• GoHome Professional
do 120000 eura barem 40 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 120000 eura barem 40 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 120000 eura barem 40 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 120000 eura barem 40 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 1 269 nekretnina - prosečna cena 1.480 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • bazen
    • novogradnja
    • luksuzan
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 107.622 €, 40,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kompleks Garden Residence Banjica. Okružen zelenilom i trim stazom za trčanje, izdvojen od buke i gradske gužve, a opet na idealnoj i popularnoj gradskoj lokaciji, nedaleko od TC Banjica, ovaj kompleks pruža odličan odnos lokacije, kvaliteta gradnje, funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 112.200 €, 40,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131337, uknjižen, parking. Prodaje se lep, funkcionalan i svetao stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova Miljakovca. Smešten u uređenom kraju, odlično povezan sa gradom. Na samo 50 metara od glavne ulice nalaze se stajališta autobusa (47, 50, 54, 59, 94, 505)....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 120000 eura barem 40 m2 zadnjih 14 dana'
108.000 €
125.000 €
124.900 €
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Površine je 40m2, nalazi se bn na III spratu stambene zgrade. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju stan na izuzetno traženoj lokaciji, u delu Crvenog pevca u Nišu. Ovaj jednoiposoban stan predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Merkur. Fantastičan dvosoban stan. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika u kom ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 40,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se komforan dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda. Uz stan se dobija podrumska ostava ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.000 € na 110.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 112.000 €
16.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.900 €, 40,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Jednoiposoban stan u prizemlju nove dvospratne zgrade. Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,spavaća soba,kupatilo i lođa. Podno grejanje. Parking mesto je u ceni stana. Mirna i tiha ulica. Glavna ulica,marketi i stanica na 300m udaljenosti. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054850, NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 40 m2. NOVO U PONUDI! Dvosoban stan bez ulaganja! Predstavljamo vam dvosoban stan, površine 40 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje. Kompletno je renoviran i izuzetno funkcionalan, ovaj stan je projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054832, NOVI SAD, BULEVAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 40m2. Na odličnoj lokaciji, na Bulevaru oslobođenja, u ponudi je renoviran jednoiposoban stan površine 40m2, pozicioniran na petom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Bulevar oslobođenja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA, 1054749,NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN STAN,40 M2 NOVI SAD – SAVE KOVAČEVIĆA | LOKACIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! Save Kovačevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.500 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Limana. Stan je dvosobne strukture, prodaje se namešten kao sa fotografija ukoliko vam to kao budućem kupcu bude interesantno. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 63.000 €, 40,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stefana Prvovenčanog-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-35.00m2, Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku u ponudi imamo jednoiposoban stan, opremljen i namešten sa parking mestom uračunato u cenu. Autobuska stanica se nalazi preko puta vile, preko puta vile je i stanica gondole za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u novijoj zgradi, dvostrano orijentisan jugo-zapad i sever, ima svoje garažno mesto. U stanu ostaje ugradna kuhinja (ali bez bele tehnike), kao i klima i norveški radijatori. Zgrada ima građevinsku dozvolu, ali još nema upotrebnu dozvolu. Samo keš kupci. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.900 €, 40,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića 2.0, 40m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 40m2, smešten u mirnom i sve traženijem naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5, u urednoj i održavanoj zgradi. Po strukturi je 2.0,....

 
 
