• GoHome Professional
do 140 m2 useljiv što skuplji do 600 eura/m2 Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 useljiv što skuplji do 600 eura/m2 Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 useljiv što skuplji do 600 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 140 m2 useljiv što skuplji do 600 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

neposredno pored zelene pijace u Jagodini renoviran jednosoban stan sa podrumom u starogradnji,isključ eno centralno grejanje ,vlasnik ,odmah useljiv .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 113.500 € na 95.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.000 €, 151,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 113.500 €
17.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju magacinski prostor – Zemun, naselje Sava Kovačević, ulica Rada Končara Prodaje se uknjižen magacinski prostor ukupne površine 151 m², smešten na nivou -2 kvalitetno građene zgrade iz 2013. godine. Objekat je izgrađen od armirano-betonske konstrukcije, uz visok standard....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, Sobina, 79.000 €, 130,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

EXKLUZIVNA prodaja - na prodaju odlična kuća u naselju Sobina, u ulici Stevana Sremca. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u naselju, u mirnom delu grada. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 390 m2; Površina placa 3. 5 ara. Sastoji se od suterena + 2 sprata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin - Blok vila. Predstavljamo izdavanje petoipoosobnog stana u sklopu porodične kuće u mirnom delu Petrovaradina, okruženu zelenilom i prelepim, otvorenim pogledom. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, pet spavaćih soba,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin - Blok vila. Predstavljamo izdavanje petoipoosobnog stana u sklopu porodične kuće u svrhe poslovnog prostora. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina, okruženu zelenilom. Ovaj prostor čine šest kancelarija od čega dve kancelarije sa kuhinjom, tri sanitarna čvora i terasa.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 69.000 €, 119,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno poslovni prostor na veoma prometnoj lokaciji. Objekat se nalazi u zajedničkom dvorištu (do ulice) Odmah je useljiv. .

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 68.960 €, 139,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu prizemnu kuću, površine 139m2, koja se nalazi u mirnom delu Budisave uz asfaltni put i odličnu poziciju a na samo par minuta hoda od ulaza u Budisavu. Kuća se sastoji iz dva dela,prvi deo nije funkcionalan za zivot jer je nedovršen i u sirovom je stanju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Bačkoj Palanci u blizini crkve, u ulici Kralja Petra. Lokal je dobijen spajanjem dva lokala te ima dve klime, dva sanitarna čvora, dva brojila, dva parking mesta. Nije pogodan za ugostiteljske delatnosti. Potreban depozit, useljiv odmah. Prizemlje, Nenamešten,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, Centar, 64.200 €, 107,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Centru grada. Nalazi se na svega 100 metara od Gradske kuće, a 50 metara od Pozorišta i nove fontane. Lokal je prizeman, ukupne površine 60 m2 i ima veliki izlog, grejanje je podno, podovi su obloženi kvalitetnom keramikom. Useljiv odmah. Braće Radić,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 63.600 €, 106,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u samom centru grada. Sastoji se iz dve etaže, na prvoj se nalaze ulazni hodnik, dve izdvojene prostorije, terasa i kupatilo. Na drugoj etaži su takođe dve izdvojene prostorije sa terasom koja je na krovu i kupatilo. Ukupna poršina ovog poslovnog prostora....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 140 m2 useljiv što skuplji do 600 eura/m2 (508)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>