• GoHome Professional
do 120000 eura 40 m2 namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 120000 eura 40 m2 namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 120000 eura 40 m2 namešten

  • Za upit "do 120000 eura 40 m2 namešten" pronađeno 558 nekretnina - prosečna cena 2.274 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • potkrovlje
    • lift
    • 1.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 86.520 €, 40,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan u novoj tek useljenoj zgradi. Zgrada je vrhunskog kvaliteta, i važi za jednu od boljih na ovom delu grada. Stan se prodaje kompletno namešten. Od opreme stana izdvajamo sigurnosna ulazna vrata, hrastov višeslojni tarket, šestokomornu rehau stolariju, unutrašnju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 115.360 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dobro poznat kvalitet gradnje, stan na lepoj lokaciji punoj zelenila i parkinga, bez ikakvog ulaganja, sve u stanu novo i vrhunskog kvaliteta. Stan se prodaje KOMPLETNO NAMEŠTEN, opremljen kvalitetnim nameštajem, kuhinjom po meri i ugradnim elementima. Za sve informacije pozovite....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban namešten stan u neposrednoj blizini hotela Mona, na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru. Savršeno osmišljen raspored pruža idealnu ravnotežu između funkcionalnosti i udobnosti. Grejanje podno. Stan ima pripadajuce parking mesto. Uknjizen na 40m2. Prostorije:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 120000 eura 40 m2 namešten'
53.050 €
118.450 €
118.450 €
  Stan, NOVI SAD, 84.500 €, 40,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep stan kompletno renoviran. Uknjizen 1/1 na vlasnika pa se može kupiti i putem kredita. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom. U blizini autobusko stajalište, osnovna škola, marketi. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kopaonik, useljivi novi apartmani sa super pogledom, ski lift do staza u centru .. / naselje Treska, na 1600m nadmorske visine, apartmani pogodni za zimski i letnji turizam, komplet opremljeni sa nameštajem i tehnikom, kablovska, internet, wi-fi, televizor, kuhinja, frižider, hidromasažna....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m², na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.000 € na 110.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 112.000 €
16.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA Jednoiposoban stan, Čajetina - Zlatibor | Prodaja · 40m² · 110.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 38.000 €, 40,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se namešten stan u kompleksu zgrada K-District, stan je kvadrature 40m2, ima dve sobe, namešten, useljiv odmah, na četvrtom spratu (ukupna spratnost 6), lođa, centralno grejanje, klima itd. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novogradnji, u veoma lepoj kvalitetnoj zgradi na odličnoj lokaciji na Ledinama. Stan je idealan za porodice ili kao investicija. Komplet je moderno namešten (sa belom tehnikom) i trenutno se izdaje . Postoji mogućnost preuzimanja zakupca.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Moderno opremljen nov apartman na Treski.. Zgrada novoizgradjena i useljena. Od zicare na 300 m. Poseduje vlastito parking mesto. Zgrada ima svoju skijasnicu. Apartman se prodaje namesten opremljen za ugodan boravak. Odlicna investicija koja se brzo moze vratiti, kao i vase mesto....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 109.000 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 112.000 €
07.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054580. NOVI SAD, TELEP-SEVERNI, DVOSOBAN STAN, 40 m2. NOVO U PONUDI! DVOSOBAN STAN BEZ ULAGANJA! Predstavljamo vam odličan, funkcionalan dvosoban stan, pozicioniran na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan na Vračaru kod Hrama. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Odmah useljivo. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sa uređenim potkrovljem stan ima 63m2. Nalazi se u mirnom okruženju, sa odličnom infrastrukturom. U neposrednoj blizini se nalaze svi potrebni sadržaji za kvalitetan život, OŠ „Nikola Tesla“, vrtići, dva doma zdravlja, pijaca, TC, gradski prevoz u svim pravcima. Trostrano orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054780, NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 40m2. Predstavljamo vam funkcionalan jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade novije, kvalitetne gradnje na Podbari. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na manju terasu, spavaću sobu, i kupatilo. Prodaje....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Veoma retko u ponudi, apartman od 40m2 u naselju ''Kraljevi čardaci''. Dupleks se sastoji iz dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje i kupatila na donjoj etaži. Gornju etažu čine dve spavaće sobe sa mokrim čvorom. Kompletno je renoviran od poda do plafona! Nov parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 123.600 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednoiposoban dupleks na atraktivnoj lokaciji! Početak Socijalnog, blizu Bulevara oslobođenja. Prva etaža sadrži hodnik, kupatilo, kuhinju vizuelno odvojenu šankom, komforni dnevni boravak sa izlazom na prostranu terasu. Na gornjoj etaži spavaća soba. Sigurnosna ulazna vrata,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 128.750 €, 40,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2023.,

