• GoHome Professional
do 140 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 750 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 140 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 750 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 750 eura/m2

  • Za upit "do 140 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 750 eura/m2" pronađeno 586 nekretnina - prosečna cena 593 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 48000 eura
    • do 60000 eura (prosečna cena)
    • do 72000 eura
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Odličan, komforan po strukturi dvoiposoban dupleks stan u modernoj i kvalitetnoj zgradi na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, strogog centra grada, Spensa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks na Bulevaru. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem, prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila, a na spratu se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je useljiv od 01. 12. Pozovite nas za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan stan u mirnom kraju na Zvezdari.U pitanju je svetao i funkcionalan stan, uređen i sređen do detalja, sa prelepom velikom terasom koja pruža komfor i uživanje. Odmah useljiv. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE NOV, IZUZETAN TROSOBAN STAN – TEMERINSKA 📍 Odlična lokacija, stan je okrenut prema dvorištu, nema buke 🔹 Osnovne karakteristike: 🆕 Nov stan u potpuno novoj zgradi, 2.sprat 📐 Površina: 65m², Dve spavaće sobe, Dva kupatila, Terasa 🅿️ Parking mesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan na Podbari Izdaje se svetao i komforan troiposoban stan u popularnoj gradskoj četvrti Podbara. Stan je odmah useljiv, idealan za porodicu ili više osoba. Osnovne karakteristike: Površina stana: 93m2 Broj soba: 3 spavaće sobe + dnevni boravak Klimatizacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.100 €, 73,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude lokal u pasažu koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje u neposrednoj blizini Sinagoge i srogog centra grada (pešačke zone). Lokal čine dve etaže (prizemlje i suteren). Na donjoj etaži su dve prostorije i ostava, na gornjoj etaži jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.000 €, 68,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Predstavljamo komforan, namešten trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Donju etaža stana čine ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.000 €, 70,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Adice,prazan,nov odmah useljiv poslovni prostor/stan,idealan za teretanu,rođendaonicu ili neku drugu tihu delatnost...Uz stan ide i ostava 5-7m2.Ovaj prostor ima poseban/nezavistan ulaz od cele zgrade.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051159 .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110950. Kompletno namešten trosoban dvoetažni stan površine 78m2 koji se nalazi u sklopu kuće locirane na Avijaciji. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje i kupatila, dok se gore nalaze 2 spavaće sobe i kupatilo. Ispred stana je deo dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman IV, Bulevar cara Lazara. Odličan, veoma komforan, kompletno renoviran trosoban stan na 15. spratu zgrade sa liftom. Blizina škole, vrtića, Limanske pijace, Doma zdravlja, ulice Cara Dušana i Bulevara Evrope. Ovaj svetao i prostran trosoban stan čine veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdavanje trosobnog stana na Podbari! 🌟 Tražite prostran stan koji možete prilagoditi svojim potrebama? Ovaj trosobni stan na Podbari je savršena prilika za vas! 🏠 Stan se nalazi na 2. spratu i ima 72m², što ga čini idealnim za porodice ili sve one koji žele dodatni prostor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 50.400 €, 84,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Oldičan poslovni prostor nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj poslovni prostor čine dve velike kancelarije (svaka ima svoj ulaz), čajna kuhinja i kupatilo. U poslovnoj zgradi na IV spratu. Klimatizovan. Optika. Ulično orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9110516.Četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na 1.spratu u Mitrovačkoj ulici. Stan je polunamešten. Useljiv je odmah. Depozit obavezan u visini 1.mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Blizina Novosadskog sajma, Mašinske škole, osnovne škole Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno namešten, komforan trosoban stan u neposrednoj blizini Mašinske škole, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta, glavne autobuske i železničke stanice i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se namešten trosoban stan – Bulevar Oslobođenja 📍 Lokacija i pozicija Zgrada se nalazi između vrtića i zgrade okrenute ka Bulevaru Stan je dvorišno orijentisan – miran i prijatan ambijent 🛋️ Struktura i raspored Prostrana dnevna soba sa trpezarijom Funkcionalna kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan . Stan je useljiv odmah. Pet Friendly. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, ostave,terase 2 spavaće sobe, kupatila i wc. Cena 700e +depozit. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg br.posr.