• GoHome Professional
do 130 m2 uknjižen do 140000 eura porasla cena što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 uknjižen do 140000 eura porasla cena što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 uknjižen do 140000 eura porasla cena što jeftiniji zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 130 m2 uknjižen do 140000 eura porasla cena što jeftiniji zadnjih 7 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.975 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 62.000 € na 64.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 64.000 €, 29,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 60.000 €
20.03.2026 - 62.000 €
06.05.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! Stan je uknjižene površine 21m2 + 8m2 terase sa ostavom. U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Grejanje....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 65.000 €
09.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 60.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LEŠTANE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 60.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 uknjižen do 140000 eura porasla cena što jeftiniji zadnjih 7 dana'
110.000 €
120.000 €
85.000 €
 
+7%

Promena cene sa 78.670 € na 84.450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 84.450 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 78.670 €
08.05.2026 - 84.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektrokotao. Terasa gratis uz stan.Odlična prilika za život ili izdavanje! Kontakt: 063/744-5379Lav 2020 nekretnine Reg. broj posrednika: 1187 - Šifra....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 92.000 € na 95.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 98.500 €
07.05.2026 - 92.000 €
09.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera na Banovom brdu – renovirana, svetla i funkcionalna! Predstavljamo vam savršenu priliku za život ili investiciju – potpuno renoviranu garsonjeru u mirnom delu Banovog brda, na samo nekoliko minuta hoda od Požeške ulice i svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na 4.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 105.000 € na 115.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 115.000 €, 45,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127945, PR/, uknjizen, renoviran. Na prodaju dvosoban stan u funkciji dvoiposobnog 45m2 na Detelinari u Banatskoj ulici. Stan je renoviran. U blizini su skola, obdaniste marketi, autobuske stanice i slicno. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. Vise informacija....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Bolecu 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavace sobe i kupatilo i terasu. Uknjizen kao poslovni atelje, ne moze na kredit za mlade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>