www.indomio.rs

Dvosoban kompletno namešten stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u blizini Bulevara i Futoškog parka. Odličnog je rasporeda, na terasi ostava, ima i podrumsku ostavu. Dvorično je orijentisan, tako da je tiho i mirno. Uknjižen stan 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 40,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen namešten , potpuno opremljen, 1.5 stan, 40 m2, lux,novogradnja, terasa, lift, parking mesto, Zlatibor, 3 min hoda Prodajemo izuzetan stan , potpuno namešten i opremljen stan na odličnoj poziciji na Zlatiboru. 3 minuta hoda od jezera. Stan je lux kategorije, potpuno brendiran....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 101.800 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki izvori čiste planinske vode su nezamenljive vrednosti koje privlače veliki broj ljudi. Predstavljamo apartmane koji se nalaze na samo 300m od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.500 €, 40,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122096, II/, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan manji dvoiposoban stan na Adicama u novijoj zgradi na drugom spratu. Stan je uknjižen i kompletno namešten. Ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 118.450 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban uknjižen stan koji se prodaje kompletno namešten . Lokacija je izuzetna, u blizini svih potrebnih sadržaja kao što su prodavnice, restorani, javni prevoz i škole. Idealno je za mlade profesionalce, parove ili kao investicija za izdavanje. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.400 €, 40,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN 40m² – 115.400€ BULEVAR OSLOBOĐENJA 10134. TERASA.UKNJIŽEN. ODVOJENA KUHINJA.DRUGI SPRAT.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 87.550 €, 40,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Samo kod nas u ponudi! Predstavljamo Vam jednoiposoban stan na fenomenalnoj lokaciji. Stan ne zahteva ulaganja, a prodaje se delimično namešten. Idealna prilika, kako za izdavanje tako i za život. Pozovite nas radi više informacija! .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom dvosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima. Sa površinom od 40m2, ovaj stan na....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 40,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan od 40 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj od gužve. Stan se sastoji od dnevne sobe u sklopu sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje i spavaću sobu komfornu za odmor. Terasa pruža prelepi pogled na pejzažnu okolinu i izlaz i iz spavaće sobe. Stan se prodaje namešten. Ukoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.500 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Limana. Stan je dvosobne strukture, prodaje se namešten kao sa fotografija ukoliko vam to kao budućem kupcu bude interesantno. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan na mirnoj gradskoj lokaciji, bez ulaganja. Uknjižen 1/1. Za vise informacija zovite agenta prodaje. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 130.000 € na 127.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 127.000 €, 40,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 130.000 €
08.05.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102551 CENA 127.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTEN jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo odličan namešten dupleks u zgradi kvalitetne gradnje na Bulevaru Evrope. Stan je u zgradi sa liftom, ima dva mokra čvora (toalet u donjoj etaži, kupatilo u gornjoj), prodaje se sa novim nameštajem, parket nedavno ishoblovan. Zgrada poseduje zajedničku biciklanu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 118.450 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine 40 m². Stan je idealan za porodični život, parove ili kao investicija za izdavanje. Karakteristike stana: • Dvosoban stan – 40 m² • Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.340 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten funkcionalan 2.5 stan na drugom spratu u mirnom delu Adica. Stan idealan za manje porodice, mlade bračne parove ili kao investicija za izdavanje. Zgrada se nalazi u asfaltiranoj ulici. U neposrednoj blizini autobusko stajalište, market i supermarketi....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 63.000 €, 40,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stefana Prvovenčanog-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-35.00m2, Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku u ponudi imamo jednoiposoban stan, opremljen i namešten sa parking mestom uračunato u cenu. Autobuska stanica se nalazi preko puta vile, preko puta vile je i stanica gondole za....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Investicija na prestižnoj lokaciji! U blizini "Park Zlatibor" resorta i hotela "Hedonist" nalazi se ovaj fantastični stan! Stan se prodaje kompletno namešten - nameštaj je nov, nekorišćen. Enterijer je pažljivo dizajniran u savremenom duhu – dominiraju čiste linije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.760 €, 40,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten funkcionalan 2.5 stan na drugom spratu u mirnom delu Adica. Stan idealan za manje porodice, mlade bračne parove ili kao investicija za izdavanje. Zgrada se nalati na asfaltiranoj ulici. U neposrednoj blizini autobusko stajalište, market i supermarketi....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 118.450 € na 123.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 128.750 €
13.02.2026 - 118.450 €
15.05.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 1007766. Prodaje se renoviran, potpuno namešten dvosoban stan u prizemlju zgrade na Novom naselju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Moguć je dogovor oko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 118.000 €, 40,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zgradi (2023) u mirnom delu Panteleja. Stan je odmah useljiv i prodaje se kompletno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno (elektrokotao), što obezbeđuje visok komfor i niže....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.360 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553171-Izuzetan dvosoban stan, kompletno namešten, novogradnja, na samom početku Telepa, uz Liman! Renomirani investitor, izuzetan kvalitet gradnje, tako i opreme stanova. Grejanje na gas, na kalorimetre! Useljivo! Postoji mogućnost kupovine parking mesta uz stan! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 101.800 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org