 
  Stan, ŠID, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizeman stan, odmah useljiv, po dogovoru polunamešten ili prazan. Stan se nalazi u Šidskoj ulici, u blizini centra sela, na obali reke Bosut. U sklopu stana ide i pomoćni objekat-šupa, zidan od čvrstog materijala površine oko 12 m2. Kontakt: 065/245-0 6-34 Prikaži....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 78.000 €, 40,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Panteleju u blizini Beni marketa. Stan je po strukturi jednoiposoban, površine 40 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman u Vrnjačkoj Banji, u centru, u blizini autobuske stanice. Ova nekretnina predstavlja odličnu investicionu priliku, kako za izdavanje, tako i za lično korišćenje. Stan je svetao i prostran, površine 40 m², strukture 1.5, i nalazi se na prvom spratu zgrade od ukupno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA Jednoiposoban stan, Čajetina - Zlatibor | Prodaja · 40m² · 110.000€.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131337, uknjizen, parking. Prodaje se lep, funkcionalan i svetao stan u jednom od najlepsih i najmirnijih delova Miljakovca. Smesten u uredjenom kraju, odlicno povezan sa gradom. Na samo 50 metara od glavne ulice nalaze se stajalista autobusa (47, 50, 54, 59, 94, 505)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 117.000 €, 40,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101173 Jednosoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja · 40m² · 117.000€.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 61.900 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju garsonjera u izgradnji u Somboru, u blizini osnovne škole "Avram Mrazović", Lidla. -Površina stana je 40 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderno uređen i potpuno funkcionalan stan u useljivoj novogradnji,na odličnoj lokaciji,iznad Laste,sa brzom vezom ka autoputu i drugim delovima grada. Prodaje se sa svim ugradnim elementima (kuhinja,plakari) i belom tehnikom. Odlična investicija i/ili za studente,manje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132219, II/, klima, lift, terasa. Idealan dvosoban u ulici Starine Novaka, stan sa savrsenim rasporedom, na drugom spratu zgrade iz 2018g. Iz hodnika se ide u sve prostorije Izdvojena kuhinja Veoma svetao i dvorisno orjentisan (orijentisan prema jugu), sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan i lepo opremljen stan, idealan za udoban boravak, nalazi se na drugom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Površine 40 m², ovaj dvosoban stan pruža funkcionalan raspored i prijatan ambijent, uz moderan nameštaj koji doprinosi osećaju komfora i savremenog stila. Posebnu vrednost....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je apartman u izgradnji u Sokobanji. Površine je 40m2 i postoji mogućnost izbora spratnosti. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ovaj apartman nudi savršen spoj udobnosti i prirode, idealan za odmor ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.150 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan doiposoban stan u Mirijevu – odličan izbor za život ili investiciju Na prodaju funkcionalan i savremeno projektovan doiposoban stan površine 40 m², smešten u mirnom i traženom delu Mirijeva, u manjoj novoj stambenoj zgradi. Struktura stana: dnevna soba spavaća soba manja spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan kvalitetne, novije gradnje, smešten u mirnom delu Zemuna, u Prvomajskoj ulici. Grejanje je podno i zidno, što dodatno doprinosi komforu tokom cele godine, dok uređeni zajednički prostori i kvalitet same zgrade pružaju prijatan osećaj stanovanja. Stan je jako svetao,....

 
 
 
  Stan, ŠID, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Morović Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 101.000 € na 96.350 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 96.350 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 101.000 €
13.05.2026 - 96.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo komforan mali stan na dobroj lokaciji u potkrovlju novogradnje. Odličan, funkcionalan raspored. Mirno, urbano okruženje sa kompletnom infrastrukturom. Pogodno za život kao i za izdavanje. Završetak radova za oko dva meseca. Za sada keš kupci. Preporuka. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Ulični deo kuće - stan u Miletićevoj ulici. Urađena etaža, tako da je stan uknjižen 41 m2. Kuhinja sa malom trepezarijom, kupatilo, velika dnevna i manja spavaća soba. Plinsko grejanje. Objekat je u izuzetno dobrom stanju. Svuda su postavljene na prozorima roletne i komarnici. Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054283, PRODAJA STANOVA, NOVI SAD , TELEP - SEVERNI, JEDNOIPOSOBAN STAN, 42m2 U mirnom delu Telepa u našoj ponudi perfektan jednoiposoban stan, u urednoj i lepo održavanoj novijoj zgradi okruženoj zelenilom. Stan je odlično sređen sa velikim prozorima i obiljem prirodne svetlosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.000 €, 41,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 4/5, cg,-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-36.00m2, Stan se nalazi u centralnom delu Karaburme u lepo održavanoj zgradi. Ovu lokaciju karakteriše izuzetno dobra povezanost sa centralnim delovima grada. bogata infrastruktura, blizina TC BIG, doma zdravlja,....