• GoHome Professional
do 120000 eura kablovska podrum - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • do 120000 eura kablovska podrum - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 120000 eura kablovska podrum

  • Za upit "do 120000 eura kablovska podrum" pronađeno 643 nekretnina - prosečna cena 1.890 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 129.800 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 61.000 €, 37,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren , gde se stvara ruža vetrova. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad , nudi izvanredne stambene i uslove za izdavanje apartmana na atraktivnoj lokaciji, na svega 1....

 
 
 
  Kuća, PETROVAC, 130.000 €, 117,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u centru Petrovca na Mlavi na samo par metara od zgrade opštine. Kuća se sastoji iz više celina: stambenog dela sa 4 spavaće sobe i dnevno trpezarijskoj dela sa ostavom i kupatilom, u suterenu je letnja kuhinja sa ostavom (3 prostorije u nizu), i objekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na Rotkvariji – 51m², uknjižen 1/1 Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 51m² na odličnoj lokaciji – Rotkvarija, u neposrednoj blizini centra grada. Stan se nalazi u urednoj zgradi i gleda direktno na bulevar, što pruža otvoren pogled i odličnu povezanost....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak na autoput Kuca je povrsine oko 200m2, nalazi se na placu od 4.63 ara. U kuci je predvidjeno da budu tri stambene jedinice. Prvi deo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran i održavan stan na Bul.Sv.Pantelejmona, kod prvog kružnog toka, na traženoj lokaciji za život ili izdavanje stana. Nalazi se na I spratu kvalitetne zgrade sa liftom, jugoistočne orijentacije i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan funkcionalan dvoiposoban stan u 47m2! Stan se nalazi na samo 300m od Bulevara Patrijarha Pavla, u zgradi novogradnje. Prodaje se sa numerisanim parking mestom i ostavom, za nameštaj dogovor. Bez trunke ulaganja. Podno grejanje, veoma mali računi. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

