• GoHome Professional
do 1300 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 1300 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 1300 eura/m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 1300 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 1 038 nekretnina - prosečna cena 602 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 59000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • uknjižen
    • opremljen
    • interfon
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA PLANA, 1.050.000 €, 1100,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

9. oktobar, gas, uknji��en-Stvarna povr��ina-1100m2 , ugovorna povr��ina-998.00m2, U ponudi imamo poslovni prostor (zgrada), povr��ine 1100m2. Izuzetna lokacija pogodna za razli��ite delatnosti. Poslovni prostor (zgrada) se nalazi na placu od 35 ari i postoji parking. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.737 €, 44,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 76.000 €, 80,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Aleksandrovu u novijem delu prodaje se prizemna porodična kuća površine 80m2. Građena je od mešanog materijala, renovirana i izolovana. sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Na podovima je laminat i keramika, prozori su PVC a grejanje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Na upit cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

170kvm Kralja Petra I 6 Ceo sprat u vlasništvu (više stanova) Cena 1000 po kvm. Kontakt: 064/126-83-01 Oglas za: Prodaju.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 55.770 €, 41,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1398 Za više informacija i razgledanje možete pozvati na 0643255742! BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Objekat: - 3 lamele, 56....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Medaković, 300.000 €, 320,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Rastka Petrovi��a, 3 eta��e, eg-Stvarna povr��ina-320m2 , ugovorna povr��ina-152.00m2, Po��tovani zainteresovani kupci u ponudi imamo vertikalu ku��e u izuzetno mirnoj ulici. Ku��a je izuzetno kvalitetne gradnje stara oko 50 godina. Potrebna su ulaganja ali je ku��a u dobrom stanju.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 220.000 €, 236,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prote Mateje Nenadovi��a, pr+2, ta, uknji��ena-Ku��a je na 9 ari placa ugovorne povr��ine 211m2, u prvoj zoni Smedereva pored druge najve��e zelene povr��ine posle Smederevske tvr��ave. Nalazi se u tihom kraju, u centru grada u jednosmernoj ulici bez buke. U blizini je gradske bolnice,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 39.000 €, 42,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban izetažiran stan sa limenom garažom u ogromnom dvorištu gde ste Vi jedini gazda sa pripadajućim podrumom , tavanom i terasom . Jedan je vlasnik i stan ima urednu dokumentaciju . Oglas za: Prodaju Grejanje: kaljeva pec Kvadratura: 42 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: novogradnja.

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 84,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjizen, neuseljen stan u novogradnji od 84m2 sa parking mestom na trecem spratu (poslednji,ali nije ploca) moze kredit Lokacija Pionirski trg - Požarevac cena 78.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.000 €, 53,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica sa prelepim placem u vikend naselju Janda, Krčedin Prodaje se uknjižena vikendica u jednom od najlepših I najmirnijih delova Srema u vikend naselju Janda u Krčedinu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, mira i komfora, idealna za porodični odmor, beg od gradske....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 450.000 €, 330,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzna kuća u mirnom okruženju. Novogradnja iz 2025.godine, ukupne površine 330m2. Prodaje se opremljena ili bez stvari, po želji kupca. Nalazi se na placu od 27ari, koji je ceo ogradjen sa dve klizne kapije. Voda je arterijski bunar. Kuca se nalazi u sumi, izdvojena van naselja,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 440.000 €, 480,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad. Kuća se nalazi na Kalač brdu, u neposrednoj blizini hotela Tami Residense. Kuća se sastoj od 4 etaže, nalazi se na placu od 404 m2. U prizemlju se nalaze dve garaže, ulazni deo kuće sa podrumom i kupatilom. Sprat se....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 439.800 €, 480,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena spratna kuća na Klisi na placu od 310 m2. Kvalitetno je građena. Moguća zamena za stanove, automobile, IDS 15938. Kuća, Novi Sad - Klisa | Prodaja · 480m² · 439.800€.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Na upit cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

