• GoHome Professional
do 140000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 140000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 893 nekretnina - prosečna cena 1.785 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • namešten
    • dvorište
    • 1.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BANJA, 140.000 €, 2400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Nisu(Niška Banja)Prodaja placa - gradsko građevinsko zemljište od 24 ari na putu ka Niskoj Banji u naselju Nikola Tesla. Plac izlazi na asfaltiranu ulicu 30 m. Namena je za: -stanovanje,-poslovanje,-socijalno stanovanje.Indekc(stepen) zauzetosti gradjevinske parcele....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, ulica Danila Kiša. Stan je uknjižen i kompletno renoviran. Okrenut prema dvorištu. Stanari zgrade imaju svoj parking što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140000 eura zadnjih 7 dana'
140.000 €
140.000 €
140.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0. 5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 131,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mala Amerika - dvosobna salonska kuća površine 131m2 sa suvim ulazom + dvosoban stan + velika radionica i ostava na placu površine 3 ara. Renovirana, nove instalacije vode i struje, centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Nije moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 37,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetno svetao i funkcionalan stan od 37 m², smešten na trećem spratu predratne dvorišne zgrade u jednoj od najmirnijih uličica samog centra – Šafarikova ulica. Stan se nalazi u zgradi sa prelepim, zelenim dvorištem koje odmah ostavlja utisak mira i intime, potpuno izolovano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U kompleksu Paunov breg prodajemo 1.5 stan sa terasom na 4/7 spratova, sa 2 lifta, energetski pasoš, kompletno namešten novijim stvarima, uknjižen, odmah useljiv. Niski režijski troškovi i centralno grejanje je sa kalorimetrima agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanu u Duvaništu. Stan ima 72m2 uknjižene površine, po strukturi je komforan trosoban, orijentisan jug-istok. Nalazi se na petom spratu (nije poslednji) u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, dva spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132267, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namesten dvosoban stan od 42m2. Stan se nalazi na petom spratu od sest sa liftom. Veoma niski rezijski troskovi, grejanje po utrosku. Parking u dvoristu....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132267, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 139.900 €, 33,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar, Vučedolska, stan u prizemlju male zgrade, pogled na dvorište, odlična lokacija, mirna ulica, blizina infrastrukturnih sadržaja, pogodan i za stanovanje i kao investicija, uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2% .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 139.900 €, 205,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA NA KOSMAJU! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 139.900 EURA Lokacija: Opština Sopot, Stojnik Površina: kuća 205m2 + 28m2 pomoćnog objekta + 11 ari placa (sve uknjiženo) Kuća se sastoji od tri nivoa koja čine: - 2 sobe; - trpezarija sa kuhinjom; - kupatilo; - velika....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 139.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se sredjena kuca od 200 m² na prostranom placu od 12 ari (1.200 m²) u mirnom selu Resnik, svega 4 km od centra Sokobanje. Kuća je potpuno useljiva, kvalitetno uređena i odličnog rasporeda. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Najveće prednosti: Potpuna privatnost – ograđena visokim....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 139.000 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 1/1 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.210 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 138.210 €, 62,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 77,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dobra ponuda ! U mirnom naselju sa dosta zelenila na obodu Dunava, prodaje se ovaj komforan, uredno održavan stan sa tri sobe, izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, velikom natkrivenom terasom i pripadajućim prostranim podrumom (25m2) koji se može adaptirati i pripojiti stanu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

UKNJIŽEN 2.5 STAN NA KOŠUTNJAKU! Kontakt: +381668091211 Cena: 138.000 € Lokacija: Rakovica - Košutnjak, sprat 7 Površina: 53 m2 Struktura: Dvoiposoban stan koji se sastoji od: - open space dnevne sobe sa trpezarijom; - spavaće sobe; - kuhinje; - kupatila; - toaleta; - ulaznog hodnika;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 138.000 €, 200,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamisli jutra u mirnoj ulici, bez gradske buke, a opet na samo nekoliko minuta od centra… Ova kuća predstavlja savršen spoj lokacije, prostora i potencijala. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 137.000 €, 43,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u ulici Milana Miljanića, u neposrednoj blizini kružnog toka. U cenu stana uključeno je i parking mesto pored zgrade. Stan se prodaje kompletno namešten, sa svim stvarima. Ima veoma nizak iznos infostana, dok je grejanje na gas. Strukturu stana čine terasa, odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 39,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja sa trepezarijom i dnevnim boravkom, komforna spavaća soba, hodnik, kupatilo, ostava 2m2, pripadajući podrum od 4m2. odlična pozicija stana, centralni....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 137.000 €, 43,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 137.000 €, 128,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sopot, Ralja-128m2, CG (na pelet) Prodaje se jako lepa porodična kuća u mirnom delu naselja veoma blizu centra. Kuća je dvospratna, prostrana i potpuno renovirana (novi krov, nove vodovodne cevi, nova septička jama, PVC sa komarnicima i roletnama) debelih zidova od 50cm. Priključena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132193, VIII/X, lift, terasa, uknjizen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastican. Izuzetan jednosoban stan sa centralnim grejanjem. U zgradi 2 lifta. Visina zidova 3,20 cm. Podovi: drveni parket. Kuhinja se veoma lako moze odvojiti visokim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran i opremljen stan u salonskoj zgradi na Vračaru, u Mileševskoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i svih sadržaja važnih za kvalitetan gradski život. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 138.000 € na 137.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MALI MOKRI LUG, 137.000 €, 50,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 138.000 €
17.05.2026 - 137.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

MODERAN dvosoban stan 50 m² + parking mesto | Zvezdara – Vojvode Vlahovića Prodaje se veoma lepo uređen, svetao i funkcionalan stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan ima 50 m² korisne površine, uknjižen je na 43 m² i prodaje se kompletno namešten. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 136.990 €, 38,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- 38m2, uknjižen 1/1 bez tereta - kompletno i moderno opremljen - odličan raspored, iz hodnika u svaku prostoriju - uvučena kuhinja - dvorišna orijentacija - komforna zastakljena terasa - odlična investicija Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 40m² · 140.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.790 €, 40,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- nov, polunamešten stan na prodaju - neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m) - 40m2, 2. sprat od 3. - visok kvalitet gradnje, poznat investitor - komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 136.500 €, 39,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

✅Useljiv stan u Novogradnji Moderan stan u tek završenoj novogradnji sa mogućnošću povrata pdv-a. Zgrada je rađena kvalitetno i moderno, sa pažljivo biranim materijalima: ✅ alu stolarija ✅ toplotne pumpe ✅ luksuzan ulaz u zgradu ✅ granitna fasada ✅ moderan i elegantan izgled objekta....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.500 €, 65,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, na atraktivnoj lokaciji u Mirijevu, u mirnoj ulici punoj zelenila, nalazi se ovaj jednoiposoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 486)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>