• GoHome Professional
do 140 m2 useljiv što skuplji do 600 eura/m2 kablo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 useljiv što skuplji do 600 eura/m2 kablo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 useljiv što skuplji do 600 eura/m2 kablovska

  • Za upit "do 140 m2 useljiv što skuplji do 600 eura/m2 kablovska" pronađeno 110 nekretnina - prosečna cena 556 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BUDISAVA, 74.270 €, 139,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu prizemnu kuću, površine 139m2, koja se nalazi u mirnom delu Budisave uz asfaltni put i odličnu poziciju a na samo par minuta hoda od ulaza u Budisavu. Kuća se sastoji iz dva dela,prvi deo nije funkcionalan za zivot jer je nedovršen i u sirovom je stanju....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 68.960 €, 139,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 useljiv što skuplji do 600 eura/m2 kablovska'
49.800 €
48.000 €
45.600 €
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan trosoban stan od 72m2 na Grbavici (miran deo, bliže Bulevaru) Useljiv, kompletno opremljen. Stan je renoviran, postavljen pvc, laminat, bračni krevet i dušek novi kao i ugradni plakari, šporet, u kupatilu i wc sve novo. Nalazi na 9. spratu, nije poslednja etaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Lokacija: Grbavica, u blizini Limanske pijace 📏 Površina: 72m², trosoban stan sa dve spavaće sobe 🔹 Karakteristike stana: ✔️ Dve terase 🌿🌿 ✔️ Dvostrano orijentisan 🌞🌞 ✔️ Kupatilo sa kadom 🛁 i posebno WC 🚽 ✔️ Renoviran stan, klimatizovan ❄️ ✔️ Centralno grejanje 🔥 ✔️ Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao stan u mirnom delu Grbavice. Strukturu ovog stana čini dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaća soba, kupatilo i terasa. U cenu zakupa je uračunata garaža koja se nalazi u dvorištu zgrade. Stan je odmah useljiv. Cena je 650€ + depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i kompletno opremljen stan,odlična lokacija idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten trosoban stan u zgradi sa liftom, za zaposlen par, na samo 2min.od SUP-a, FUTOŠKE PIJACE, CENTRA, BUL.KRALJA PETRA.. Izuzetno uredan i svetao stan sa terasom, ulično orijentisan. Opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Stan se sastoji od; pretsoblja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 36.400 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija stana je u izuzetno mirnom kraju. Stan je na suprotnoj strani od ulice tako da je boravak u njemu prilicno tih i prijatan. Nalazi se u neposrednoj blizini TC Stadion, Lidla i Maksija. Odlicna konekcija gradskim prevozom do svakog dela grada. Stan se sastoji od dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten dvoiposoba stan na II spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Namešten, komforan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini pijace, Osnovne škole ´ Jovan Dučić ´Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Nov, kompletno i moderno opremljen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u blizini škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od KEJ-a, DUNAVSKOG PARKA, SPENS-a, FAKULTETA..OŠ, VRTIĆ, SREDNJA ŠKOLA na samo 1min. Svetao trosoban stan sa velikom terasom, dvostrano orijentisan. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se ide u sve prostorije. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Džona Kenedija,kod Instituta za majku i dete. Renoviran,kompletno namešten,useljiv odmah.Bez kućnih ljubimaca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Braće Baruh. Stan se izdaje zaposlenim osobama ili studentima. U stanu nema uslova za porodice. Prednost ima zaposlena devojka. Pored kirije, plaćaju se računi za infostan i električnu energiju. Infostan je 8800 dinara. Stan je odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten, renoviran, svetao dvoiposoban stan u blizini glavne autobuske stanice, nekoliko obrazovnih ustanova i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv delimično opremljen dvoiposoban stan na top lokaciji.Po želji zakupca uz dogovor sa vlasnikom stan moze biti kompletno opremljen ili prazan. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opemljen stan,lep raspored hodnik,dnevni boravak,kuhinja,3 sobe,kupatilo,toalet,terasa,idealno za porodicu ili ljude koji rade od kuće,dozvoljeni su kućni ljubimci,useljiv odmah,cena 500e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111179. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem, dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, u Centru. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten,dvosoban stan od 54 m2 na Bežanijskoj kosi u ulici Partizanske avijacije.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BANJA, 32.000 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa prelepim pogledom. Kuća je površine 53m2, spratnosti sut+pr. Nalazi se na placu ukupne površine 475m2. Prilaz do kuće ja asfaltni. Obzirom da se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KATASTRA, BUL.OSLOBOĐENJA, MAKSIMA GORKOG, PEŠAČKE ZONE, 2min.od SPENS-a i SUD-a.. Uredan i svetao salonski stan na uglu Železničke i Laze kostića, ulično orijentisan. Po strukturi dvosoban. Sastoji se od dve velike prostorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo namešten stan, kompletno opremljen,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,mali troškovi grejanje na gas,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01 avgusta,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u Zahumskoj,odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten, komforan dvosoban stan na atraktivnoj i lepoj lokaciji. Neposredna blizina TC Promenada i Merkator, Limanske pijace, Bulevara cara Lazara, nekoliko obrazovnih ustanova. Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep i kompletno opremljen stan u centru,sve imate u stanu, lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, soba, kupatilo, terasa,mali troškovi,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv od 15 septembra,cena 600 e+ depozit+ ah.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Dorćolu, blizu Bajlonijeve pijace i Bitef teatra. Namešten, spavaća i dnevna soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i hodnik. Računi oko 60e mesečno.Struja zimi do 150e. Grejanje na struju. Svuda su radijatori + TA pec u dnevnoj sobi. Odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux opremljen, trosoban stan 60m2 u Gagarinovoj ulici, blizu stanice i Bulevara, 1. sprat, lift u zgradi. Stan je odmah useljiv, ima terasa, klima, ktv+internet. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i prazan stan u Mirijevu 4, u ulici Ljubiše Miodragović. Trenutno je prazan ali po potrebi može biti u potpunosti opremljen nameštajem. Stan je okrenut od ulice, na prizemlju, po strukturi je dvoiposoban. Poseduje kuhinjske elemente. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv moderan i kompletno namesten dupleks Nova Detelinara,Hadzi Ruvimova. Poseduje dnevnu sobu,terasu,odvojenu kompletno namestenu kuhinju,toalet za goste,ostavu,spavacu sobu,kupatilo sa kadom i manju sobu sa plakarima u koju moze stati i mala fotelja na razvlacenje. Parking,klime,lift,video....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u NOVOJ zgradi u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE, na samo 1min.od GIMNAZIJE, PODBARE, KEJ-a.. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini restorani, kafići, park,pijaca. Uredan i moderno opremljen dvosoban stan bez terase, dvorišno orijentisan. Stan je opremljen NOVIM nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u prelepom naselju Sunnyville. Kompletno namešten novim nameštajem modernog dizajna.Stan ima 45m2.Nalazi se na 1. od 5 spratova u novijoj zgradi sa liftom. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa sa pogledom na reku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten , balkon, grejanje: etažno na struju + TA + Iverter klima , režije 60€. KTV, internet, video interfon, izdvojena spavaca soba, odmah useljiv Poželjno nepušači. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Resavska ulica, prvi sprat, namešten stan,45 m2,odvojena spavaća soba,mini kuhinja, kupatilo, dnevna soba, useljiv odmah. Cena stana je sa svim uračunatim troškovima. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa. 066-308-908 Врачар, улица Ресавска, први килька,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 110)

<< <1 2 3> >>