• GoHome Professional
do 120000 eura interfon parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 120000 eura interfon parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 120000 eura interfon parket Najnovije

  • Za upit "do 120000 eura interfon parket najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Ledine, luks novogradnja…. U prilici smo da vam ponudimo luksuznu novogradnju u Belfortskoj ulici na samom početku Ledina, desetak minuta od centralnih lokacija Novog Beograda. Kompleks se sastoji od 4 lamele. Kompletna prateća dokumentacija. Planirani završetak radova je 31.12.2026.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan - Mirijevo I, Mirijevski bulevar (Zvezdara) Na prodaju dvosoban stan površine 41 m2, smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan izlazi na Mirijevski bulevar, što pruža odličnu povezanost i dostupnost svih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju – Mirijevo I, Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na izuzetnoj lokaciji u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan 41m2 – Mirijevo I (Mirijevski bulevar) 2.0, uknjižen na 41m2, 2/4, EG, klima, KATV, interfon, prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, prostrana dnevna soba, spavaća soba, kupatilo Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 41 m² na odličnoj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na teritoriji opštine Zvezdara – Mirijevo I. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 76m2 (bez terase) na VI spratu (od VIII) na Žitnom trgu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan je prostran, ima ulaz, kuhinju, trpezariju povezanu sa dnevnom sobom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Stan je pre par godina renoviran. Ugrađena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.440 €, 49,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+5, sa video nadzorom i video interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 118.440 €, 48,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 120000 eura interfon parket (434)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.