• GoHome Professional
do 130000 eura kablovska duplex 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130000 eura kablovska duplex 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130000 eura kablovska duplex 50 m2

  • Za upit "do 130000 eura kablovska duplex 50 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.247 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u PETROVARADINU površine 50m2. Stan je dvorišni duplex. Terasa gratis ispred stana. Stan poseduje i parking mesto. Nalazi se u dvorišnom delu zgrade i maksimalno je iskorišten. Odlična komunikacija sa gradom. Svi ostali sadržaji su u blizini. Stan je prazan i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 119.560 €, 49,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nov, neuseljavan stan na Novom naselju. U pitanju je lep i svetao duplex, sa maksimalno iskorišćenim kvadratima. U okolini zgrade ima mnogo parkinga i zelenila. Stan je useljiv po isplati. Pozovite nas da dogovorite gledanje.064/8222-116 Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 72.100 €, 51,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex u najlepšem delu Novog Naselja - Bistrica. Stan se sastoji od lepe dnevne sobe sa izlaskom na terasu, odvojene kuhinje i kupatila na prvoj etaži, dok su dve spavaće sobe na spratu. Uz određena ulaganja može biti odlična investicija, kako za život....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130000 eura kablovska duplex 50 m2'
105.000 €
117.000 €
133.900 €
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.100 €, 51,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 113.710 €, 48,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji, dvorišno orijentisan. Iznad stana je duplex. Rok izgradnje je početak 2024. godine. Pozovite naše agente za više informacija. 021/425-112, 064/8222146, 061/6608824 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 47,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam kompletno renoviran duplex na potezu Železničke stanice. Uknjizen je na 27m2 a u prirodi ima 47m2. Nalazi se u novijoj zgradi. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 111.240 €, 54,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban duplex - Nova Detelinara, odlična lokacija ! Nalazi se u lepo uređenom kraju, idealnom za život, sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada. Sjajna prilika, uz malo ulaganja prostor se može lako osvežiti i prilagoditi sopstvenom ukusu ! Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>