• GoHome Professional
do 130000 eura interfon parket pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130000 eura interfon parket pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130000 eura interfon parket pala cena

  • Za upit "do 130000 eura interfon parket pala cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
 
-34%

Promena cene sa 168.807 € na 112.036 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.036 €, 51,35 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 151.295 €
30.01.2026 - 148.184 €
04.02.2026 - 155.240 €
23.02.2026 - 154.740 €
09.03.2026 - 155.240 €
03.04.2026 - 154.740 €
22.04.2026 - 168.807 €
17.05.2026 - 112.036 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 648 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130000 eura interfon parket pala cena'
117.500 €
117.500 €
 
-11%

Promena cene sa 108.714 € na 97.087 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.087 €, 41,49 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2025 - 102.713 €
02.02.2025 - 0 €
05.02.2025 - 110.000 €
09.05.2025 - 106.880 €
24.08.2025 - 111.738 €
04.02.2026 - 106.449 €
23.02.2026 - 99.191 €
09.03.2026 - 111.432 €
01.04.2026 - 108.714 €
03.04.2026 - 97.087 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 654 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.596 € na 73.650 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 73.650 €, 29,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 76.596 €
25.04.2026 - 73.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.600 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 73.000 €
11.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Dunavska – trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>