• GoHome Professional
do 120000 eura barem 50 m2 podrum najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 120000 eura barem 50 m2 podrum najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 120000 eura barem 50 m2 podrum najnovije

  • Za upit "do 120000 eura barem 50 m2 podrum najnovije" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.184 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • parket
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, UŽICE, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban, funkcionalan stan, površine 54 m2, na 3.spratu stambene zgrade, u strogom centru grada. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, ostava, dve spavaće sobe i terasa. Uz stan se, na korišćenje dobija i pripadajući....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal se nalazi u širem centru grada, površine 50 kvm podrum, u prizemlju, lokal do ulice ( izlog do ulice), grejanje na gas ( u lokalu ima i inverter klima ). Sastoji se od jedne velike prostorije i toaleta . Mogućnost kupovine parking mesta ispred lokala po ceni od 8.000 eura +....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 119.000 €, 77,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Centru grada ,kod hotela Kragujevac, površine 77,14 kvm, na četvrtom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem, lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, dve sobe, kuhinje,dnevne sobe, ostave i pripadajući podrum. Stan je očuvan ( u izvornom je stanju).U proceduri....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 120000 eura barem 50 m2 podrum najnovije'
120.000 €
120.000 €
69.000 €
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 45,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lokal  se nalazi u širem centru grada, površine 45 kvm + 25 kvm podrum, u prizemlju, lokal do ulice ( izlog do ulice), grejanje na struju ( klime ). Sastoji se od dva lokala prvi 20 kvm i drugi 25kvm i podrum 25 kvm. Uknjižen ( upotrebna ) cena: 80.000 eura  .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 129.000 €, 153,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Glumčevo brdo, u blizini glavne ulice, nudimo ovu kuću za prodaju koja je novijeg datuma i kvalitetno gradjena. Uknjižena je, ima 153m2 korisne površine. U dobrom je stanju, održavana je, PVC stolarija, komarnici, laminat. Kuća ima suterensku etažu (podrum), prizemlje (dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>