• GoHome Professional
do 130000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta interfon

  • Za upit "do 130000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta interfon" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan na 11-om spratu zgrade sa dva lifta, u vrlo lepom delu naselja Braće Jerković. Stan je jednosoban, lako adaptibilan u jednoiposoban. Poseduje veliku dnevnu sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju, kupatilo i lođu od 6m2. GREJANJE - CG, sprat 11/11, LIFT, PARKING,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - po��etak radova je 15. mart 2026. o��ekivani zavr��etak do kraja 2026. godine. Zgrada je ni��a, ��etiri sprata, kvalitetne gradnje. Odli��na lokacija, blizina Shopping centra Beo. Stan je funkcionalan, poseduje spava��u sobu, lo��u orijentisanu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² ) Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? • Stan u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

1.5, 54.60m2 + 76m2, terasa 27.5, dvorište 4.3 ara TA, VPR/III, telefon, interfon, podrum, parking. U procesu legalizacije. Stan od 54,6m2 sa pripadajućim dvorištem površine 4.30 ari. Dvorište poseduje zaseban ulaz, gde se može ući kolima. Stan se nalazi na nivou visokog prizemlja(2.5....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Jajinci, Jakova Galusa, 3.5, 66 m2, terasa od 10 m2, PR od III sprata, eg, bez lifta, interfon, uknjizen na 66 m2, novogradnja iz 2023. godine. Stan se nalazi u novogradnji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavace sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Indire Gandi Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Terasa Interfon Mirijevski venac Sprat: 3 Spratnost: 10 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 115.000 €
31.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Porodice Trajković Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ikat nekretnine su u prlici da vam odličan troiposoban stan površine 66m2 na par minuta od Banjice u Jajincima ispod netaknute prirode šuma "Jajinci", kao i Spomen - Parka Jajinci U blizini se nalazi O.Š Jajinci, super marketi, apoteke na 100 m od Doma zdravlja i poste i svi ostali....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130000 eura interfon (2155)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>