• GoHome Professional
do 140 m2 useljiv pala cena podrum oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 useljiv pala cena podrum oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 useljiv pala cena podrum oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "do 140 m2 useljiv pala cena podrum oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 425.000 € na 415.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista, PR od II sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 86 m2 (prema nacinu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 390.000 € na 380.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 109,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 390.000 €
25.03.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Crveni krst, Metohijska, 4.0, 109m2, dve terase, II/6, lift, CG, klima, uknjižen Fantastično osvetljen i funkcionalan, trostrano orijentisan stan. Orijentacija stana: sever-istok-jug. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 410.000 €
01.04.2026 - 390.000 €
10.04.2026 - 380.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2024 - 255.000 €
23.05.2024 - 245.000 €
12.09.2024 - 255.000 €
03.10.2024 - 279.000 €
10.04.2025 - 249.000 €
18.09.2025 - 355.000 €
02.10.2025 - 349.000 €
02.04.2026 - 390.000 €
07.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2024.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 325.000 € na 320.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 320.000 €, 84,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €
11.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, na Vračaru. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu opštine, sa odličnom povezanošću ka svim delovima grada i neposrednom blizinom svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 335.000 € na 320.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 335.000 €
15.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/7, CG, lift, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Nalazi se na drugom od sedam spratova....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 325.000 € na 319.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 325.000 €
06.05.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran četvorosoban stan površine 95 m², uređen sa posebnom pažnjom na kvalitet, estetiku i dugotrajnost. Svaki detalj u stanu pažljivo je biran kako bi se postigao maksimalan komfor i savremen način stanovanja, zbog čega je ova nekretnina....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 335.000 €
13.02.2026 - 320.000 €
10.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Uknjižen je 1/1 na ime vlasnika, na 55m² korisnog prostora (sa lođom koja je ušla u površinu stana, sad ima 60m²),....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 280.000 €, 91,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen salonac, CG, klime, terasa, lođa, internet, lift Interfon, parking Odličan, trosoban svetao niži salonac, trostrane orijentacije u zgradi starije gradnje sa malim brojem stanova, na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je u izvornom, održavanom stanju i sastoji....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 289.000 € na 269.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 269.000 €, 79,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 289.000 €
01.05.2026 - 269.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetan trosoban stan kod Cvetkove pijace – Crvena fasadna cigla Prodajemo komforan, trosoban stan na jednoj od najboljih lokacija na Zvezdari. Stan se nalazi u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle sa liftom. Struktura: Trosoban sa funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 140 m2 useljiv pala cena podrum što skuplji (114)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>