bela tehnika, klima, dnevna sa kuhinjom+spavaća soba, terasa, EG (info 1500din),održavanje 1000din), NOVOGRADNJA, useljiv,pogodan za PP ili stanovanje, 500+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-152 (od ukupno 153)

<< <1 2 3 4> >>