• GoHome Professional
do 150 m2 što skuplji zadnjih 7 dana do 36000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 što skuplji zadnjih 7 dana do 36000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 što skuplji zadnjih 7 dana do 36000 eura

  • Za upit "do 150 m2 što skuplji zadnjih 7 dana do 36000 eura" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 1.172 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 34000 eura (malo jeftiniji)
    • 37000 eura (malo skuplji)
    • do 934 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • dvorište
    • parking
    • prizemlje
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BEOGRAD, Savski Venac, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto od 12m2, objekat Arcadia na- 1 Nivou. Za svaku preporuku. Agencijska naknada iznosi 2% . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 39.500 €, 42,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Kotež po strukturi jednosoban ukupne površine 42 m2.Odlična lokacija.U procesu legalizacije. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 42 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni Ukupno Spratova: 3.

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 39.500 €, 42,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Kotež po strukturi jednosoban ukupne površine 42 m2.Odlična lokacija.U procesu legalizacije. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150 m2 što skuplji zadnjih 7 dana do 36000 eura'
28.000 €
36.500 €
35.000 €
  Stan, SUBOTICA, 39.000 €, 42,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban izetažiran stan sa limenom garažom u ogromnom dvorištu gde ste Vi jedini gazda sa pripadajućim podrumom , tavanom i terasom . Jedan je vlasnik i stan ima urednu dokumentaciju . Oglas za: Prodaju Grejanje: kaljeva pec Kvadratura: 42 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u podzemnom prolazu(Centar)Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 35.000 €, 37,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 49,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica 49m2 na građevinskoj parceli od 2917m2, na Melenačkom drumu, Zrenjanin. Širina fronta parcele oko 16m. Sastoji se od 2 prostorije, bez kupatila i vodovodne instalacije. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, bunar dubine 47m u dvorištu, delimično ograđena. Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 34.900 €, 12,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Balkanska, pr/3, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-12m2 , ugovorna povr��ina-7.92m2, Lokal u Balkanskoj ulici, nalazi se u tr��nom centru u prizemlju. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 14,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja Lokala u podzemnom prolazu u centru Niša(Centar)Prodaja Lokala u podzemnom prolazu u centru Niša. Nalazi se u delu pre TC Kalče.Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozvati agenciju Gigant lux 064-538-11-99, 064-616-98-20, 018-257-244 .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 30.000 €, 13,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u novogradnji u bloku 57a Bežanijska kosa, ulica Kolumbova. Površina 13m2 Podzemna etaža, nivo podrum. Izuzetno dobar ulaz sa prostranom komunikacijom. Ulaz obezbeđen rampom. Mesto izuzetno prostrano. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Altina, 29.000 €, 19,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

GARAŽA U ZGRADI ADAPTIBILNA U STAN ILI POSLOVNI PROSTOR Izuzetno retko u ponudi. Dva sopstvena ulaza. Naselje Nova Galenika. Lokacija koja je prepuna zelenila i parkova. Zgrada se nalazi preko puta obdaništa i Osnovne škole " Mihajlo Pupin". U blizini je sva potrebna infrastruktura:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €, 124,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Banatski Despotovac – trosobna dvojna kuća površine 124m2 + šupa i pomoćna zgrada na placu od 10,20 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, tavanica štukatur, septička jama. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U neposrednoj blizini Tašmajdana, Palilulske pijace, fakulteta, u ulici Stanoja Glavaša, u ponudi je funkcionalan, namešten 2,0 stan. Nalazi se na prvom spratu lepo održavane starije stambene zgrade. Stan je renoviran 2005. godiine, osunčan, sa kuhinjom, trpezarijom i dve sobe. Lepa....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 26.000 €, 13,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Investirajte u sigurnost svog vozila u novoizgrađenom objektu vrhunskog kvaliteta. Nudimo izbor garažnih mesta različitih kvadratura, raspoređenih na više nivoa. Objekat odlikuju reprezentativan ulaz, praktičan pristup i moderan sistem video nadzora, pružajući vam maksimalan komfor....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000456, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PRODAJA GARAŽA NOVI SAD, GARAŽA NA GRBAVICI, GRBAVCIA, GOGOLJEVA ULICA, GARAŽA SA ROLO VRATIMA, 12m2, ODLIČNA INVESTICIJA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Retako u ponudi, uknjižena garaža na Grbavici, u Gogoljevoj ulici. Gogoljeva.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 116,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

***SNIŽENA CENA ***Uknjižena Ruševna kuća 116 m2 NA PLACU OD 14. 48 a u okolini Zrenjanina... Uknjiženo.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 25.000 €, 12,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Karaburma, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renovirana garaža sa segmentim vratima. Mirijevski bulevar odmah posle TC Karaburma. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Milena Kalezić br. licence 1993 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620734 . .

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u zgradi novije gradnje. Parking mesto ima 13m2 i moguće je parkiranje i većih automobila. Garaža je pod stalnim video nadzorom. Ulaz u garažu je direktno sa ulice. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna kuća na placu od 2.162 m² u Bajskim Vinogradima - MZ Peščara blizu ulice Josipa Kolumba. Kuća ima 50 m², građena je od opeke. Sastoji se od natkrivene terase, sobe, kuhinje i kupatila. Podovi su betonski, a stolarija je klasična drvena. Struja je trofazna, voda....

 
 
 
  Garaža, BISTRICA, 17.500 €, 14,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

-Bulevar Evrope, Novi Sad - garažno mesto od 14m2 u suterenu zgrade - uknjiženo Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz i 065-27-27-091 Nikola Ljuboja , Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405 .

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 17.000 €, 100,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2) na placu površine 10,50 ara. Na placu se nalazi voćnjak. Monofazna struja, plin, voda. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Garaža, ŠIMANOVCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1. 000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović 18 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 15.000 €, 109,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U Uzdinu selu u Opštini Kovačica, pored reke Tamiš, na pola puta između Beograda i Zrenjanina, na prodaju kuća od 109 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, u solidnom stanju, potrebno renoviranje da bi bila useljiva. Kuća ima dve sobe sa ulice,veliko predsoblje, kuhinju,ostavu....

 
 
 
  Garaža, PEĆINCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1.000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović .

 
 
 
  Garaža, PEĆINCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj