• GoHome Professional
do 130000 eura 20 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 130000 eura 20 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130000 eura 20 m2

  • Za upit "do 130000 eura 20 m2" pronađeno 379 nekretnina - prosečna cena 2.760 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2 (malo manji)
    • 20 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • za studente
    • opremljen
    • dvorište
    • 3.sprat
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.300 €, 20,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 20 m² – Karaburma centar Uknjižen stan bez ulaganja, nalazi se na drugom spratu u mirnom i sigurnom okruženju, okružen parkom i zelenilom. Kompletno namešten, opremljen video nadzorom, kablovskom TV, internetom, interfon sistemom i TA grejanjem. Topla voda, javni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 43.260 €, 20,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan ulični lokal. Svetao, prostran, idealan za mnoge delatnosti. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art.nsgroup@gmail.com Agencijski ID: 535563 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 20,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je potpuno sredjen stan na odličnoj lokaciji. -Pripadajući parking za jedno ili više vozila -Centralna gradska lokacija -Potpuno sredjen i opremljen -Pogodan za poslovne aktivnosti Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u širem centru grada, po strukturi garsonjera. Stan se nalazi u novijoj zgradi i kompletno je renoviran. Više informacija na br. 065 385 88 88 ili na www.status-nekretnine.com A57-19540 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182) .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 56.650 €, 20,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno projektovan stan od 20m² sa prostranom terasom, useljiv krajem 2025. godine, po odličnoj ceni. Stan nudi savršen spoj funkcionalnosti i komfora, idealan za život ili kao sigurna investicija bez dodatnih ulaganja. Ovo je prilika kakva se retko ukazuje – kvalitetna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 100.000 €, 20,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, savršena lokacija i odlična investicija. Funkcionalna i uknjižena garsonjera u mirnom i tihom kraju u u neposrednoj blizini stadiona Partizan. Stan se nalazi u Dinarskoj ulici, sa svom infrastrukturom neophodnom za svakodnevni život. Naselje je planski projektovano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 52.850 €, 20,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo na prodaju,lokal na ulasku u pešačku zonu,pogodan za tihu delatnost (kancalariju i slično) površine 20m2. Lokal je u sklopu stambenog prostora i sklonjen je odbuke i saobračaja.Lokali na istoj poziciji u večini su pretvoreni u garsonjere za dnevni rental. Za sve informacije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 39.900 €, 20,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Filmski Grad, Arčibalda Rajsa, Lokal od 20m2 pogodan za svaku namenu .. / svetao, funkcionalan, dvostran, termo izolovana fasada, PVC stolarija, visoki plafoni (3m), nove elektro i vodovodne instalacije, m.čvor, kupatilo, CG je odjavljen - može da se ponovo aktivira ko želi, pr/1,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 53.000 €, 21,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Železniku imamo prliku da vam ponudkmo stan - garsonjeru koja se nalazi na prvom spratu. Stan je kompletno renoviran i ne zahteva ulaganja. Prazan i odmah useljiv. Nalazi se u blizini svih infrastrukturnih objekata i stanice. Za svaku preporuku. Samo za keš....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUBANJ, 36.100 €, 19,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ulični lokal na Bubnju, pored stadiona FK “Car Konstantin” površine 19m2. Sastoji se od jedne veće višenamenske prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje gotovo svih delatnosti. U postupku je uknjiženja. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite....

 
 
 
  Stan, UMKA, 45.000 €, 21,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Ova garsonjera se nalazi na obodu grada u naselju Umka, udaljena 18km od centra grada. Odlična povezanost automobilom ili gradskim prevozom daje mu na kvalitetu. Retko u ponudi, mali stan, uknjižen, kompletno opremljen, 21,25m2. Sve što vidite na fotografijama ostaje u stanu. Nalazi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 21,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 83.000 €
02.04.2026 - 77.000 €
21.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054286. NOVI SAD, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 21m2. Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog jednoiposobnog stana u centru grada, funkcionalno organizovanog sa galerijom. Stan ima zaseban ulaz i nalazi se na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih ključnih gradskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 37.450 €, 21,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 23.446 €, 19,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 95.000 €, 19,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0 lokal, 19 m2, izlog, PR od VI spratova, cg, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 15 m2, novija zgrada. Na izuzetno prometnom mestu, na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 21,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov stan na Adicama, dvoiposoban dupleks. Stan je nedavno izgrađen i završen. Mirna lokacija za porodičan život. Stan u je uknjižen na 21m2, a u prirodi je mnogo veći. Za sva dodatna pitanja i informacije, možete kontaktirati naše agente prodaje! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 82.000 €, 19,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049864, NOVI SAD, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN – 19M2…Prodaje se šarmantan stančić u samom srcu grada, u ulici Svetozara Miletića, idealan kao investicija za rentiranje za stan na dan ili čak mesečni zakup. Stan se nalazi na par minuta peške od pešačke zone i naravno u okolini ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 90.000 €, 21,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054065…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, GARSONJERA, CENTAR STARI GRAD, KEJ, ULICA VOJVODE MIŠIĆA, 21m2…KOMPELTNO RENOVIRANA GARSONJERA … NOVI SAD, KEJ I DUNAV SAVRŠEN SPOJ Stari grad, lokacija o kojoj ne treba puno pisati, lokacija koja je uvek popularna i standardno idealna za....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, 100.800 €, 21,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kompletno opremljen studio-apartman, udaljen svega sto metara od hotela Grand. Objekat je idealan za one koji žele privatnost i mir, a istovremeno blizinu svih centralnih dešavanja na planini, uključujući ski-staze, restorane, kafiće i prodavnice. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 36.100 €, 19,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ulični lokal na Bubnju, pored stadiona FK Car Konstantin površine 19m2. Sastoji se od jedne veće višenamenske prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje gotovo svih delatnosti. U postupku je uknjiženja. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 34.900 €, 21,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Fantastičan pogled na Novi Sad. Odlična uknjižena garsonjera, većim delom renovirana. Sveže je okrečeno, postavljen je nov laminat, kupatilo je renovirano, jedino je ostala drvena stolarija. Uknjižena je na ime vlasnika bez tereta. Razgledanje stana je moguće tokom celog dana, uz....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 98.500 € na 95.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 98.500 €
09.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom delu Banovog brda, na par minuta hoda od Požeške ulice, nalazi se ova funkcionalna garsonjera. Smeštena je na četvrtom spratu uredne i održavane zgrade, okružene zelenilom a u neposrednoj bliizini se nalazii više autobuskih linija koje su odlično povezane sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.400 €, 19,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odmah useljiva garsonjera, uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi, dvorišno orijentisana , u mirnoj ulici Alberta Ajnštajna , a u blizini svih većih gradskih saobraćajnica.U blizini se nalazi i market, apoteka, autobusko stajalište, izlaz na auto put.Mesečni računi su jako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 19,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span style="font-size:12.0pt; line-height:115%;font-family:" arial",sans-serif"=""> ŠIFRA: 1054689, SAJAM, JEDNOSOBAN STAN, 19M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 63.600 €, 19,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam fantastičnu garsonjeru na zavidnoj lokaciji! Reč je o kompletno renoviranoj nekretnini. Prodaje se kompletno namešten. Preko puta zgrade se nalazi vrtić, igralište za decu kao i teren za rekreaciju. U okolini same zgrade je parking van zone. Pored same lepote Limana je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 105.000 €
01.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se u potpunosti renovirana garsonjera povrsine 21m2, na prvom spratu zgrade novije gradnje. Smeštena je u ulici Dragoslava Srejovića, na samo deset minuta vožnje od Vukovog spomenika. Lokacija je odlično povezana sa centrom grada linijama gradskog prevoza. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 103.000 €, 19,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična garonjera u centru grada, odličan kako za izdavanje tako i za život. Stan bez ulaganja, u mirnom delu, bez buke. Vredi pogledati. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.940 €, 21,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053416, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 42.000 €, 21,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera u blizina akva parka, namešteno, idealno za izdavanje, cena 42000 evra. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052537.. Garsonjera U IZGRADNJI, 20.52M2 Na prodaju – Garsonjera u izgradnji, 20.52 m², prizemlje, podno grejanje .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 49.440 €, 21,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

TOP GARSONJERA na najtraženijoj lokaciji. Stan se prodaje kompletno namešten. Pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 25.112 €, 21,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.810 €, 19,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 58.710 €, 19,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u prizemlju novije zgrade,na odličnoj lokaciji. Blizina autobuske stanice i svih važnih sadržaja. Stan je neuseljavan,kompletno namešten,sve novo u stanu i spreman za useljenje,bez ulaganja.Odličan raspored je poseduje galeriju ,koja je spacaća soba. Ideačna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 54.000 €, 19,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo garsonjeru na odličnoj lokaciji. U blizini se nalazi Hram, a na minut hoda je Čuburski Park. Izuzetno miran kraj. Garsonjera je veoma funkcionalna i svaki kvadrat je iskorišćen. U okviru zgrade postoji bašta,koja je prava oaza u srcu grada. Agencijska....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 27.400 €, 19,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Garaža u dvorištu zgrade. Nova rolo vrata, poseduje struju, vodu i kanalizaciju. Idealnih je dimenzija i bez problema staju veća vozila. Za sve dodatne informacije nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 80.000 €, 19,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan od 19 m² na odličnoj gradskoj lokaciji, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i Bulevara kralja Aleksandra. Ovaj renovirani stan nudi savremeni komfor i funkcionalnost, idealan za mlade profesionalce ili kao investicija za iznajmljivanje. Uživajte u svom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal na Grbavici. Lokal u prizemlju ima 21m2, a na spratu postoji galerija od 10m2. Idealan za kafic ili Pub. Kontakt: 0603088993 Sifra:9104253 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.638 €, 19,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 85.500 €, 19,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 30.900 €, 19,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična prilika na top lokaciji u gradu. Odlična pozicija u blizini Sajma. Najpovoljnija nekretnina uknjizena 1/1 kao stan. Vredi pogledati. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 90.000 €, 21,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena garsonjera površine 21m2 koja se nalazi u kvalitetnoj predratnoj zgradi salonskog tipa na atraktivnoj lokaciji - u srcu Starog grada. Sastoji se od kombinovane sobe sa kuhinjom i kupatila. Sa ulične strane se nalazi u polusuterenu, a sa dvorišne strane u nivou klasičnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 380)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>