DETELINARA, 50m2, DVOIPOSOBAN Predstavljamo Vam odličan, dvoiposoban stan, renoviran, na prvom spratu. U zgradi okruženoj zelenilom, u jednoj od najlepših ulica na Detelinari. Stan je pre godinu dana kompletno renoviran, promenjene su instalacije, unutrašnja i spoljna stolarija, keramika,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno prodajemo kuću sa prelepim dvorištem koja se nalazi u mirnom okruženju, od prostorija u prizemlju ima: predsoblje, toalet, kuhinju sa ostavom, trpezariju i veliki dnevni boravak u kome se nalazi kamin i iz kog se izlazi na lepu terasu sa pogledom na mali park u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idealan potencijal za renoviranje i prilagođavanje vašim željama! U ponudi je kvalitetno građena i prostorno funkcionalna spratna kuća koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Bačke Palanke. Nekretnina ima odličnu osnovu za renoviranje i pretvaranje u moderan dom, a pogodna je i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja iz 2023. Godine. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, 2 spavaće sobe i terasu od 6m². Takođe stan ima parking mesto ispred zgrade i podrumski box od 3m² za ostavu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi od deset spratova koji zbog kosine ima visinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 130.000 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična investicija. Dvorišni stan u srcu Zemuna. Prostor mereno ima 60m2 i 11m2 terase, uknjiženo 20m2. Stan je koncipiran kao dupleks. Na donjem nivou se nalazi soba sa kuhinjom, hodnik, kupatilo. Na gornjem nivou nalaze se dve prostrane sobe i velika terasa Stan je u izvornom stanju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan koji se prostire na delu 4 sprata i potkrovlja.Neto povrsina stana je 132,66 m2.Prvi nivo-72,13 m2.Potkrovlje-60,53 m2.Od prostorija poseduje:5 spavacih soba,2 kupatila,kuhinju,dnevnu sobu i terasu.Prostorije prvog nivoa:2 hodnika,dnevna soba,kupatilo,terasa,2....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 130.000 €, 280,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična porodična kuća u Leskovcu u Radničkom naselju korisne površine oko 280m2 sa lokalom ispred kuće. Kuća je pravljena 80-ih godina kombinacija pune cigle i blokova sa betonskim nosećim stubovima i zidovima i gvožđem. Kuća je ukopana u zemlju što znači da se u podrum....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 130.000 €, 144,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa imanjem od 45 ara u selu Čokot udaljena 8 km od centra grada. Kuća se sastoji od dve etažne jedinice ukupne površine 144m² Prostire se na placu od 10 ari plus 35 ari obradivog zemljišta pored kuće. Nalazi se u mirnom delu, izolovanom od buke i pruža mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 52m2, DVOSOBAN Prodaje se potpuno namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace i TC Promenade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, spavace sobe, kupatila i dva garderobera. Stan je svetao, komforan, lepo opremljen kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu priliku da postanete vlasnik dvosobnog stana od 51m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne starogradnje, na izuzetno traženoj lokaciji u širem centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan koji je uspešno adaptiran iz dvosobnog u dvoiposoban. Veoma svetao, uknjižen na vlasnika 1/1. Lokacijski dobro pozicioniran, nalazi se u blizini glave autobuske i železničke stanice, okružen zelenilom, u blizini su marketi, ima odličnu vezu autobuskih linija. Za više....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog i nameštenog dvoiposobnog stana na traženoj lokaciji. Veoma svetao stan, funkcionalnog rasporeda. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i dve terase koje nisu ušle u kvadraturu stana. Uknjižen na 56m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.5 stan u Žarkovu, renoviran, bez ulaganja. Ima pripadajući podrum, u urednoj, održavanoj zgradi. U blizini škole, prevoza. Šredato za legalizaciju, samo za keš kupce. Agent Slađana Ikonić Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/ Posrednička naknada....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 204,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća koja u osnovi ima 102m2, od prostorija ima: predsoblje, tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i dva kupatila. Kuća je kvalittne gradnje, ima termoizolaciju, c.g. na gas. U sklopu kuće su garaža i podrum, a pored kućese nalaze pomoćni objekti. Terasa,....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 62.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se spratna kuca [telefon] m [telefon] ,na placu od [telefon] ari,u Medjuluzju kod Mladenovca.Garaza i podrum,u prizemlju dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinja,kupatilo,na medjuspratu soba,na spratu tri sobe i kupatilo.Kuca je useljiva,ima prikljucak za gas,struja,telefoni,kablovska,bunar....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 130.130 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 58.710 €, 38,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam uknjižen suterenski stan na fantastičnoj lokaciji na samo par minuta hoda od strogog centra grada i šetališta na Keju. Nekretnina ima 38m2, poseduje spavaću sobu odličnih dimenzija, kuhinju i terpezarijski deo, kupatilo sa prirodnom ventilacijom kao i ostavu. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 58.500 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog polusuterenskog stana ,odlične visine sa velikim prozorim,pogodnog kako za stanovanje tako i za poslovnu delatnost u maloj stambenoj zgradi u centru Adica. Stan je trenutno u sivoj fazi sa spoljnom pvc stolarijom. Poseduje veliku terasu,prostran hodnik,odvojenu....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 58.000 €, 65,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Продаје се двоипособан стан на трећем спрату од 4.у строгом центру.Централно грејање 65мкв.Кухиња спојена са трпезарија две спаваће собе купатило ,остава и велика тераса .Могуће купити и део намештаја као и зидана гаражу у дворишту зграде.Све легализовано и уредни папири.Постоји и....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 57.680 €, 46,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na potezu Starog Slankamena. Stambeni objekat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe iz koje se izlazi u dvorište, u sklopu kuće je i podrum. Dvorište predstavlja malu idilu u kojem se nalazi roštilj i letnjikovac,....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 57.000 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manja kuca sa parcelom na lepom, mirnom mestu sa prelepim pogledom. Kuca je povrsine 33m2 plus podrum. Sastoji se iz ulaznog dela, visenamenske prostorije i terase. Nalazi se na placu od 9 ari. Kuca ima vodu, ima odobrenje za prikljucak struje. Potrebna izvesna ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 57.000 €, 50,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Beočinu. Zgrada je građena od čvrstih materijala. Raspored je odličan, iz hodnika u sve prostorije. Grejanje je na struju. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 56.900 €, 37,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan povrsine 37m2 na visokom prizemlju zgrade, sa parking mestom po ceni od 56900 evra Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad , nudi izvanredne stambene i uslove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 56.650 €, 22,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na top lokaciji, odlična za izdavanje. 553360 Kontakt: 021/221-5100 Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 56.000 €, 120,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća je 120 m2 na placu 11,55 ari i nalazi se u selu Koraćica. Od Centra Mladenovca udaljena je oko 5 km. Struktura kuće: Prvi sprat - hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, podrum i terasa. Drugi sprat - tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa. Ima I tavan. Kuća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.170 €, 28,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan uknjižen stan na Adicama. Stan je izuzetnog kvaliteta. Grejanje je na toplotne pumpe, troškovi su izuzetno niski. Slobodnog parking mesta ima uvek ispred zgrade. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećno sa kupovinom! Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 104,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa tri stambene jedinice, Svaka jedinica ima svoje kupatilo. Odvojeni strujomeri, voda, kanalizacija.Izuzetno povoljno za izdavanje ili veću porodicu ( Više generacija) Kuća je delimično renovirana. Dvorište je formasto, ima garažu i podrum. . Terasa, Parking, garaža, Telefon,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 55.000 €, 33,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan na Srebrnom jezeru, 33.05 m2. Pločice se nalaze u celom stanu, klima, zasebna terasa, PVC prozori, stan se prodaje namešten i odmah je useljiv. Po strukturi stan je dvosoban i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i ulazno predsoblje. Za više informacija....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 25,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARANTOVANI PRIHOD! Lux Apartman 25m2 u Zonedu Spa 4* na Kopaoniku ispod staze Sunčana dolina, kompletno lux opremljen, sopstveni kotao na struju, wi-fi, kablovska, telefon povezan sa recepcijom, posteljina, peskiri, sef, bazen, skijasnica! Apartman povezan toplom vezom sa Spa centrom,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 130.900 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Terasa Podrum Salas 373 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 54.590 €, 26,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komfornu garsonjeru na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Nekretnina sa izuzetno malim troškovima, pogodna za izdavanje kao i sam život. Stan se prodaje kompletno namešten a može biti i prazan ukoliko tako želi kupac. Za više info kontaktirajte naš stručni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 54.590 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komfornu garsonjeru od 30m2 na potezu Veternika. U stan se ulazi redovno iz zgrade. Orijentisan je prema dvorištu i veoma je mirno. Kuhinja je uvučena i ostaje u ceni. Uknjižena 1/1. Ukoliko ste zainteresovani da pogledajte ovu nekretninu, slobodno nas pozovite.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 54.500 €, 32,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji se nalazi u Filmskom Gradu, u neposrednoj blizini Košutnjaka. Nedaleko od stana je osnovna škola, kao i vrtić. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan poseduje i pripadajući podrum. Blizina stajališta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u mirnom delu Filmskog Grada, smešten u suterenu dobro održavane zgrade sa liftom i video nadzorom. Stan se nalazi u okruženju punom zelenila, parkova i uređenih parking prostora, što ga čini idealnim za miran i udoban život. Stan je funkcionalnog rasporeda....