• GoHome Professional
do 1300 eura/m2 Najnovije porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 1300 eura/m2 Najnovije porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 1300 eura/m2 Najnovije porasla cena

  • Za upit "do 1300 eura/m2 najnovije porasla cena" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 785 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 90000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 107.200 € na 108.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 108.900 €, 87,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 107.200 €
17.05.2026 - 108.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUŽNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavaće sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Položaj: dvostrano. Blizina Dunava i šetalista. Blizina 2 osnovne škole! Stan "Elegancija"....

 
 
 
 
+49%

Promena cene sa 75.000 € na 112.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, STARA PAZOVA, 112.000 €, 98,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 75.000 €
17.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća iz 1983 godine, čvrsta gradnja, ploča, plac od 19 ari ograđen, oko 13,5 metara. Na placu postoje pomoćni objekti i velika garaža oko 30 kvm. Moguć priklljučak gasa. Prostorije: тri sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 230.000 € na 260.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 260.000 €, 251,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 230.000 €
17.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta, bunar, gradska voda, trofazna struja. Prostorije:PO: letnja kuhinja, kotlarnica za grejanje, podrumske prostorije. PRIZEMLJE: 3 spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 1300 eura/m2 najnovije porasla cena'
300.000 €
300.000 €
401.700 €
 
+21%

Promena cene sa 96.000 € na 115.700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 115.700 €, 89,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 85.000 €
30.04.2023 - 96.000 €
17.05.2026 - 115.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju 4.juli, uknjižen na 89 kvadrata stambene površine. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, trpezarije sa kuhinjom koja se odvojena od dnevog boravka, ostave, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 111.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 120.000 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 111.000 €
17.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Panteleju. Površine je 95m2, nalazi se na II spratu ( kuća sa posebnim ulazom). Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 95.000 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2025 - 95.000 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

U srcu kertvaroša , u lepoj mirnoj ulici , prodaje se trosobna spratna kuća sa suterenom. U suterenu se nalazi garaža i još jedna prostorija , koja može da bude čak i soba . U suterenu ima struje vode i kanalizacije. Na visokom prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 250.000 € na 258.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 258.000 €, 345,00 m2 cca 750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 250.000 €
17.05.2026 - 258.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Vinogradima, Kragujevac, ukupne površine 345 m², sa 222 m² korisne površine, na placu od 8,5 ari. Nekretnina je smeštena na izuzetnoj lokaciji u naselju Vinogradi, u neposrednoj blizini osnovne škole, dva vrtića, fudbalskog i teniskog terena, kao i padel klubova.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 95.000 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 204,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 98.000 €
15.10.2025 - 95.000 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na sprat u mirnom delu naselja Kertvaroš, površine 200 m2. Građena je od čvrstog materijala na 3 etaže. U suterenu se nalazi garaža i jedna soba u kojoj je bila smeštena postanica za toplanu koja trenutno nije u funkciji. U prizemlju se nalazi predsoblje, dnevna soba....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 200.000 € na 230.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 508,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 200.000 €
17.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže, suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža za tri automobila i pomoćni objekat sa dve sobe i kupatilom. U dvorištu još dva pomoćna objekta. Plac je 20 ari sa dosta zelenila. Kuća uknjižena....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 81.900 € na 90.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 90.900 €, 2000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 79.900 €
07.09.2025 - 72.900 €
12.12.2025 - 81.900 €
17.05.2026 - 90.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U industrijskoj zoni Makisa, na najboljem mestu , u ponudi imamo odličan, ravan plac , pravilnog oblika , površine 20 ari . Plac se nalazi u drugom redu pored puta , vrlo blizu puta , ima dobar prilaz , postoji ucrtan put do placa . Pristup za kamione, šlepera i sva dostavna vozila....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PEĆINCI, 270.000 €, 11000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 260.000 €
17.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132308, uknjižen, njiva. Na prodaju njiva II klase površine 110 ari, pravilnog kockastog oblika, zemljiste u građevinskom području. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u blizini autoputa i naplatne rampe (oko 500 m), sa odličnim prilazom iz sela, sa zaobilaznice....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>