• GoHome Professional
do 140 m2 namešten renovirano što veći zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 namešten renovirano što veći zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 namešten renovirano što veći zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "do 140 m2 namešten renovirano što veći zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 3.316 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 435.000 € na 415.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 415.000 €, 105,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 435.000 €
07.05.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U samom srcu prestonice, u tihoj i uglađenoj Kosovskoj ulici, nalazi se stan koji se ne gleda – već doživljava. Smešten na 3. spratu elegantne zgrade sa liftom, ovaj prostor predstavlja savršeni spoj klasične gradske arhitekture i savremenog luksuza. Već pri ulasku, stan osvaja osećajem....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U kvalitetnoj starogradnji nalazi se komforan, izvorno dvoiposoban stan, na trećem spratu uredno održavane zgrade okružene zelenilom. Stan je dvostrano orijentisan, odličnog rasporeda i uz maksimalno iskorišćenje prostora adaptiran u trosoban. Prostor je organizovan po open space....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 namešten renovirano što veći zadnjih 14 dana pala cena'
380.000 €
380.000 €
399.000 €
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 217.000 € na 212.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 212.000 €, 62,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 233.000 €
13.03.2026 - 223.000 €
03.04.2026 - 217.000 €
03.05.2026 - 212.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i funkcionalan stan, veoma lako aptibilan u dvoiposoban, na Bežanijskoj kosi, u delu 3. mesne zajednice, u neposrednoj blizini pijace „Ljubinke Božić. Stan se nalazi na 5. spratu, poseduje prostranu terasu od čak 30m². Stan je kompletno renoviran, sa zamenjenim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 210.000 € na 195.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 220.000 €
07.11.2025 - 210.000 €
03.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Moderan, uknjižen trosoban stan sa velikom terasom od 7m² i parking mestom. Nalazi se na izuzetno mirnoj i čistoj lokaciji uz Zvezdarsku šumu. Stan je istočno orijentisan, ima dosta svetlosti i lep pogled. Renoviran je, lepo uređen, nema potrebe za ulaganjima i može se kupiti namešten.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 165.000 €
08.05.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Karaburma - Pera Ćetkovića 2.0, 57m2, PR/3 Renoviran dvosoban stan (struja, voda, unutrašnja izolacija, aluminijumska stolarija sa roletnama i komarnicima, rešetke na prozorima) u blizini Osnovne škole, vrtića, prodavnica, kao i stanica gradskog prevoza. Prodaje se kompletno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 175.000 € na 168.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.000 €, 51,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 175.000 €
06.05.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja uknjižen dvosoban stan, renoviran, u Paviljonima Prodaje se uknjižen, komforan dvosoban stan, 51m2 , potpuno renoviran i kompletno moderno namešten. Smešten u mirnom i uređenom delu Paviljona. Stan se nalazi na petom spratu dobro održavane zgrade i raspolaže pripadajućim podrumom.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 160.000 € na 140.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.06.2024 - 140.000 €
28.02.2025 - 150.000 €
17.04.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten jednoiposoban stan, u strogom centru grada, nadomak pešačke zone, na prvom spratu u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 38m2, u stvarnosti ima 40m2. Strukturu stana čini dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i spavaća soba. U sve protorije....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 92.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u Rentgenovoj ulici u Nišu, površine 37m2 na V spratu (nije poslednji), u blizini Kliničkog centra,Medicinskog fakuteta, Parka Čair i Delta šoping centra. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar bloka, orijentisan ka jugu(dnevna soba i kuhinja sa terasom)....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 149.888 €
10.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 89.000 € na 87.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 16,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 91.000 €
09.05.2026 - 89.000 €
12.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na dan. Dobta pozicija blizu Kalemegdana,Knez Mihajlove i Zelenog venca i reke Save. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju Grejanje:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>