• GoHome Professional
do 130000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta centralno grejanje

  • Za upit "do 130000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta centralno grejanje" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 77,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

U predgrađu Sombora, 6km od centra grada, prodaje se novija spratna kuća, u osnovi 77m2 prizemlje sa potkrovljem koja se sastoji od prizemlja gde je prostrani dnevni boravak, predsoblje, spavaća soba. U potkrovlju su tri spavaće sobe i kupatilo. Centralno grejanje na pelet, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Žitni Trg - Kuća bruto površine 300m2 (prizemlje + sprat + potkrovlje) koja se sastoji od trosobnog stana površine 93m2, četvorosobnog stana površine 145m2 i još jednog trosobnog stana sa letnjom kuhinjom u dvorištu neto površine 62m2 sa garažom i nastršnicom za parking na placu površine....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 147.420 € na 130.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 130.000 €, 117,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 147.420 €
01.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja iznad sportskog centra. Nov, nekorišćen, trosoban stan u suterenu sa oko 40m2 terase. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom. Moguća kupovina na kredit. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 130.000 €, 186,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2024.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća u širem centru grada. Površine 186 m2 na placu od 6.10 ari. U prizemlju se nalazi jedna soba, kuhinja i trpezarija sa izlazom na terasu i kupatilo. Na spratu tri sobe i kupatilo. Centralno grejanje u kući na čvrsto gorivo. Kuća poseduje priključak za gas. Lokacija je....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 186,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Žitni Trg - četvorosobna kuća površine 186m2 na placu površine 6,1 ara sa garažom, kolskim ulazom i pomoćnim zgradama. Trofazna struja, plin, centralno grejanje na čvrsto gorivo. U postupku legalizacija nakon kog će kuća moći da se kupi putem stambenog kredita. Mogućnost zamene za....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 130.000 €, 294,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mala Amerika – stara četvorosobna kuća do ulice površine 160m2 + nova četvorosobna kuća površine 134m2 + garaža i šupa na placu površine 4,26 ara. Stara kuća: mešovit materijal, gas, trofazna struja, za rušenje ili renoviranje. Nova kuća: centralno grejanje na gas, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 130.000 €, 275,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – dvosobna starija kuća od mešovitog materijala površine 65m2 + novija trosobna kuća od čvrstog materijala površine 90m2 + lokal do ulice opremljena radnja 40m2 na placu površine 29 ara sa zasebnom zgradom sa velikom garažom i letnjom kuhinjom sa kupatilom površine 80m2. Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Indire Gandi Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130000 eura centralno grejanje (1339)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>