• GoHome Professional
do 140 m2 do 39000 eura podrum pala cena što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 do 39000 eura podrum pala cena što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 do 39000 eura podrum pala cena što jeftiniji

  • Za upit "do 140 m2 do 39000 eura podrum pala cena što jeftiniji" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 489 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 37000 eura (malo jeftiniji)
    • 40000 eura (malo skuplji)
    • do 375 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • potkrovlje
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 19.800 € na 19.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 19.000 €, 45,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.06.2024 - 19.800 €
06.03.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega 2 km od centra Jagodine. Nalazi se uvučena od glavnog puta, što pruža dodatni mir i privatnost, dok plac ima i bočni prilaz koji omogućava lak pristup. Vikendica se sastoji od dve prostorije – dnevnog boravka i spavaće sobe.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 42.000 € na 40.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 40.000 €, 43,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 43.000 €
10.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 do 39000 eura podrum pala cena što jeftiniji'
27.000 €
40.000 €
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>