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija - Bulevar oslobođenja, neposredna blizina Betanije Karakteristike stana: • Trosoban stan, 71m2 • Kompletno namešten • Raspored: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, terasa, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava • Informatika: 14.000din Dodatne pogodnosti: • Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 49.200 €, 82,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru izdaje se prostor pogodan za ordinaciju (ginekološku, ORL,dermatološku, oftalmološku, internističku, UZ kabinet), salon za kozmetiku, masažu, pedikir, manikir. Može i za kancelarijski posao. Useljiv odmah Kontakt 069/383-1010 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 U ULICI NARODNOG FRONTA, ORIJENTISAN PREMA DVORIŠTU ( VEOMA TIHO ZA ŽIVOT) GDE IMA PUNO ZELENILA, MARKETA, BLIZINA LIMANSKOG PARKA, FAKULTETA, PROMENADE, SPENSA.. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, ODVOJENE KUHINJE, VELIKE DNEVNE SOBE SA IZLASKOM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOOP LOKACIJA !!! GRBAVICA !!! BULEVAR CARA LAZARA , KOD PALAČINKARNICE " DIZNI " ALEKSANDAR ZGRADA USELJIV ODMAH !!! SASTOJI SE OD HODNIKA, DNEVNE SOBE SA KUHINJOM I IZLAZ NA TERASU , DVE SPAVAĆE SOBE ( JEDNA IMA BRAČNI KREVET I IMA IZLAZ NA TERASU, A DRUGA JE DEČIJA SA SINGL....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji. Stan je novoopremljen,veoma funkcionalan, svetao. Postoji mogućnost iznajmjivanja garažnog mesta po ceni od 100e. Blizina više fakulteta i svih pogodnosti za ugodan život. Useljiv odmah.Obavezan depozit Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV STAN SA DVE SPAVACE SOBE,ZAJEDNICKI PARKING U DVORISTU ZGRADE. KUHINJA FIZICKI ODVOJENA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Namešten, komforan trosoban stan u blizini Novosadskog sajma i Bulevara Evrope. Ovaj funkcionalan stambeni prostor ( u sve prostorije se ulazi iz hodnika) čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 81,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv pprostor koji se nalazi u poslovnoj zgradi u blizini futoške pijace. Ima dve veće prostorije/kancelarije. Svaka ima poseban ulaz, obe su klimatizovane. Imaju opremljenu kuhinju i kupatilo. Odličan i pogodan za razne namene, poslovanje a i stanovanje. 069/383-1007. Nenamešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE TROSOBAN STAN – NOVO NASELJE, BULEVAR VOJVODE STEPE 🏡 📌 Osnovne informacije: 📍 Lokacija: Bulevar Vojvode Stepe, Novo Naselje 🏠 Površina: 80 m² 🛋️ Struktura: trosoban stan 🏢 Sprat: 1. sprat 🌞 Terasa: velika terasa idealna za uživanje 💧 Topla voda: protočni bojler....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan okružen zelenilom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, ostavom, 2 spavaće sobe, 2 francuska balkona i velikom terasom. Na prvom spratu je. Izdaje vlasnik. Useljiv od 1.10. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru grada, kompletno opremljen,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, terasa,moguć boravak kućnog ljubimca u stanu, useljiv odmah,cena 800 e+ depozit+ ag.provizija Kontakt 0645543444....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan u centru grada 📍 Lokacija: Centar | Površina: 60m² | Sprat: 1. U ponudi imamo izuzetan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u samom srcu grada , idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji sa svim sadržajima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 95 m2 NOVA DETELINARA ul.Rumenačka, četvorosoban prazan stan, 1 sprat od 8, lift, cg, terasa, klima, useljiv, pogpdan z astanovanje i poslovni prostor CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5009, 064-829-5005, 021-6337-037, SAJAM ul.Rumenačka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.800 €, 78,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Noviji trosoban stan na Adicama u ulici Žička u mirnom delu Adica. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje dva kupatila, tri sobe, dve ostave kao i veliku dnevnu sobu koja se spaja sa kuhinjom koja je u potpunosti opremljena dok ostatak stana nije namešten odnosno ne poseduje nameštaj.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 46.750 €, 85,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106794. Izdaje se namešten stan na najatraktivnijoj lokaciji u Centru. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Stan ima visoki plafon i sastoji se od 3 sobe, odvojene trpezarije i kuhinje, kupatila, ostave i 2 terase. Blizina centra grada, fakulteta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 46.500 €, 62,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica. Odličan poslovni prostor u poslovnoj zgradi. Ovaj poslovni prostor čine ukupno 3 kancelarije - prijemna kancelarija iz koje se ide u ostale dve kancelarije. Sanitarni čvor. Centrano grejanje. Klimatizacija. Mogućnost korišćenja kantine. Cena zakupa iznosi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 46.500 €, 93,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111025.Izdaje se prazan ulični lokal od 93 m2 u prizemlju, na glavnom putu na Klisi. Sastoji se od dve odvojene prostorije (68 m2 + 25 m2) i jednog toaleta. Ispred lokala dostupno je jedno parking mesto. Svi mesečni računi uračunati su u cenu zakupnine. Lokal je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 587)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>