• GoHome Professional
do 140 m2 useljiv do 600 eura/m2 duplex pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 useljiv do 600 eura/m2 duplex pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 useljiv do 600 eura/m2 duplex pala cena

  • Za upit "do 140 m2 useljiv do 600 eura/m2 duplex pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 289.900 € na 285.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 285.000 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 315.000 €
15.06.2025 - 305.000 €
02.11.2025 - 299.000 €
30.11.2025 - 289.900 €
06.03.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se 4,5 Duplex stan, 103 m2 (mereno 123 m2), trostrano orjentisan, na Banovom brdu, ulica Blagoja Parovića, Stankom gradnja. Nalazi se na 3. spratu od III sprata dobro održavane, kvalitetne zgrade. Ulaz zgrade ima 9 stanova ukupno. Kvaltetno renoviran i održavan stan pre par....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2024 - 255.000 €
23.05.2024 - 245.000 €
12.09.2024 - 255.000 €
03.10.2024 - 279.000 €
10.04.2025 - 249.000 €
18.09.2025 - 355.000 €
02.10.2025 - 349.000 €
02.04.2026 - 390.000 €
07.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2024.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 235.000 € na 205.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 235.000 €
25.03.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Polusuteren je u pitanju. Useljiv po dogovoru. U cenu ulazi i parking mesto ispred zgrade. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 175.000 € na 165.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 165.000 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 175.000 €
01.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog sajma prodaje se trosoban duplex stan od 71m2. Uknjižen 1/1. U donjem delu stana kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, toalet i dve terase. U gornjem nivou dve spavaće sobe i kupatilo. Ostaje radni deo kuhinje sa tehnikom. Stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.700 € na 185.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.07.2025 - 247.200 €
02.11.2025 - 211.150 €
25.01.2026 - 200.850 €
06.03.2026 - 195.700 €
22.03.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban duplex na Novoj Detelinari , površine 70 m², smešten na poslednjem spratu modernije stambene zgrade sa liftom. Stan je potpuno namešten i useljiv odmah, što predstavlja retku i vrednu pogodnost na ovoj lokaciji. Na donjoj etaži nalazi se prostrani, svetli....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 149.000 € na 146.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 146.000 €, 70,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.12.2024 - 179.500 €
29.04.2026 - 149.000 €
01.05.2026 - 146.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Lider prodaje troiposoban duplex stan 70m2, sa pripadajućim parking mestom u dvorištu. Grbavica, Atanasija Gereskog, na III spratu, bez lifta. Stan sa nalazi u zgradi sa malo stanova, centralno gradsko grejanje.  Stan je izuzetno atraktivan, prvoklasno renoviran,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja luksuzan trosoban duplex sa galerijom u centru grada – Tašmajdan! Na izuzetnoj lokaciji, svega 650 metara od Trga republike, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, nalazi se ovaj jedinstven stan koji kombinuje šarm starogradnje i kvalitet moderne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 140 m2 useljiv duplex pala cena (22)
  • do 140 m2 useljiv do 600 eura/m2 pala cena (2)
  • do 140 m2 useljiv do 600 eura/m2 duplex (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>