• GoHome Professional
do 130000 eura kablovska parket - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 130000 eura kablovska parket - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130000 eura kablovska parket

  • Za upit "do 130000 eura kablovska parket" pronađeno 627 nekretnina - prosečna cena 1.921 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 28m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 28m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 73.000 €, 329,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 329m2 sa 3 stambene jedinice u selu Susek 30km od Novog Sada, plac 658m2 . Dve stambene jedinice su kompletno sredjene a jedna treba da se završi. Ima 13 soba, 4 kupatila, dve kuhinje, dva hodnika i pomoće objekte koji su uknjiženi. Centalno grejanje je sprovedeno po celoj kući,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.500 €, 68,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na IV spratu kvalitetne zgrade na najtraženijoj lokaciji. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na lođu, kuhinje, dve spavaće sobe, još jedne lođe i kupatila. Zgrada je građena 2009. god. a stan nije korišćen oko 10 godina, te....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.860 €, 41,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 139.530 €, 64,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan trosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se Dunav,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.556 €, 38,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.340 €, 26,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na veoma urbanoj lokaciji - Telep. Izgradnja porodično stambenog objekta sa rokom izgradnje P+2+Pk. Stanovi su građeni i projektovani po najnovijim standardima. Oprema je prepoznatljiva i veoma kvalitetna, pvc stolarija, podne obloge su parket i keramika prve....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.205 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 72.200 €, 87,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov jednoiposoban stan sa prostranom terasom, na III spratu rekonstruisane zgrade, na odličnoj i mirnoj lokaciji u Durlanu, blizu škole, marketa, pijace i autobuskih stajališta. Nalazi se na III spratu zgrade i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom , spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.200 €, 36,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 36 m2, u strogom centru, na jednoj od najboljih lokacija u gradu, iza opštine. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje sa izlaskom na lođu, spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.164 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-431 (od ukupno 433)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>