• GoHome Professional
do 1300 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg pu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 1300 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg pu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 1300 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 1300 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 68.900 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Kralja Petra I , u Mladenovcu, u zgradi gde se završetak radova planira za maj 2026., na 2.spratu , u ponudi stan pd 53m2. Stan ima dve spavaće sobe. Veća spavaća soba ima svoje kupatilo sa đakuzi kadom, dok je druga soba manja ( više kao radna soba). Stan ima dnevnu sobu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*prostran lokal, mogućnost obhavljanja različitih delatnosti .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex površine 68m2, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade, odmah useljiv. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupoprodajni ugovor overava javni....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 800.380 €, 623,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zrenjanin - CENTAR, pešačka zona poslovni prostor, 623m2, PR/2, CG Poslovni prostori u glavnoj pešačkoj zoni! Prvi je površine 403m2, spratnosti suteren i prizemlje, koji je u dugoročnom zakupu. Drugi je površine 220m2 u nivou prizemlja. Lokali su vraćeni iz restitucije, i sama zgrada....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 114.400 €, 88,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan četvorosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na najtraženijoj lokaciji. Posvećenost vrhunskom kvalitetu gradnje je neupitna, a to garantuje upotreba prvoklasnih materijala koje je investitor pažljivo odabrao. Lokacija projekta....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 208.000 €, 160,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor na Zvezdari u blizini Djeram pijace. Sastoji se od 4 kancelarije, 2 mc. Najveca soba ima 48m2. Kuća je renovirana. nova, pogodna sa poslovni prostor. Uz kuću ide dvorište i krovna terasa sa zidanim roštiljem. Opremljena kuhinja. Postavljena instalacija za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 390.000 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Sremčica - Moštanička kuća, 300m2 (terasa 60m2), PR+I, EG/gas, telefon, podrum, pomoćni objekat, parking, plac 9a, struja, voda, kanalizacija U ponudi spratna kuća površine 300m², na placu od 9a, kompletno renovirana 2019. godine uz upotrebu vrhunskih materijala – zamenjeni....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 110.500 €, 85,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je stan u samom centru Barajeva, polusalonac, lep raspored, dve terase, stan je dvostrano orijentisan, kupatilo je renovirano, ostalo je izvorno očuvano. U blizini prevoza, snabdevanja, škole, vrtića, doma zdravlja i ostalih potrebnih objekata za udoban život. Za svaku preporuku.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 1300 eura/m2 (41909)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>