• GoHome Professional
do 130 m2 namešten do 56000 eura renovirano što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 namešten do 56000 eura renovirano što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 namešten do 56000 eura renovirano što veći Najnovije

  • Za upit "do 130 m2 namešten do 56000 eura renovirano što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 53000 eura (malo jeftiniji)
    • 58000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.000 €, 36,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan 36m2 prizemlje, ima sopstveni ulaz I vrt, 1,5 ar placa I vocnjakom. u Vili Jela, uradjenoj po uzoru na rodnu kuću Lava Tolstoja. Nalazi se u prizemlju, ima sopstveni ulaz i vrt, prodaje se sa placem i voćnjakom. Vila se nalazi na 100m od šetališta, vrnjačke reke, rimskog izvora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO NOV NAMESTEN STAN RENOVIRANO I NOVO SAMO ZA OZBILJNE KLIJENTE NA DUZI VREMENSKI PERIOD KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS UREGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Medicinskog fakulteta Ovaj poslovni prostor poseduje ukupno tri kancelarije (jednu veću i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115838, PR/PR, izlog, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Vrlo lep lokal.Moze za Apoteku(postojeci namestaj),kliniku itd Objekat poseduje i magacinski prostor od 54m2 po ceni od 300e ako ide zasebno. Depozit visina jedne kirije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110301.Izdaje se kompletno renoviran i namešten trosoban stan (72m2), na devetom spratu stambene zgrade sa liftom, na Grbavici. Stan je useljiv od 1.10.2025. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen dvosoban stan u najtraženijem delu Novog Naselja. Stan je kompletno renoviran, kompletno namešten i opremljen – idealan za par, poslovnu osobu ili mirnog podstanara koji želi komfor i stil. Stan se nalazi u mirnoj i uređenoj ulici, ali u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, trosoban stan na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Jedan deo stana će biti renoviran, useljiv od 01.09. Slobodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130 m2 namešten do 56000 eura renovirano što veći (101)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>