170kvm .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 195.500 €, 214,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Centar,prvi krug ulica do Venca,NESVAKIDAŠNJA ponuda,na velikom placu koji je uredjen kao park sa višegodišnjim rastinjem,cvetnim vrtom,baštom,uvucena,nalazi se trosobna kuča veličine 148m2,prizemna,novija,modernog koncepta,kavalitetne gradje,sa opremom koja je u tom momentu....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 380.000 €, 416,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Centru Sremske Mitrovice nalazi se nedovršena kuća od 416 m² na placu od 555 m². Internet Kablovska Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 330.000 €, 362,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131667. Na prodaju nova kuca u Borci, ukupne povrsine 362m², odlicne strukture i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nekretnina je idealna kako za porodicno stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje, jer se sastoji od cetiri zasebne stambene jedinice. Kroz kucu prolazi....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 330.000 €, 362,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131667. Na prodaju nova kuća u Borči, ukupne površine 362m², odlične strukture i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nekretnina je idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje, jer se sastoji od četiri zasebne stambene jedinice.Kroz kuću prolazi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 184.536 €, 203,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, POŽAREVAC, 185.000 €, 204,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stambeno - poslovne zgrade NOVOGRADNJA u Bratstva jedinstva u Pozarevcu Prizemlje,poslovni prostor - lokal 102m2 Sprat - stan 102 m2 Besplatno parking mesto Izlazak na dve ulice cena 185.000eur ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 219.000 €, 242,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Janka Kati��a, spratna, uknji��ena,-Prodaje se lepa, velika ku��a moderne gradnje, na dva nivoa sa podrumom, gara��om, i lepim ure��enim placem. Ku��a je novije gradnje. Nalazi se u blizini Crkve sv. Petra i Pavla, 500 metara od pijace i velikog parka. Idealna za ��ivot porodice a....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 57.000 €, 63,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Duvanika. Građena od čvrstog materijala (sendvič zid). Sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe, kuhinje, ostave i kupatila. Na podovima parket, keramika Grejanje na gas plinske peći. U dvorištu postoje pomoćne prostorije koje se mogu adaptirati u jednosoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Stojana Stoleta Aranđelovića Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

D��emala Bijedi��a, spratna ku��a, uknji��ena-Ugovorna povr��ina 108m2. U ponudi je ku��a od 200m2, I sprat 100m2, II sprat 100m2, sa dva ulaza i objektom od 42m2. Voda, struja, eg, bunar na placu, u blizini priklju��ak na gas. Ima izlaz na dve ulice. Plac od 20 ari, ravan. Ku��a....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 108.000 €, 79,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je šarmantna kuća u širem centru Pančeva. Kuća je kompletno renovirana, uknjižena je na 79 m2 i nalazi se na 1,07 ari placa. Grejanje je na gas. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora. Ova šarmantna kuća nudi mogućnost mirnog života nedaleko od centra grada, u blizini....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 92,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica Stari Slankamen, 92m2 Cena 82400 eur, plac 1837m2 Prodajemo useljivu i funkcionalnu , renoviranu vikendicu u Starom Slankamenu, ulica Počenta 1. Do kuće se dolazi asfaltnim putem do raskrsnice Starog i Novog Slankamena gde se nalazi i prodavnica mešovite robe, a odatle je....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća površine 56m2 u selu Staro Lanište. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i predsoblje. Urađena fasada, gradska voda, gas, struja, karatavan, nov krov, garaža, pomocni objekti. Na placu su mlade voćke koje radjaju, plac je ograđen. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Paraćinu, pogodan kako za porodičan život, tako i kao investicija. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, svetle spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 224.000 €, 164,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Duvanjska Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, RUMA, 155.000 €, 177,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vladimira Nazora-Ruma, pr/2, gas, uknji��ena-Stvarna povr��ina-177m2 , ugovorna povr��ina-177.00m2, Na placu 5.95 ari - dve porodi��ne ku��e Jedna povr��ine 74m2, dve spava��e sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, ��pajz, hodnik, ispred ku��e parking Druga ku��a 89m2, 14m2 gara��a....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 350.000 €, 400,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu Beverli Hils-a, ova kuća pruža savršen spoj udobnosti i luksuza. Ukupna površina nekretnine je 400m2. Građena je u četiri nivoa, svaki deo ove nekretnine nudi jedinstvenost i prostranost. Na prvom nivou, u suterenu je ogromna prostorija, garaža i prostorija sa kotlovima za....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 28.000 €, 32,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i delimično opremljen jednosoban stan smešten u održavanoj zgradi na veoma traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. Stan je odlično organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, fizički odvojenog dnevnog boravka koji se po potrebi može koristiti i kao....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 96.000 €, 70,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Interfon Gođevačka 36 Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 96.000 €, 70,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Moderan, prostran i svetao stan na Divčibarama, gradnja 2010 godine, vlasništvo 1/1 , uknjižen. Dvostrano orijentisan, površine 70 m2, sastoji se od dve etaže. Prvu čini dnevna soba sa kuhinjom, kupatilom i terasom, dok se na drugoj nalaze dve spavaće sobe svaka sa svojom terasom....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 404,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ova porodicna stambena zgrada, u gradjevinskom delu Surcina, udaljena je par minuta hoda od centra. Kroz lepo uredjen trem od fasadne cigle, ulazi se u visoko prizemlje sa 2 trosobna stana i 2 kupatila ukupne povrsine 165m2. Iznad je potkrovlje sa kupatilom i delimicnim kosinama od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 464)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>