• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplji do 55000 eura luksuzan pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što skuplji do 55000 eura luksuzan pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplji do 55000 eura luksuzan pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 140 m2 što skuplji do 55000 eura luksuzan pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 450.000 € na 415.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je lux namesten i sredjen. Podrum 12m2, 2 mokra cvora. Blizu prevoza, skole, vrtica, Belog dvora. Ima svoj parking, Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 590.000 €
10.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u Novom Beogradu, u Kuli West 65. Prodaje se kompletno opremljen. U okviru kompleksa i kule nalazi se recepcija sa obezbeđenjem od 24/7, što omogućava kontrolisani pristup (ulazak u zgradu moguće pomoću kartice). Stanarima je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 497.000 € na 477.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 477.000 €, 114,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 497.000 €
11.05.2026 - 477.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuzan trosoban penthaus, sa predivnim pogledom, u Beogradu na vodi, u zgradi Quartet 1. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490.000 € na 450.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 490.000 €
10.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, dvorište/bašta. CENTAR - 110 m2 - KUĆA LUX NAMEŠTENAUknjiženo: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo korišćenja isključivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna površina: približno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 419.000 €
10.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, temeljno i kompletno renoviran trosobni stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija je na pešačkoj udaljenosti od svih sadržaja strogog centra grada. Uknjižen. Korisna površina upisana u katastar iznosi 77m2 a stvarna....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 340.000 € na 312.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 312.000 €, 94,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 340.000 €
10.05.2026 - 312.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130215, PR/VI, uknjižen. Luksuzan četvorosoban stan u novogradnji – Zemun, Gornji grad.U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan površine 94m², smešten u mirnom delu Zemuna. Nalazi se u prizemlju moderne novogradnje, idealne za porodičan život ili....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 309.000 € na 299.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 69,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 309.000 €
07.05.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetan trosoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova Senjaka. Smešten u modernoj novogradnji iz 2022. godine, ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, kvaliteta i privatnosti. Stan je po strukturi trosoban i funkcionalno organizovan, a sastoji se od....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 295.000 €
07.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi, na super lokaciji. Dvostrano je orijentisan istok-zapad. Zgrada nova, modernog dizajna, ulaz uredan i sredjen. Namestaj i tehnika su ukljuceni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 140 m2 što skuplji luksuzan pala cena zadnjih 7 dana (43)
  • do 140 m2 što skuplji do 55000 eura pala cena zadnjih 7 dana (70)
  • do 140 m2 što skuplji do 55000 eura luksuzan zadnjih 7 dana (14)
  • do 140 m2 što skuplji do 55000 eura luksuzan pala cena (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>